Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielki KOX po programie widzę i z zewnątrz jest mega za***iście :kox: :kox: :kox:

Sprawdzałeś ile może mieć teraz do 100KM/H :?:

I jak ze spalaniem po programie :?:

Opublikowano

Po prostu blacharz mojego taty poszerzył mi nadkola. Udało się bez malowania( cudak z niego)

piękna robota :hi: jak byś planował powiększenie rodziny i potrzebował więcej miejsca na wózek w kufrze to wal śmiało możemy strzelić podmiankę na sztuki :naughty:

Opublikowano

Patrox widziałem wasze 2.0 tfsi może byś podkręcił trochę moją?

Pozdrawiam

Opublikowano

Za robotę i wynik wielki szacun :good::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Patrox widziałem wasze 2.0 tfsi może byś podkręcił trochę moją?

Pozdrawiam

Bez zrobienia wydechu i coolera szału u ciebie nie będzie. Ale po zrobieniu tego ponad 250PS powinno wyjść

Opublikowano

Sorry za OT ale Adas ma 245 czy ileś tam na seryjnym cooolerze i wydechu na samym sofcie więc jak będzie FMIC i dobry wydech to pewnie dużo więcej pęknie z tego silniczka

Opublikowano

Super fura :oklaski:!!Zycze bezawaryjnej eksploatacji!!

Opublikowano

ktoś był Twoją inspiracją przy rezaniu tych nadkoli :decayed:

Ps. zrobiłeś coś co u mnie akurat nie bardzo mi się podoba :)

Opublikowano

piekna sztuka :slina::evil:

Opublikowano
  • Autor

ktoś był Twoją inspiracją przy rezaniu tych nadkoli :decayed:

Ps. zrobiłeś coś co u mnie akurat nie bardzo mi się podoba :)

Miron, nie zrobiłem tego dla widzimisi tylko z musu. Poza tym ty masz tylko górny kant wyciągnięty a jak równo całe nadkole. Inaczej mam to zrobione niż ty:)

Opublikowano

całę nadkole :mysli: to może nawet dodawać uroku...........mimo, że zrobione z musu :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kilka dni temu udało mi się zamontowac sportowe stabilizatory przód i tył firmy eibach.

Przód standardowo miał wymiar 32mm i ważył 3,3 kg. Obecny stabilizator ma średnicę 34mm i jest duzo dużo cięższy 5.7kg.

dsc04651111.jpg

dsc04652111.jpg

dsc04654111.jpg

dsc04656111.jpg

dsc04658111.jpg

dsc04657111.jpg

Stabilizator z tyłu fabrycznie miał wymiar 16mm i wage 3,1 kg. Obecny ma 24mm ,5.2Kg i mozliwość regulacji spięcia.

dsc04659111.jpg

dsc04661111.jpg

dsc04665111.jpg

dsc04663111.jpg

dsc04669111.jpg

dsc04668111.jpg

dsc046741112.jpg

dsc04682111.jpg

Wrażenia z jazdy są bezcenne. W poprzednim aucie miałem stabilizatory od RS4 i się chowają w porównaniu do obecnych. Minusem jest ciut bardziej twardszy tył ze względy że spiąłem je na najtwardsze:) :> :> :> :>

Opublikowano

wszystko kox ale fotki ładuja się w 1/4, o przepraszam jedna jest cala :wink4:

Opublikowano

jaki koszt? :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jaki koszt? :mysli: :mysli:

U nas koszt około 1700zł

Opublikowano

u mnie fotki są kompletne, że tak powiem[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 22:52_________________________________________________

jaki koszt? :mysli: :mysli:

U nas koszt około 1700zł

no mało nie jest...

Szkoda że ostatnio tak krucho z kasą...

Mnie ma jutro przyjść zawias s-line bo przez póltora roku jezdzilem allroadem.

Powinna być kolosalna poprawa

Opublikowano

1BE to nie jest s-line :tongue4:

Jak 1700PLN to calkiem spoko... do mocnego auta MUSTHAVE.

Opublikowano

prawda jest taka że nie ma zawieszenia s-line. Są tylko 3 zawieszenia: normalne, obniżone, obniżone sportowe :decayed:

Opublikowano

Kazdy fabryczny s-line ma 1BV :cool1:

Opublikowano

NIE[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 23:06_________________________________________________zawieszenie nie jest częscią pakietu. Zamawia się go osobno.

Przykładem może być choćby auto ojca Patryka z CompSportu.

a4 B7 Avant pełny s-line wew. i zew. a zawias 1BA.

Auto salonowe...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.