Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Instalacja turbiny do 1.8


v1ck

Rekomendowane odpowiedzi

myslalem nad tym, ale troszke poczekam zanim uda mi sie sprzedac moje 1.6 a, ze trafila sie okazja kupic 1.8 to pomyslalem zeby zainstalowac.

generalnie chodzi oto ze moje 1.6 przestalo mi wystarczac jezeli chodzi o moc, a boje sie ze z 1.8 moze tez tak byc :) chyba ze jeszcze jakims tanszym kosztem mozna nieco podrasowac 1.8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem nad tym, ale troszke poczekam zanim uda mi sie sprzedac moje 1.6 a, ze trafila sie okazja kupic 1.8 to pomyslalem zeby zainstalowac.

generalnie chodzi oto ze moje 1.6 przestalo mi wystarczac jezeli chodzi o moc, a boje sie ze z 1.8 moze tez tak byc :) chyba ze jeszcze jakims tanszym kosztem mozna nieco podrasowac 1.8?

ale 1,8 jest wolno ssacy...

te 125 KM tez po tygodniu bedzie wydawalo sie malo i podobnie jak i 150 KM i 280 KM etc. czlowiek sie przyzwyczaja i nic na to nie poradzisz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 1,8 jest wolno ssacy...

te 125 KM tez po tygodniu bedzie wydawalo sie malo i podobnie jak i 150 KM i 280 KM etc. czlowiek sie przyzwyczaja i nic na to nie poradzisz :cool1:

oj no bez przesady :) mnie poprostu drazni jak jade w trase w 5 osob, to ledwo spod swiatel ruszam.. boje sie tego efektu w 1.8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie inwestuj w 1,8 tylko odkładaj kase i kup 1,8T a pozniej rezaj ile wejdzie a mozna wycisnąć z tego silnika naprawde przyzwoite konie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem nad tym, ale troszke poczekam zanim uda mi sie sprzedac moje 1.6 a, ze trafila sie okazja kupic 1.8 to pomyslalem zeby zainstalowac.

generalnie chodzi oto ze moje 1.6 przestalo mi wystarczac jezeli chodzi o moc, a boje sie ze z 1.8 moze tez tak byc :) chyba ze jeszcze jakims tanszym kosztem mozna nieco podrasowac 1.8?

musisz sobie zdac sprawe, iz 1.8T to nie ADR z dorzuconą turbiną. wzmocnione są rozne elementy w silniku m.in. panewki, krzywki na rozrzadzie, polosie, przeguby itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem nad tym, ale troszke poczekam zanim uda mi sie sprzedac moje 1.6 a, ze trafila sie okazja kupic 1.8 to pomyslalem zeby zainstalowac.

generalnie chodzi oto ze moje 1.6 przestalo mi wystarczac jezeli chodzi o moc, a boje sie ze z 1.8 moze tez tak byc :) chyba ze jeszcze jakims tanszym kosztem mozna nieco podrasowac 1.8?

musisz sobie zdac sprawe, iz 1.8T to nie ADR z dorzuconą turbiną. wzmocnione są rozne elementy w silniku m.in. panewki, krzywki na rozrzadzie, polosie, przeguby itp itd

no i 1.8T jest zakuty do spoko 300KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o kreceniu 1,8T-chyba Poziek,Gregory i jeszcze kilku z tego Forum moze cos powiedziec,a tak w ogole to ten temat poruszany jest kolejny raz i skonczy -jak pozostale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy i gidzie dokladnie jest ten spot kujawsko-pomorski :)?

bo chyba zdecyduje sie jednak zeby poczekac i kupic 1.8T a najlepiej jeszcze w quattro :slina:

a jeszczcze chcialbym sie dowiedziec, jak wyglada zalozenie gazu do 1.8t ? tzn, duzo traci z tych swoich 150 kucy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy i gidzie dokladnie jest ten spot kujawsko-pomorski :)?

Sprawdź sobie.. http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i 1.8T jest zakuty do spoko 300KM

Nie jest zakuty... Podobno te starsze np. 95r AEB były ale czy ja wiem :mysli: Mam korby z takiego więc jak ktoś umie na 100% powiedzieć czy to są kute to zapraszam do warsztatu żeby sobie spojrzeć. :wink4:

Do autora, nie ma nad czym się zastanawiać. Musisz odłożyć żeby kupić 1.8T ? TO TAK ZRÓB bo później możesz żałować jeżeli lubisz trochę szybciej pojeździć... :quattro: obowiązkowo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżo dżo sprzedaje: http://www.a4-klub.pl/smf/all_silnik_18_16v_na_tlokach_i_korbach_od_18t-t98068.0.html;topicseen

ale nie wiem co tam siedzi. 16V to pomylka no chyba ze to silnik od Vectry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy i gidzie dokladnie jest ten spot kujawsko-pomorski :)?

bo chyba zdecyduje sie jednak zeby poczekac i kupic 1.8T a najlepiej jeszcze w quattro :slina:

a jeszczcze chcialbym sie dowiedziec, jak wyglada zalozenie gazu do 1.8t ? tzn, duzo traci z tych swoich 150 kucy?

info o zlotach przeslalem ci na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...