Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RTL ma odgórny zakaz kodowania walki z tego co słyszałem - zobaczymy jak wyjdzie finalnie, bo zaraz zaczyna się u nich transmisja :decayed:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

RTL nie zablokują na astrze na 99% to luzik :tongue4:

Opublikowano

Ale Masternak przywalił. Koniec przed czasem :good:

Opublikowano

jest transmisja na RTL HotBird przynajmniej na razie

Opublikowano

Wlasnie ogladam na RTLu.

Mam nadzieje, ze jak bedzie Ok :wink4:

Opublikowano

No i się zaczyna, kliczko wygra chyba ze się mylę :>

Opublikowano
Opublikowano

http://pl-sport.tv/

Tu jest po polsku

Opublikowano

Dobra ja wyłączam komputer bo to wogóle sie nie łączy z oglądaniem boksu do zobaczenia po walce :hi:

Opublikowano

no ja tez płace cyfre w full opcji i nie narzekam. w cywilizowanych krajach od wielu lat takie rzeczy praktykuja i nikt nic nie mówi tylko polaczkom zawsze źle :thumbdown:

Nie wiem czy żądanie 40 zł za walkę, którą Polsat reklamował od pół roku jest objawem "cywilizacji". Dla mnie nie. No ale jeśli ktoś uwielbia płacić za takie rzeczy :gwizdanie:

Polsat nie kodował wcześniej walk adamka, włodarczyka itd. Zwietrzyli kasę po prostu :)

I nie wiem czemu polacy o polakach piszą "polaczki". Dla mnie to jednak trochę niezrozumiałe i nie na miejscu :thumbdown: Ludzie szanujmy się jako naród.

A na obejrzenie całej walki w teleexpresie nie ma co liczyć :tongue4: Tomek to nie Gołota :naughty:

Opublikowano

RTL jak narzazie smiga rozumiem tyle co kibice krzyczą :tongue4:

Opublikowano

no ja tez płace cyfre w full opcji i nie narzekam. w cywilizowanych krajach od wielu lat takie rzeczy praktykuja i nikt nic nie mówi tylko polaczkom zawsze źle :thumbdown:

Nie wiem czy żądanie 40 zł za walkę, którą Polsat reklamował od pół roku jest objawem "cywilizacji". Dla mnie nie. No ale jeśli ktoś uwielbia płacić za takie rzeczy :gwizdanie:

Polsat nie kodował wcześniej walk adamka, włodarczyka itd. Zwietrzyli kasę po prostu :)

I nie wiem czemu polacy o polakach piszą "polaczki". Dla mnie to jednak trochę niezrozumiałe i nie na miejscu :thumbdown: Ludzie szanujmy się jako naród.

A na obejrzenie całej walki w teleexpresie nie ma co liczyć :tongue4: Tomek to nie Gołota :naughty:

No ja nie bardzo mogę to pojąc ze w kraju w którym ta walka się odbywa trzeba za obejrzenie zapłacić. Śmiechu warte.

Opublikowano

Póki co, zainstalowałem na nowo listę kanałów w Polsacie i mam galę na RTL Schweiz. Oby tak zostało :)

Opublikowano

RTL :kox:

Opublikowano

http://pl-sport.tv/ - jednak dobrze jes pracowac dzisiaj bramka internetu w Madrycie wiec nie stoje w "polskiej" kolejce do tej stronki :D

Opublikowano

no i się zaczęło...................... :gwizdanie:

Opublikowano

http://pl-sport.tv/ - jednak dobrze jes pracowac dzisiaj bramka internetu w Madrycie wiec nie stoje w "polskiej" kolejce do tej stronki :D

Nie ma kolejki :>

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
http://www.webtvhq.pl/index.php tutaj nie ma kolejki z tego co wiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.