Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plazma czy lcd do gier ?


Rekomendowane odpowiedzi

przede wszystkim poprawnie konstruuj zdania.

Po drugie jeśli masz do wyboru dobrą plasme i dobry LCD (nie najtansze Lg) to bierz plasme. Na plasmie obraz jest bardziej zblizony do CRT.

Praktycznie nie smuży, ma bardzo dobrą czerń. Nie ma kątów bocznych, kolory są takie jak powinny być. Obraz ze zwyklej dachówki czy też starych konsol wygląda rewelacyjnie.

Jeśli masz kupić plazmę z niskiej półki cenowej lub takiż LCD to bierz LCD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też brałbym plazmę w której nie ma szans na smużenie ,a w zasadzie to wziąłem i jestem zadowolony . endriu zamiast robić gościowi przytyki trzeba było nie tylko plazmę ,ale całość walnąć w angliku Wyświetlacz PDP (z ang. plasma display panel) – wyświetlacz, który do tworzenia obrazu wykorzystuje plazmę i luminofor.

Poza tym gość jest z Bahama więc ma prawo do ,,niestylistyki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem LCD 22" LG z TV piękna sprawa, wszystko na pilocik :kox: Jedyne co mi w nim brakuje to funkcji Picture in Picture :disgust: Ale da sie zyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem LCD 22" LG z TV piękna sprawa, wszystko na pilocik :kox: Jedyne co mi w nim brakuje to funkcji Picture in Picture :disgust: Ale da sie zyć :wink4:

I dodatkowych 20" :naughty::kox:

Mam lcd SHARP jeden z pierwszych wypustów z hdmi, bla bla (znaczy się nie stary :wink4:) i teraz jak będę kupował do drugiego pokoju, to raczej plasmę, albo dołożę i led.

Różnica w obrazie w niższych półkach jest mało widoczna jak dla mnie między lcd i plasmą. Lepsze modele zdecydowanie na korzyść tej drugiej. Gram u siebie na X'ie i powiem szczerze, że narzekać nie można :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem nie dawno LG 1080 FULL HD 200Hz, 42cal 3HDMI,USB I inne szmery bajery pod mojego playa 3,i powiem ze obraz bardzo ladny a jezeli cos nie pasi sa rozne ustawienia zeby dopasowac obraz i dzwiek do filmu,gry,TV itd.plasmy rzeczywiscie maja b.fajna czern ale jakiejs zaskakujacej roznicy nie widzialem miedzy LCD a plasma w przedziale 3500-5000 tys.zl

mialem rozkmine plasma-LCD lecz zona postawila na oszczednosc, a ze roznicy wielkiej nie bylo wiec jest LCD

w tej cenie co kupilem LCD moglem miec z tych tanszych LED ale koles mowil ze to jeszcze nic innego jak LCD i szalu rzeczywiscie nie bylo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jakiś słaby model musiałeś oglądać, bo ja ostatnio sterczałem w media expert i koleżka pokazywał mi różnice między LED a Plasmą - oba w cenie ok 5000pln, podłączone pod BR.

Różnicy nie dało się nie zauważyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ostatnio sterczałem w media expert i koleżka pokazywał mi różnice między LED a Plasmą - oba w cenie ok 5000pln, podłączone pod BR.

Różnicy nie dało się nie zauważyć :wink4:

O tak, bardzo polecam kierować się opinią panów w sklepach :) Oni są wręcz świetni w promowaniu tego z czego mają aktualnie największą prowizję :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ostatnio sterczałem w media expert i koleżka pokazywał mi różnice między LED a Plasmą - oba w cenie ok 5000pln, podłączone pod BR.

Różnicy nie dało się nie zauważyć :wink4:

O tak, bardzo polecam kierować się opinią panów w sklepach :) Oni są wręcz świetni w promowaniu tego z czego mają aktualnie największą prowizję :polew:

No na sprzedających i ich wiedzę to niestety należy brać poprawki i to wieeeelkie jak koń :polew:

Dobrze, że sprzedającym był mój dobry kolega, więc miałem okazję potestować wszelkie ustawienia i zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości, a nie słuchać jak ciele bajania człowieka, który wie zapewne mniej niż ja :naughty::kox:

Przed jakimkolwiek zakupem zalecam staranne poczytanie o produkcie i organoleptyczne jego sprawdzenie - naciągacze się wtedy nie upierają "że to Panie najlepsze co mamy" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak najlepiej poczytać fora takie jak http://hdtvpolska.com

Ludzie tam piszący to na prawdę tęgie głowy.

Oceniają sprzęt na podstawie dokładnych testów przeprowadzanych w warunkach domowych.

Niestety nawet najdłuższa zabawa ustawieniami w warunkach sklepowych za wiele Ci nie da. Poza tym w którym sklepie pozwolą Ci wypróbować obraz z wielu źródeł sygnału i to po różnych kablach (TV analog, TV cyfrowa, Blue Ray, Xbox, PS3, Tvix, itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dla zaspokojenia ciekawości wystarczyło podłączenie na wszystkie możliwe sposoby DVD, PS3 oraz BlueR :naughty: oraz TV cyfrowej.

Zdaję sobie sprawę z tego, że ludzie w sklepie dostają małpiego rozumu i zdają się w większości na sprzedawcę (czyt. naciągacza),no i nie każdy ma możliwość pobawienia się w sposób w jaki ja to zrobiłem (tak na marginesie - testowałem, nie kupowałem).

Zawsze istnieje możliwość zwrotu towaru w ciągu chyba 14 dni bez podawania przyczyny :wink4:

Opinia ludzi z podanego portalu na pewno ułatwi sprawę i rozjaśni nieco wątpliwości :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam koledzy ze ostatnio nabylem plasme LG 50 " z FULL HD model ps 3000 i jestem bardzo zadowolony...

jest kolosalna roznica miedzy zwyklymi kanalami a w jakosci HD a nie wspomne juz o BR ...

wczescniej mialem LCD 32" w HD ready i powiem ze zrobilem dobra zamiane :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mam przetestowane i moge polecic: TV Plasma Samsung PS50B550

Samsung PS50B550 w cenie juz 3300.... obraz rewelacja Full HD 100Hz USB, czyta DivX i mkv po drobnej ingerecji w soft serwisowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jakiś słaby model musiałeś oglądać, bo ja ostatnio sterczałem w media expert i koleżka pokazywał mi różnice między LED a Plasmą - oba w cenie ok 5000pln, podłączone pod BR.

Różnicy nie dało się nie zauważyć :wink4:

akurat u mnie nie bylo roznicy widac, ale ja porownywalem LED samsunga,z moim LCD,nie PLASME z LED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mam przetestowane i moge polecic: TV Plasma Samsung PS50B550

Samsung PS50B550 w cenie juz 3300.... obraz rewelacja Full HD 100Hz USB, czyta DivX i mkv po drobnej ingerecji w soft serwisowy.

Ja ostatnio nabyłem plasme samsunga ps50b650 i powiem ze ten tv to jeden wielki :kox:

do ps3 i filmow hd z dysku zewnetrznego nadaje się wrecz idealnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za sobą zakup dwóch telewizorów w różnych zakresach cenowych dla siebie do pokoju i dla rodziców i wybrałem plazme i jestem zadowolony a lece na PS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...