Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

[br]Dopisany: Lipiec 30, 2011, 22:23:09_________________________________________________niech chłopaki trenują i obijają lamusów,a potem będzie szansa że młody narybek pokona starych braci Kliczko ... :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niech chłopaki trenują i obijają lamusów,a potem będzie szansa że młody narybek pokona starych braci Kliczko ... :naughty

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wydaje mi się,że McBride da sobie już spokój z boksem... :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wydaje mi się,że McBride da sobie już spokój z boksem... :gwizdanie: :decayed:

Może jeszcze będzie chciał dorobić do emeryturki, ale na pewno odpuści sobie walki z Polakami. :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wydaje mi się,że McBride da sobie już spokój z boksem... :gwizdanie: :decayed:

Może jeszcze będzie chciał dorobić do emeryturki, ale na pewno odpuści sobie walki z Polakami. :decayed:

Zdecydowanie. :gwizdanie: Wachu ładnie go zrobił, ale z drugiej strony McBride 0 przygotowania. Widać na pierwszy rzut oka, że wyszedł tylko po kasę. Przy walce z Adamkiem prezentował się 100x lepiej. :wallbash: Oby Wachu w samozachwyt nie popadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma potencjał i super warunki fizyczne ale jeszcze dużo pracy przed nim bo jest jeszcze trochę drewniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/82267-walka-adamek-kliczko-w-canalplus-czy-polsacie.html

oby na otwartym polsacie :notworthy:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 01:31_________________________________________________w c+ też może być :)[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 21:19_________________________________________________jest walka w TV ! http://media2.pl/media/82744-adamek-kliczko-w-systemie-ppv,-w-hd-za-48-zl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek Adamek - Kliczko będzie można zobaczyć w Multikinie. Początek transmisji - 10 września 2011 roku o godzinie 21. Bilety w cenach: 39 zł (przedsprzedaż), 49 zł (w dniu wydarzenia)

Wydarzenie odbędzie się 22 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to zaczynamy waga ciężka

teraz Robert Helenius vs. Siergiej Liachowicz

i ...Alexander Powietkin vs. Rusłan Czagajew :kox:

mam nadzieje ze Powietkin sobie poradzi .... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę brak mi wiary, ale też na to liczę :naughty:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 21:43_________________________________________________No nareszcie. Myślałem, że któryś wymiękł, bo reklamy chyba dobre 45 min. leciały :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...