Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a propo browarów to pewnie w multikinie nie będzie można pić

wnosi sie w plecaku/torbie itp.

zawsze gdy ide na jakis film , mam czteropak w plecaku :wink4:

Jarko dlaczego skasowałeś posta ???

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko dlaczego skasowałeś posta ???

Jakiego posta :?:

Nic nie kasowałem :no: Nie mam tego w zwyczaju :rolleyes:

Opublikowano

taaa tylko kiedyś widziałem jak kolesia wyprosili z piwkiem. Nie wiem czy sami z siebie czy po prostu ktoś kto siedział obok doniósł obsłudze

Opublikowano

taaa tylko kiedyś widziałem jak kolesia wyprosili z piwkiem. Nie wiem czy sami z siebie czy po prostu ktoś kto siedział obok doniósł obsłudze

U Nas można normalnie piwko kupić w Multikinie, a na salę jak moskal pisze - nie piwko to turbocolę Sobie wnieś :wink4:

Opublikowano

39,90zł SD lub HD na UPC

Zmienili bo jeszcze ostatnio pisali że w wersji SD 40zł a w HD 48zł :?:

Ok zmienili widzę, http://www.upc.pl/lp/adamek/

W instrukcji zamawiania wszystko pisze.

Opublikowano

39,90zł SD lub HD na UPC

Zmienili bo jeszcze ostatnio pisali że w wersji SD 40zł a w HD 48zł :?:

Widocznie nie cieszy się powodzeniem....

Opublikowano

turbocolę

sie wnosiło na stadion ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

turbocolę

sie wnosiło na stadion ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Na stadion nie, ale swego czasu był to bardzo modny produkt :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

turbocolę

sie wnosiło na stadion ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Na stadion nie, ale swego czasu był to bardzo modny produkt :naughty: :naughty: :naughty:

Bardzo nawet modny był na obczyźnie w godzinach pracy jak się tyrało po 12 h na czarno ... :ad:

Opublikowano

panowie na RTL bedzie mozna zobaczyc Adamka

Opublikowano

panowie na RTL bedzie mozna zobaczyc Adamka

to jeszcze nic pewnego, bo ciagle pisza że na ten wieczór będzie stacja zakodowana :wallbash:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 21:39_________________________________________________http://adamek-kliczko.com/news.php

Opublikowano

masakra z tą walką jeśli chodzi o przekaz :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Marzenia się spełniają .... :decayed:

!
Opublikowano

a gdzieś na www nie będzie można obejrzeć? :mysli:

Opublikowano

na pewno będzie jakaś relacja :) np tu http://pl-sport.tv/

Opublikowano

Nie łudźcie się walki nie pokaże żadna darmowa telewizja :) PPV ew. transmisja w necie albo jak się uda dobrze ustawić kamerę to wam puszcze na skype transmisje :)

Opublikowano

no ponoć RTL ma puścić mimo zakazu - ciekawe co z tego wyjdzie

Opublikowano

RTL ma być zablokowana na czas trwania gali..tylko u szwabów będzie chodziło :confused4:

Opublikowano

Tak działa ustream: http://www.ustream.tv/channel/jarkonh1

Zakładać konta i robić transmisję :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.