Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt ciemność - NA SPRZEDAŻ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ile żre? z czystej ciekawosci

ostatnio rezerwa pojawiła się po 350km :rolleyes:

Będzie quattro?? :naughty:

nie wiem, dużo myśli różnych się pojawia.. czas pokaże.. :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

fajny ten zderzaczek hofele :gwizdanie: duzo taka przyjemnosc :evil: ?

Opublikowano
  • Autor

fajny ten zderzaczek hofele :gwizdanie: duzo taka przyjemnosc :evil: ?

już dwa razy była w temacie poruszona kwestia jego ceny :tongue4:

Opublikowano

dobra znalazlem :] "600-700 EUR, albo nawet 800."

Opublikowano
  • Autor

widzisz - jak chcesz to potrafisz :decayed:

Opublikowano

:hi:

Pokaż jak się prezentuje z listwami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Pokaż jak się prezentuje z listwami :naughty:

na wiosnę dopiero, ponieważ teraz na 16" :polew:

Opublikowano

:hi:

Pokaż jak się prezentuje z listwami :naughty:

na wiosnę dopiero, ponieważ teraz na 16" :polew:

No ba to trzeba zrobić zimową sesyjkę :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Pokaż jak się prezentuje z listwami :naughty:

na wiosnę dopiero, ponieważ teraz na 16" :polew:

No ba to trzeba zrobić zimową sesyjkę :polew:

zimazimazima.jpg

:polew: :polew:

a wczoraj jeszcze był wypucowany - nie zdążyłem :kox:

Opublikowano

za***iste, do kalendarza można zgłosić,hihi :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mój tak samo dzisiaj na firmowym parkingu wyglądał :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

wczoraj to była chyba tylko rozgrzewka przed dniem dzisiejszym :wallbash:

[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 09:11_________________________________________________Nie chce ktoś przypadkiem moich felg? Myślę nad BBS CK albo OZ Ultraleggera.. tylko najpierw muszę się pozbyć tych ORI :rolleyes:

Opublikowano

Skolko ? Podaj wymiary.

Opublikowano
  • Autor

18x8 ET43 5x112

Cena.. hm.. za nowe rok temu płaciłem 4000 PLN, więc myślę, że 3200 będzie dobrą ceną dla kupującego i sprzedającego.

Opublikowano

felga za***ista, gdybym mial zjechane opony zimowe to bym sobie te fele wzial na zime :kox: :kox:

Opublikowano

ale słodziak

16_633533441.jpg

niedługo akcja FMIC+HFC będzie grana

ooo prosze widze ze cie nawet na Norewskie strony zagnalo.To auto bylo niedowno do sprzedania , i fakt kolorystyka jak i felga , bajka

Opublikowano

Gdybym mial kase, to bym je wzial od Ciebie...

Opublikowano

a moze chcesz w rozliczeniu 16` z oponami na zime :kox::evil:

Opublikowano
  • Autor

ale słodziak

16_633533441.jpg

niedługo akcja FMIC+HFC będzie grana

ooo prosze widze ze cie nawet na Norewskie strony zagnalo.To auto bylo niedowno do sprzedania , i fakt kolorystyka jak i felga , bajka

jak bym 20" założył do teina to bym się chyba połamał :kox: fakt faktem - dobrze to wygląda.

a moze chcesz w rozliczeniu 16` z oponami na zime :kox::evil:

heheh - dziękuję - nie :kox:

Opublikowano

ale słodziak

16_633533441.jpg

niedługo akcja FMIC+HFC będzie grana

ooo prosze widze ze cie nawet na Norewskie strony zagnalo.To auto bylo niedowno do sprzedania , i fakt kolorystyka jak i felga , bajka

jak bym 20" założył do teina to bym się chyba połamał :kox: fakt faktem - dobrze to wygląda.

a moze chcesz w rozliczeniu 16` z oponami na zime :kox::evil:

heheh - dziękuję - nie :kox:

chodzilo mi o kolorystyke 20 cali do tego auto to zdecydowany przerost formy nad trescia :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.