Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo :good: Też obrałem taki kierunek ale ja zamiast składki zbieram po 0,5 :naughty:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo :good: Też obrałem taki kierunek ale ja zamiast składki zbieram po 0,5 :naughty:

Gala trwa od 21:00 w UPC, a co do % to oczywiście obowiązkowo będzie na stanie :naughty:

Opublikowano

Ja właśnie zamówiłem walkę w HD, wpadają znajomi złożymy się po parę groszy i git a nie gdzieś chodzić i szukać knajpy z transmisją gdzie jest wszystko już zarezerwowane :gwizdanie:

Także mam wyjeebane na to :polew::decayed:

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Niemcy-nie-zakoduja-kanalu-RTL-na-czas-walki,wid,13764288,wiadomosc.html?ticaid=1cfcc

Opublikowano

Teraz tylko aby platformy cyfrowe w polsce nie zakłóciły sygnału na czas walki :gwizdanie:

bo tak to też moze być w naszym innym kraju :wallbash:

Opublikowano

a kto wygra Pany? :naughty:

Opublikowano

a kto wygra Pany? :naughty:

lepszy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a kto wygra Pany? :naughty:

Jeśli zawalczą po koleżeńsku jak np..Manny Pacquiao-Mosley no to będzie nędza ... :cool1:

Opublikowano

Chciałbym żeby wygrał góral, ale w głebi serca coś myśle że będzie to krótka walka i góral polegnie, oby tak się nie stało

Opublikowano

właśnie zamówiłem walkę,ale przyznam,że przy wciskaniu ostatniego OK,powiedziałem głośno wy sukinsyny_ :kwasny:

wyliczyłem sobie,że jeżeli walka będzie trwała krócej niż 4 rundy,to wyjdzie mnie drożej niż za dziwke :chytry:

Opublikowano

wyliczyłem sobie,że jeżeli walka będzie trwała krócej niż 4 rundy,to wyjdzie mnie drożej niż za dziwke :chytry:

to chu..we priorytety są rzeczy ważne i :sexinbed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 08:43_________________________________________________ :polew:
Opublikowano

powiedziałem głośno wy sukinsyny_ :kwasny:

dlaczego ???

Opublikowano

powiedziałem głośno wy sukinsyny_ :kwasny:

dlaczego ???

bo płace abonament...............i to niemały.

Opublikowano

powiedziałem głośno wy sukinsyny_ :kwasny:

dlaczego ???

bo płace abonament...............i to niemały.

no ja tez płace cyfre w full opcji i nie narzekam. w cywilizowanych krajach od wielu lat takie rzeczy praktykuja i nikt nic nie mówi tylko polaczkom zawsze źle :thumbdown:

Opublikowano

po primo,masz swoje zdanie,ja mam swoje :)

do cywilizowanego kraju jeszcze trochę nam brakuje,w Niemczech RTL jakoś nie pobiera dodatkowej opłaty,więc można :cool1:

Opublikowano

Tez mnie to wkurza bo płace niemały abonament UPC ale z dugiej strony 39,90zł to znowu nie takie wielkie pieniądze :cool1: . Po drugie praktykowane jest to na całym świecie i powoli tez musimy sie do tego przyzwyczajać. Zastanawia mnie równiez jak dalej podejdą do takich wydarzeń operatorzy platform tv, czy to im poprostu bedzie sie opłacało? Czy nie uzyskaliby większych dochodów z reklam w pasmie odkodowanym niż dochod z pay per view :mysli: Czas pokarze....

Opublikowano

no ja tez płace cyfre w full opcji i nie narzekam. w cywilizowanych krajach od wielu lat takie rzeczy praktykuja i nikt nic nie mówi tylko polaczkom zawsze źle :thumbdown:

W Niemcowni niema takich praktyk :no:

N-ka nie zakoduje sygnału RTL ale nie wiadomo jak inne platformy, jedyny prosty sposób to podłączenie zwykłego

tunera satelitarnego nie powiązanego z żadną platformą. :tongue4:

Opublikowano

no ja tez płace cyfre w full opcji i nie narzekam. w cywilizowanych krajach od wielu lat takie rzeczy praktykuja i nikt nic nie mówi tylko polaczkom zawsze źle :thumbdown:

W Niemcowni niema takich praktyk :no:

ale wjuesej juz podczas Gołta-Lennox było

Opublikowano

Pany zbocze trochę z tematu...

Walka Adamka jest cool, ale ja bardzo czekam na Mayweather vs Ortiz. Orientujecie się może jakie są opcje obejrzenia tej walki na zywo, albo następnego dnia? Tutaj palce macza HBO więc coś czuję że będzie bardzo cięzko :/

Opublikowano
  • Autor

Na walkę która ja czeka to jest MARQUEZ-Pacquiao.... :kox:

Marquez idzie zawsze na wyniszczenie więc Pacquiao będzie zmuszony do ostrej walki i tym razem... tu nikt nie wychodzi "tylko " po wypłatę.... :cool1:[br]Dopisany: Wrzesień 09, 2011, 09:51:14_________________________________________________Co do płacenia za walkę to moja opinia jest taka że jest to śmieszne i nie chodzi tu oto że np..w USA jest tak od dawna,tylko jakie walki był pokazywane w tamtych czasach gdzie walczył np.. Tyson, Lennox, Holyfield za tamte walki ludzie sami płacili i zapłacili by jeszcze raz.

Więc porównywanie walk Adamka w wadze ciężkiej do walk pięściarzy z czołówki z lat 90 jest nie na miejscu i jeśli nawet za tą walkę byłaby opłata 2 zł też ludzie by stękali... :cool1:

Opublikowano

1315482909_by_lolson_500.jpg

:decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.