Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] 2.0 20v ALT Czy z tym silnikiem da się coś zrobić


Ambro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość kupienia na wiosnę bardzo okazyjnie A4 B7 2.0 FSI. Auto z polskiego salonu, śmiesznie mały przebieg itd. Obecnie jeżdżę B5 1.8T trochę porobioną :naughty:.

Zastanawia mnie czy z tym silnikiem 2.0 FSI można w ogóle coś zrobić ? Nie bardzo uśmiecha mi się przesiadania z ok.200 konnego quattro to 130konnej ośki. Najchętniej kupiłbym to B7 i zostawiłbym B5 do modzenia na maxa ale nie wiem czy będę miał taką możliwość z powodów finansowych. Proszę o radę i jakieś sugestie co można coś wyciągnąć z tej 2 litrowej benzyny i czy w ogóle jakieś mody wchodzą w grę ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wolnossącego silnika nie wycisniesz niewiele, chyba ze stac zeby włozyc z 10tys to po przeróbce układu dolotowego, wydechowego napisaniu nowego programu to moze sie uda dołozyc z 20KM, mało opłacalne. Kup lepiej jakies turbo to jest wiecej mozliwosci podkrecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no FSI na pewno jest mocniejszy ale on od 2003 chyba był czy jakoś tak :gwizdanie: I ma chyba 150KM ale reki obciąć nie dam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 FSI ma 150 km, tylko czy on w ogóle był w A4 montowany? :gwizdanie:Na pewno był w WV i skodach. W a4 2.0 były 130 konne i uturbione 200 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 FSI ma 150 km, tylko czy on w ogóle był w A4 montowany? :gwizdanie:Na pewno był w WV i skodach. W a4 2.0 były 130 konne i uturbione 200 km.

byl na pewno widzialem pare na allegro :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 FSI 150KM nic się nie da z tym silnikiem zrobić bez olbrzymiego wkładu finansowego to nie H22 czy K20 z hondy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz modzić to tylko turbo. Jak chcesz pyrkać jak stary zgred to gnojowóz TDI.

Jak chcesz, żeby cie określali jako "niewiadomo co" to właśnie kupisz sobie takie 2.0 FSI 150 zdechłych kunióf :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz modzić to tylko turbo. Jak chcesz pyrkać jak stary zgred to gnojowóz TDI.

Jak chcesz, żeby cie określali jako "niewiadomo co" to właśnie kupisz sobie takie 2.0 FSI 150 zdechłych kunióf :decayed:

Ja tam fanem diesli nie jestem ale takim 3.0TDI jeszcze po wirusie to chetnie bym popyrkał :kox: Tylko zeby to jeszcze z 7k obrotów kręciło :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz modzić to tylko turbo. Jak chcesz pyrkać jak stary zgred to gnojowóz TDI.

Jak chcesz, żeby cie określali jako "niewiadomo co" to właśnie kupisz sobie takie 2.0 FSI 150 zdechłych kunióf :decayed:

Ja tam fanem diesli nie jestem ale takim 3.0TDI jeszcze po wirusie to chetnie bym popyrkał :kox: Tylko zeby to jeszcze z 7k obrotów kręciło :evil:

widzę, że masz 21 lat

jeszcze z 15 i kupuj :wink4::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...