Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

jestem ciekaw jak ta walka się zakończy ale chyba przed czasem.... :cool1:[br]Dopisany: Sierpień 27, 2011, 23:04:27_________________________________________________ byczki tępo mają za***iste .... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Póki co jestem mega pozytywnie zaskoczony.

za***isty był ten lewy Czagaeva :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 23:25_________________________________________________Szacun i jeszcze raz szacun dla Povetkina. Wątpiłem, że da radę, a on, proszę. PO tej 6 rundzie się zdołał podnieść i jeszcze wygrać.

Piękny boks w wykonaniu obu zawodników. Aż miło był patrzeć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem walka remisowa,byłem pewien że będziemy czekać na rewanż :cool1:

jeśli to prawda ze Powietkin spędził z trenerem tylko 3 tygodnie przed walką to był przygotowany bardzo dobrze... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może będziemy mogli obejrzeć na RTL-u.... :mysli:

Co prawda przedstawiciele Kliczki nalegali by przekaz RTL-u był w czasie walki niedostępny na terenie naszego kraju. Jednak jest to wbrew prawu i nie dojdzie do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest stronka na ktorej ludzi nadaja tv na zywo , puszczaja filmy , itd . Mysle ze na 100% ktos bedzie nadawal walke Adamka , mam taka nadzieje bo siedze w Finladii i to jedyne miejsce gdzie moge ja ogladnac . Ostanio ogladalem tam gale wojaka i walke povietkina ...

http://pl.justin.tv/directory/sports/boxing?order=hot&lang=all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na spokojnie się obejrzy powtórkę :cool1:

ja akurat mam wyjazd w sobotę do PL ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlalsnie z tego co slyszalem to ma nie byc zadnych reklam w tv dlatego kaza placic kase za ogldanie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się i to jest dobra polityka bo przynajmniej nie będzie w trakcie oglądania proszków do prania i pampersów ale... TVP ma tyle kasy że mogli by spokojnie zapłacić za transmisje bez reklam. To wydarzenie na ogromną skale no ale cóż żyjemy w kraju gdzie nie ma żadnych priorytetów po za kasą :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 13:35_________________________________________________4 milionów złotych kosztuje telewizje typu (Cyfra, N'ka, Polsat) Transmisja w formacie PPV, biorąc pod uwagę że min. 1 milion ludzi w każdej z tych platform wykupi za 40 zł transmisje co już pokrywa koszty, każdy dodatkowy abonent to czysty zarobek :mysli::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie zapłacę za to. Reklamy tak czy siak będą, choćby te przed transmisją a i pewnie w trakcie też dowalą. Poza tym jak to jest, że za walkę Haye'a nie było trzeba płacić, a za walkę polaka taka konieczność jest? Trochę to patologiczne. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zakaz puszczania reklam w trakcie transmisji, wszystko ma być tak jak byś tam siedział :) ps. Gdzieś czytałem że można nawet komentatorów wyłączyć :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch goście się będzie prało i połowa miasta wyłączona z ruchu ma być :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...