Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmieniarka do radia concert A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Bardzo proszę o udzielenie mi informacji jaka zmieniarka pasuje do radia fabrycznego

AUDI CONCERT .

Zaznaczam iż nie chodzi mi o oryginalną zmieniarkę .

Słyszałem że pasują jakieś zmieniarki PANASONIC

Jeśli tak to potrzebny mi jest konkretny typ takiego urządzenia .

pozdro

Opublikowano

przylaczam sie do zapytania, jeszcze jak ktos ma u siebie fabryczna zmieniarke w A4 B5, to niech napisze w ktorym ona jest miejscu zamontowana,jakie mocowania, itp. oraz ktoredy sa prowadzone kable od radia do bagaznika ( bo chyba tam jest zamontowana fabrycznie zmieniarka )

Opublikowano

może pomoże http://www.studio24.prv.pl/ co prawda nie ma tam info na temat gdzie jest zmieniarka ale przy doborze może sie przydać

Poprawione, powino śmigać :!: :!: :!:

Opublikowano
może pomoże http://www.studio24.prv.pl/, co prawda nie ma tam info na temat gdzie jest zmieniarka ale przy doborze może sie przydać

Coś niebangla :(

Opublikowano

I wszystko jasne

Jeśli się ma radio AUDI-Concert to można sobie podłaczyć zmieniarkę :

Oryginalną o numerze katalogowym AUDI - 4B0 035 111, magazynek do niej 3B0 051 179

-gdyby ktos nabył używkę bez magazynka. Podłączasz i gra.

Panasonic modele DP-601, DP 610, DP 801 lub DP 810. do tego trzeba mieć kabelek ( przejściówkę - wtyczka Panasonic na wtyczkę VW - Oryginalnie niebieska ).

Przejściówka dostępna w większych firmach CAR-AUDIO lub można ją sobie zrobić samemu .

Opis połaczeń chętnie wyślę na maila.

Pozdrawiam

Opublikowano

Z moich informacji wynika że można podłączyć Radio AUDI Chorus II . Wydaje mi się że twoje też ale nie ma nigdzie jasnej informacji na ten temat.

Pozdro

Opublikowano
A jak mam Chorusa takiego: http://img510.imageshack.us/img510/9162/14545829qm.jpg to tez moge te zmieniarki podłączyć :?:

Nie da rady. Przykro mi bardzo.

Opublikowano
A jak mam Chorusa takiego: http://img510.imageshack.us/img510/9162/14545829qm.jpg to tez moge te zmieniarki podłączyć :?:

Nie da rady. Przykro mi bardzo.

Czy do tego radia wogóle niema możliwości podłączenia zmieniarki :?:

Opublikowano
A jak mam Chorusa takiego: http://img510.imageshack.us/img510/9162/14545829qm.jpg to tez moge te zmieniarki podłączyć :?:

Nie da rady. Przykro mi bardzo.

Czy do tego radia wogóle niema możliwości podłączenia zmieniarki :?:

No raczej nie bo nie ma sterowania wiec chyba nie. Moze dla jakiegos magica dalo by rade.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

W tym radiu nie ma żadnego wyjścia na zmieniarkę. Nie ma gdzie podłączyć kabla. Nie wspominając już o sterowaniu.

Chorus II ma juz chyba taką mozliwość

Też mam u siebie ten problem. I jedynym w miarę sensowym wyjście jest kupno org radia Audi na płyty. Z tego co przeglądałem allegro jest to koszt rzędu 500-600 zł. To i tak wydaje sie przyzwoicie w porównaniu z jakimś sesnownym markowym radiem.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A czy jest mozliwość podłączenia wzmacniacza do orginalnego radia(audi concert) na cd?

Opublikowano

Musi byc taka mozliwosc. Jezlei sa chinche z tylu to nie ma zadnego problemu, jesli nie to mozna kupic taka przejsciowke na allegro, podpinasz a pod jedno z wyjsc glosnikowych i wtedy do tych chinche potem do wzmaka a od wzmaka juz podlaczasz glosniki, chwila roboty. Nie wiem wlasnie czy jest tam wyjscie na wzmaka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Eee tam ze zmieniarkami. Najoptymalniejszym rozwiązaniem jest Concert II :mrgreen: ja tak zrobiłem i jestem zadowolony :mrgreen:

Opublikowano
A czy jest mozliwość podłączenia wzmacniacza do orginalnego radia(audi concert) na cd?

A ma wyjście mini-iso ? :)

Według tej strony ma :)

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

A jak ma, to się da. Kupując np taką przejściówkę : http://allegro.pl/item106041320_blaupunkt_audi_wyjscie_na_wzmacniacz_z_mini_iso.html

Ja mam wzmacniacz + zmieniarkę podpiętą do Symphony II i działa bez problemów. Niestety jakość dźwięku wypuszczanego przez to radio jest raczej średnia... Przy lepszych pozostałych komponentach trochę to drażni. Po za tym nie ma cd-textu :razz:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jezeli ktos z Was ma ori zmieniarke CD w swoim A4 B5 Avant to prosze o wstawienie/przesłanie fotki jak to jest zamontowane .

dzieki.

[ Dodano: 2006-06-11, 21:28 ]

nikt nie ma oryginalnej zmieniarki ........... :?:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja mam... jutro zrobie fotke i wysle Ci...

Opublikowano
ja mam... jutro zrobie fotke i wysle Ci...

ufffffffff wkoncu ktos sie znalazl ...

dzieki .......... :cool:

Opublikowano

nie ma sprawy:)

Opublikowano

Jak cos to tez mam :razz:

Zakladalem sam. Musialem dokupic stelarz.

Jak cos to sluze pomoca.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.