Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarny sedanik :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rok produkcji: 2001

AWX , powinno być 130 koników

Wyposażenie z grubsza:

- Xenon z funkcją samopoziomowania i spryskiwaczami

- Trójramienna skórzana kierownica

- kolor - czarny :evil:

- sportowe fotele, podgrzewane z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego

- kolorowy FIS

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- 4x el szyby

- pełny pakiet oświetlenie (miejsca na nogi , przestrzen pod drzwiami i światla czerwone ostrzegające, uchwyt na kubek i szyfladka oraz wszystkie przyciski i regulacje nawiewów , podlokietnik , zapalniczka , daszki przeciwsłoneczne , klamki , diody w lampce podswietlenia kabiny padające na drązek zmiany biegów.. ogólnie to wszystko jest podświetlone:D

- podłokietnik przód + tył

- nagłośnienie Audi 9 głośników + woofer i wzmacniacz

- parktronic tył

- centralny zamek sterowany z pilota + domykanie i otwieranie szyb z pilota

- felgi ori Audi , oponki 205/15/16

- nagłośnienie Audi Sound System

- klimatronik 2-strefowy

- pakiet chrom

- pakiet zimowy

Mody:

- nawigacja RNS-E

- CarAudio http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=180968.msg2117536#msg2117536

- diody led w postojówkach (białe)

- diody led w oswietleniu wnetrza zamiast żółtych zarówek - modyfikacja pakietu oswietlenia

- przód S4

- listwy i progi w kolorze auta

- hamulce 230/288 z a6

- pakiet schowki - szufladki pod fotele + siatki za fotele

- przód - gwint KW inox v2

Plany:

...:)

zdjęcia :

18.10.2009

1a3e125579f1da7fm.jpg97586064b60f77ddm.jpg3c6d7f16fa815e63m.jpge68f66b1b3888184m.jpg

17.05.2010 - zabudowa bagaznika po paru tygodniach dłubania.. do małych poprawek :) , wszystko od zera robione i obijane własnymi rekami w garazu co pozwala przymknąc oko na niektóre niedociągniecia :>

p9151124.th.jpg p9151123.th.jpg p9151121.th.jpg p9151120.th.jpg p9151119.th.jpg p9151118.th.jpg p9151116.th.jpg p9151115.th.jpg p9151114.th.jpg

15.09.2010 - przód s4 kompletny

20100915145351551.th.jpg

07.11.2010 - doszłu nakładki na lusterka i zmiana kół na zime :)

kjhcxgzfxfhv.th.jpg

08.31.2011 - nareszcie inne koła..

Bez_tytu_u.jpg

dsc05097s.jpg

dsc05103x.jpg

dsc05123i.jpg

dsc05122b.jpg

08.09.2012 - montaż gwintu z przodu

dsc06484u.th.jpg dsc06489b.th.jpg

przed i po ..

przdprzedipo.th.jpg

28.09.2012 - inne koło wpadło:)

dsc06777b.th.jpg dsc06768m.th.jpg

Opublikowano

jeśli to Twoja "suczka" w podpisie to wygląda bardzo fajnie :)

Opublikowano

tylko jakies zdjecia tej czarnej suki by sie przydaly, w duzym formacie !!!!!!!!

Opublikowano

Te chromy na metry sa :kox:

Opublikowano

6f60t51j.gif

nie widze zdjęc

Opublikowano
  • Autor

zdjęcia dodam jak umyje auto

a co do chromów to które są na metry?bo jak na razie nie ma zdjęć i nie wiem o czym piszesz..

Opublikowano

Gryl :kox:

Opublikowano
  • Autor

to jest jakaś firma która nakłada takie srebrne listwy na grille ? bo juz w paru a4-kach i u mojej dziewczyny w a3 widziałem identycznie wykonany. Mi sie to średnio widzi ale nie wiem czy jak to zdejmę śladu nie będzie..

Opublikowano

Wypier...l te chromy i zrób virusa, zapodaj ciemne szyby i tylne lampy ciemne diodowe i zrobi się Czarna Zdzira :decayed:

Opublikowano

dawaj fotki jestem ciekawy co w szczecinie sie nowego pojawi :naughty: wyposazenie super :good: 4 szyby w pradzie to sie rzadko zdarza :naughty:

Opublikowano

no faktycznie ladna ja posiadam srebrna rownie piekna :good:

Opublikowano

Kolega dawaj te zdjecia bo tak na sucho to się nie da komentowac :tongue4:

Opublikowano

Nie rozumiem tego rozwodzenia się, jaka to ona piękna. Przecież nie ma zdjęć.

Czemu taka piękna? Bo ma grilla chromowanego?

Opublikowano

Nie rozumiem tego rozwodzenia się, jaka to ona piękna. Przecież nie ma zdjęć.

Czemu taka piękna? Bo ma grilla chromowanego?

Tak :kox:

Opublikowano
  • Autor

ona juz nie ma tego grylla ale bylem ciekawy jakie bedą na jego temat opinie ;d :evil: :evil: fotki sie wgrywają..

Opublikowano

Podoba mi sie :good:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

pierwsze skonczone tegoroczne mody .. listwy drzwiowe i progowe w kolorze :polew::cool1:

Opublikowano

ładna,niezłe wyposażenie masz w środku jeżeli chodzi o pakiet oświetlenie :good:

Opublikowano
  • Autor
5fe249a344b99f74m.jpg nowy modzik :> niestety bez góry jak narazie:(
Opublikowano

noo, teraz ślicznie wygląda! i zaślepki pasują lepiej jak u mnie, czyli to ten plasticzek, wiesz jaki on ma numer?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.