Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Transmiter FM/odtwarzacz MP3 - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Goodspit

Ja słyszałem że to całkiem nawet nie najgorzej działa i sam zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego, tylko nie wiem czy do zapalniczki da radę się wetknąć tak nisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaba jakość dzwieku, dodatkowe urządzenie, osobne wlaczanie wylaczanie, problematyczna obsuga bo z tego ustrojstwa itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem to u siebie - działało bez zarzutu. Mimo to dziamganie sie z tym powoduje, ze uważam iż na zasadzie awaryjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basen,

Zapomnij o tym rozwiazaniu. Jesli tylko słoń nie nadepnął Ci na ucho to gwarantuje Ci ze nie bedziesz zadowolony z jakosci dzwieku. Dodatkowym problemem jest ciągłe zakłócanie sygnalu przez stacje szczegolnie w sytuacjach gdy jedziesz długą trasę. Przetestowałem kilka transmiterów w moim obecnym A4 i poprzednim oplu i szczerze odradzam wszelkie bezprzewodowe wynalazki. Tylko rozwiązania oparte o kabel albo RNS-E z dwoma kartami SD po 4GB :)

malik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syf, kila, mogila

szumy, trzaski, brumi, burczy

jezu jak ja nie znosze takich wynalazkow...

sorry ale to naprawde jest syf niemozebny

[ Dodano: 11-05-2007, 19:38 ]

Basen,

Zapomnij o tym rozwiazaniu. Jesli tylko słoń nie nadepnął Ci na ucho to gwarantuje Ci ze nie bedziesz zadowolony z jakosci dzwieku. Dodatkowym problemem jest ciągłe zakłócanie sygnalu przez stacje szczegolnie w sytuacjach gdy jedziesz długą trasę. Przetestowałem kilka transmiterów w moim obecnym A4 i poprzednim oplu i szczerze odradzam wszelkie bezprzewodowe wynalazki. Tylko rozwiązania oparte o kabel albo RNS-E z dwoma kartami SD po 4GB :)

malik

oooooo

kolega z mojej rodzinnej wioski widze '-))))))

[ Dodano: 11-05-2007, 19:38 ]

kolega malik w sensie '-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syf, kila, mogila

szumy, trzaski, brumi, burczy

jezu jak ja nie znosze takich wynalazkow...

Te słowa dokładnie wyrażają, to co chciałem powiedzieć :lol: Miałem nie-przjemność przetestować takie "cuś". Nawet jak nic nie zakłóca sygnału, to dziwęk jest tragiczny. Wszelkim transmitterom mówię stanowczo "NIE".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam kiedyś chciałem kupić coś takiego, ale zapytałem kilku allegrowiczów którzy to już kupili i większość nie była zadowolona, dlatego też odradzam mimo że sam nie miałem doświadczenia z tym wynalazkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem kiedys takie cos, kosztowalo kolo 80zl a tandeta jak nie wiem.

Radio nawet na automatycznym wyszukiwaniu tego nie widzialo, trzeba bylo recznie szukac,

Sygnal co chwile zanikal, a do tego gniazdko zapalniczki nie trawilo tego bo rozlaczalo co chwile,,

Duzo zabawy z tym, jakos slaba - i jeszcze trzeba jakos mp3'jke zasilac..

Duzo lepsza jest juz kaseta-adapter....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety urządzenie takie to strata pieniędzy (choć sama koncepcja pewnie słuszna) W miastach często gęsto zbyt dużo zakłuceń, śilne stacje zakłcają sygnał i zabawy z ustawieniem co niemiara, a i funkcjonalność znikoma. Jeśli Twoje radio może obsługiwać zmieniarke lepszym rozwiązaniem będzie adapter symulujący takie urządzenie a Tobie dające w pełni funkcjonalne wejście liniowe. Jeśli nie ma obsługi zmieniarki a jest to kaseciak można spróbować albo adapter kasete albo całkowicie odseparować odtwarzacz kasetowy i wprowadzić sygnał z innego źródła. Niestety to ostatnie wymaga wprawnego elektronika a i tym nie zawsze chce się w takie dłubanki bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tam interesowałem się tym i o ile pamiętam trochę to kosztowało, najlepiej nie kombinować tylko zmienić radio chyba że komuś zależy na oryginalnym to jest problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...