Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1315482909_by_lolson_500.jpg

:decayed: :decayed:

Na tym obrazku Tomek ma chyba wieksza piąchę :decayed:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1315482909_by_lolson_500.jpg

:decayed: :decayed:

Na tym obrazku Tomek ma chyba wieksza piąchę :decayed:

Nie chyba :wink4: Ma większy obwód piąchy

Opublikowano

jedyny prosty sposób to podłączenie zwykłego tunera satelitarnego nie powiązanego z żadną platformą. :tongue4:

Już wolę zapłacić - niech sie nażrą - jak z Dojczlandzkim komentarzem taką walkę oglądać :wallbash:

Opublikowano

walkę planuję obejrzeć na RTL, mam nadzieje, że nic się nie zmieni i programu nie zakodują

Opublikowano

jak z Dojczlandzkim komentarzem taką walkę oglądać :wallbash:

hmm.....jak pornosa :mysli:

:decayed:

opłata to huuj, i tak nie zapłącę za coś, co po 10 sek może się skończyć :decayed:, a fan boksu ze mnie żaden :wink4:, cena biletu na ćwierćfinał EURO 2012 to jest dopiero koszt :)

Opublikowano

A ja już sobie zaklepalem stolik w barze :wink4: i 40zl poswięce na pizze i browary :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja będę w tym czasie w drodze do PL...więc od czasu do czasu luknę przez internet co jest grane ... :naughty:

Opublikowano

A ja ze szwagrem i jeszcze jednym znajomkiem zrzuciliśmy się po 13 zł i spędzimy sobotni wieczór na "sportowo" :drunk::naughty: ... najpierw GRAND PRIX a później gala boksu :wink4: a w międzyczasie będzie :drunk::decayed:

Opublikowano

niech podniesie rękę kto będzie trzeźwy w czasie walki :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ja to coś czuje że całą walkę to pokażą w teleekspresię :kox: jak kiedyś Gołotę i L. Luisa :)

Opublikowano

niech podniesie rękę kto będzie trzeźwy w czasie walki :decayed: :decayed:

Ty Adas pewnie bedziesz mial juz zgon przed walka :drunk::D

Opublikowano

Ja na miejscu będę z jakąś turbocolą :decayed: :decayed:

będę sobie robił zdjęcia po pijaku z celebrytami :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

chłopaki już po warzeniu .... :cool1:

Kliczko tak jak zapowiadał że zrzuci troszkę wagi i poprawi sylwetkę,aby być szybszym w ringu.

Oficjalne ważenie przed walką Tomasz Adamek - Witalij Kliczko

Opublikowano

nie wiem czy ktos podawal bo nie chce mi sie czytac calego tematy, ale jak nie to macie

W sobotę na tym kanale będzie można zobaczyć walkę za free

1 http://pl-sport.tv/

2 reansmisja niemiecka http://www.drhtv.com.pl/

Opublikowano

A ja już sobie zaklepalem stolik w barze :wink4: i 40zl poswięce na pizze i browary :naughty:

Jak byś mieszkał w Krk to byś musiał 2 tygodnie wcześniej taki stolik zaklepać :decayed:

Opublikowano

Ja na miejscu będę z jakąś turbocolą :decayed: :decayed:

zapomnij że wniesiesz :polew:

Opublikowano

co nie wniosę :naughty:

Opublikowano

Dokładnie 53minuty oczekuje na zwolnienie sie "eksperta" w C+ aby zamówić walke. Człowiek chce być uczciwy a jednak bedzie musiał obejrzec w RTL :decayed:

Opublikowano

Dokładnie 53minuty oczekuje na zwolnienie sie "eksperta" w C+ aby zamówić walke. Człowiek chce być uczciwy a jednak bedzie musiał obejrzec w RTL :decayed:

na polsacie wysyłasz sms-a i po kłopocie-tzn jeszcze nie wiem,bo nie sprawdzałem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.