Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo :good: Też obrałem taki kierunek ale ja zamiast składki zbieram po 0,5 :naughty:

Gala trwa od 21:00 w UPC, a co do % to oczywiście obowiązkowo będzie na stanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamówiłem walkę w HD, wpadają znajomi złożymy się po parę groszy i git a nie gdzieś chodzić i szukać knajpy z transmisją gdzie jest wszystko już zarezerwowane :gwizdanie:

Także mam wyjeebane na to :polew::decayed:

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Niemcy-nie-zakoduja-kanalu-RTL-na-czas-walki,wid,13764288,wiadomosc.html?ticaid=1cfcc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko aby platformy cyfrowe w polsce nie zakłóciły sygnału na czas walki :gwizdanie:

bo tak to też moze być w naszym innym kraju :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto wygra Pany? :naughty:

Jeśli zawalczą po koleżeńsku jak np..Manny Pacquiao-Mosley no to będzie nędza ... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby wygrał góral, ale w głebi serca coś myśle że będzie to krótka walka i góral polegnie, oby tak się nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zamówiłem walkę,ale przyznam,że przy wciskaniu ostatniego OK,powiedziałem głośno wy sukinsyny_ :kwasny:

wyliczyłem sobie,że jeżeli walka będzie trwała krócej niż 4 rundy,to wyjdzie mnie drożej niż za dziwke :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyliczyłem sobie,że jeżeli walka będzie trwała krócej niż 4 rundy,to wyjdzie mnie drożej niż za dziwke :chytry:

to chu..we priorytety są rzeczy ważne i :sexinbed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 08:43_________________________________________________ :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem głośno wy sukinsyny_ :kwasny:

dlaczego ???

bo płace abonament...............i to niemały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem głośno wy sukinsyny_ :kwasny:

dlaczego ???

bo płace abonament...............i to niemały.

no ja tez płace cyfre w full opcji i nie narzekam. w cywilizowanych krajach od wielu lat takie rzeczy praktykuja i nikt nic nie mówi tylko polaczkom zawsze źle :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po primo,masz swoje zdanie,ja mam swoje :)

do cywilizowanego kraju jeszcze trochę nam brakuje,w Niemczech RTL jakoś nie pobiera dodatkowej opłaty,więc można :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to wkurza bo płace niemały abonament UPC ale z dugiej strony 39,90zł to znowu nie takie wielkie pieniądze :cool1: . Po drugie praktykowane jest to na całym świecie i powoli tez musimy sie do tego przyzwyczajać. Zastanawia mnie równiez jak dalej podejdą do takich wydarzeń operatorzy platform tv, czy to im poprostu bedzie sie opłacało? Czy nie uzyskaliby większych dochodów z reklam w pasmie odkodowanym niż dochod z pay per view :mysli: Czas pokarze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez płace cyfre w full opcji i nie narzekam. w cywilizowanych krajach od wielu lat takie rzeczy praktykuja i nikt nic nie mówi tylko polaczkom zawsze źle :thumbdown:

W Niemcowni niema takich praktyk :no:

N-ka nie zakoduje sygnału RTL ale nie wiadomo jak inne platformy, jedyny prosty sposób to podłączenie zwykłego

tunera satelitarnego nie powiązanego z żadną platformą. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez płace cyfre w full opcji i nie narzekam. w cywilizowanych krajach od wielu lat takie rzeczy praktykuja i nikt nic nie mówi tylko polaczkom zawsze źle :thumbdown:

W Niemcowni niema takich praktyk :no:

ale wjuesej juz podczas Gołta-Lennox było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zbocze trochę z tematu...

Walka Adamka jest cool, ale ja bardzo czekam na Mayweather vs Ortiz. Orientujecie się może jakie są opcje obejrzenia tej walki na zywo, albo następnego dnia? Tutaj palce macza HBO więc coś czuję że będzie bardzo cięzko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na walkę która ja czeka to jest MARQUEZ-Pacquiao.... :kox:

Marquez idzie zawsze na wyniszczenie więc Pacquiao będzie zmuszony do ostrej walki i tym razem... tu nikt nie wychodzi "tylko " po wypłatę.... :cool1:[br]Dopisany: Wrzesień 09, 2011, 09:51:14_________________________________________________Co do płacenia za walkę to moja opinia jest taka że jest to śmieszne i nie chodzi tu oto że np..w USA jest tak od dawna,tylko jakie walki był pokazywane w tamtych czasach gdzie walczył np.. Tyson, Lennox, Holyfield za tamte walki ludzie sami płacili i zapłacili by jeszcze raz.

Więc porównywanie walk Adamka w wadze ciężkiej do walk pięściarzy z czołówki z lat 90 jest nie na miejscu i jeśli nawet za tą walkę byłaby opłata 2 zł też ludzie by stękali... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...