Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Montaż ksenonów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

kupiłem audi A4 b7 ze zwykłymi lampami a na allegro można kupić oryginalne lampy z ksenonami i stąd moje pytanie czy ciężki jest temat przełożenia i jak się do tego zabrać, szukałem na forum podobnych postów ale jakoś nie mogłem znaleźć?

Opublikowano

Tylko lampy czy razem ze spryskiwaczami?

Opublikowano
  • Autor

żeby w miarę było ori więc spryski raczej też co w grę wchodzi zmiana zderzaka

Opublikowano

spryski można zrobić... samopoziomowanie to już większy problem... na tyle większy że chyba nikt tego nie robił

Opublikowano
  • Autor

no właśnie tego się najbardziej bałem poziomowanie gdzieś mi sie odbiło o uszy że są montowane gdzieś w okolicach wahaczy.

Myślałem że jest jakiś tutorial

Opublikowano

podstawa to lampy z soczewką. masz soczewkę - mozesz ksenon montować

Opublikowano

podstawa to lampy z soczewką. masz soczewkę - mozesz ksenon montować

Kolega zdaje się pisał o ORI lampach ksenonowych ;)
Opublikowano
  • Autor

podstawa to lampy z soczewką. masz soczewkę - mozesz ksenon montować

no właśnie mam zamiar kupić ori soczewki na allegro
Opublikowano

spryski można zrobić... samopoziomowanie to już większy problem... na tyle większy że chyba nikt tego nie robił

samopoziomowanie jest do wykonania, rozmawiałem z osobą pracującą w salonie, która dokonała w swoim autku takiego zabiegu

Opublikowano

spryski można zrobić... samopoziomowanie to już większy problem... na tyle większy że chyba nikt tego nie robił

samopoziomowanie jest do wykonania, rozmawiałem z osobą pracującą w salonie, która dokonała w swoim autku takiego zabiegu

To niech się loguje na FORUM i daje opis. :wink4:
Opublikowano

spryski można zrobić... samopoziomowanie to już większy problem... na tyle większy że chyba nikt tego nie robił

samopoziomowanie jest do wykonania, rozmawiałem z osobą pracującą w salonie, która dokonała w swoim autku takiego zabiegu

Nie wiem, jak w przypadku B7, ale podejrzewam podobieństwo do B6.

Ceny ori klamotów to ponad 600 EUR, a zestaw samopoziomu w Kufatecu 330 EUR

Opublikowano

Wrzucaj hidy i bedzie ok :good:

Opublikowano
  • Autor

a może wiesz jak tego dokonała chyba że chciała by się podzielić wiedzą bo często bywam w twoich rejonach, a nic nie trzeba przerabiać vagiem w kompie

Opublikowano

a może wiesz jak tego dokonała chyba że chciała by się podzielić wiedzą bo często bywam w twoich rejonach, a nic nie trzeba przerabiać vagiem w kompie

wiem tylko tyle, że wszystko tak jak w oryginale, co do VAGa to na pewno 3a będzie zakodować :wink4:

Opublikowano

podstawa to lampy z soczewką. masz soczewkę - mozesz ksenon montować

Niestety w b7 zwykłe lampy nie są na soczewce, co oznacza że przy przeróbce na ksenony trzeba wymieniać lampy.

W b6 było dużo łatwiej ponieważ można było od biedy dać Hidy...

Co do poziomowania to wiem że kolega Mk4 badal temat i mamy zamiar w niedalekiej przyszłości coś w tym kierunku podziałać..

Opublikowano
  • Autor

koledzy, pomijamy tematy spryskiwaczy i samopoziomowania , jak odpalić oryginalne ksenony zakupione razem z reflektorami :

1. aby w ogóle świeciły - co i jak ustawić vagiem

2. czy trzeba dodatkowe przejściówki , adaptery - jeśli tak to do czego ?

3. czy do soczewek z xenonami można przełożyć silniki z oryginalnych reflektorów bez xenonów - tak by działa regulacja elektryczna ,co w wariancie na oryginalnych silnikach z xenonów jest niemożliwe bo w xenonach jest silnik krokowy .

Generalnie wersja minimum oryginalne ksenony : maja świecić i dać się regulować góra dół .

Jeżeli ktoś to robił lub wie jak to zrobić byłbym wdzięczny za podpowiedź

p.s

czy montaż hidów z allegro w orginalne reflektory wymaga przestawiania kompa vagiem

Opublikowano

tez interesuje mnie ten temat.

pomijam regulacje wysokosci.

tylko czy beda swiecic ? i czy nie bedzie wyswietlac bledu spalonych żarówek?

trzeba przeprogramowac cos?

  • 2 lata później...
Opublikowano

i jak panowie,dorezał ktoś z was ksenony do swojej B7 ???

wie ktoś może jak się do tego zabrać mając kompletne lampy ori ksenon???

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.