Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale szybki był za :polew: wysokie progi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 160,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

du....pa..... ;( ;( ;(

Opublikowano

no trudno nie udało się ale szacun dla niego że próbował

Opublikowano

Szacunek Tomek że tyle wytrzymałeś!

Bracia Kliczko nie do podjeebania, klasa!

Opublikowano

Kliczko chociaz raz dostal po ryju bo nie widzialem? :rolleyes:

Opublikowano

No niestety, wyszło jak wyszło ale i tak mega szacun dla Adamka :good:

Opublikowano

Adamek :good: :good: szacun :good: :good:

Opublikowano

Może i nie wygrał, ale jako jedyny w tej walce nie był na deskach :cool1:

Opublikowano

Szacunek Tomek że tyle wytrzymałeś!

Dokładnie. Jeszcze musi trochę popracować.....

Opublikowano

To było do przewidzenia, że przegra. Obecnie bracia Kliczko są bez konkurencyjni... Szkoda... Coś Adamek powolny był. Mało uników... Gdzie ta jego szybkość?

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: Kliczko pokazał mu gdzie jego miejsce w radiu Maryja u rydzyka ... :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: cienias nie dla Adamka waga ciężka taki był cwaniak jak rozbijał starych emerytów jak Gołota
Opublikowano

Może i nie wygrał, ale jako jedyny w tej walce nie był na deskach :cool1:

:kox::good:

Opublikowano

A Kliczko wygląda jak po SPA

brawo dla sędziego za rozsądek... :good:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: Kliczko pokazał mu gdzie jego miejsce w radiu Maryja u rydzyka ... :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: cienias nie dla Adamka waga ciężka taki był cwaniak jak rozbijał starych emerytów jak Gołota

:oklaski: :good:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: Kliczko pokazał mu gdzie jego miejsce w radiu Maryja u rydzyka ... :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: cienias nie dla Adamka waga ciężka taki był cwaniak jak rozbijał starych emerytów jak Gołota

Skończ pier**lić. Na pewno się nie zblamował.

Nie wygrał, co było do przewidzenia, ale na pewno lepsza walka byla niż Władimira z Haye'm.

Opublikowano

Moim zdaniem, to, że Tomek dotarł do 10 rundy to tylko zasługa Kliczki.

Pewnie ma jakiś procent od reklam :polew: i za szybko nie chciał kończyć walki

Mimo wszystko szacun dla Adamka za upór i wiarę

Walka poza tym nudna jak flaki z olejem.

Adamek biegał w koło i przyjmował strzały

Opublikowano

brawo dla tomka :wink4:

Dobrze ze sedzia przerwał walke.

Zasięg ramion w tym pojedynku zrobił swoje ;(

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: Kliczko pokazał mu gdzie jego miejsce w radiu Maryja u rydzyka ... :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: cienias nie dla Adamka waga ciężka taki był cwaniak jak rozbijał starych emerytów jak Gołota

Skończ pieprzyć. Na pewno się nie zblamował.

Nie wygrał, co było do przewidzenia, ale na pewno lepsza walka byla niż Władimira z Haye'm.

truckmaniac proszę Cię Kliczko jeżeli by chciał to by go wykończył w 2 rundzie Adamek nie podjął żadnej walki jesli by ruszył na Kliczkę to by go wykończył bawił się nim

Opublikowano

niestety nie te warunki ma góral... wg mnie haye był lepszy niż adamek (lepsza szybkość, uniki, siła)

Opublikowano

Wygrał 100% wy faworyt.

Naiwny,kto myślał,że będzie inaczej...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.