Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pracy szukam


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

a to miał być skromny temacik... :polew:

Kurcze, słabo to wszystko wygląda, ale póki co, nie wywalili mnie :notworthy:, za to jest perspektywa... może w niedługim czasie przestanę marudzić.

Powodzenia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć nad dobrym, własnym biznesem panowie.

Mam...ale wierz mi nie jest lekko :wink4:

Mam i ja... ale co z tego? jeżeli chcesz coś osiągnąć, wznieść się ponad ten syf to i tak trzeba zapierd...lać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć nad dobrym, własnym biznesem panowie.

Mam...ale wierz mi nie jest lekko :wink4:

Mam i ja... ale co z tego? jeżeli chcesz coś osiągnąć, wznieść się ponad ten syf to i tak trzeba zapierd...lać

No oczywiście!!! Bez pracy nie ma kołaczy, nie? Poza tym klient sam nie przyjdzie, trzeba się starać, a nie siedzieć na d*pie. Ale praca dla siebie daje satysfakcję. Mi w każdym razie i to ogromną. Nawet jak jestem wymordowany jak koń po łesternie, bo robie jakieś zlecenie cały miesiąc po kilkanaście godzin dziennie. Zresztą zajmuję się tym co lubię. Poza tym ja bardzo źle się czuję pracując U kogoś, a nie DLA kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja... ale co z tego? jeżeli chcesz coś osiągnąć, wznieść się ponad ten syf to i tak trzeba zapierd...lać

No jasne..ja też porwałem się na lekki szczyt..ale po to stawiamy cobie cele by je zdobywac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć nad dobrym, własnym biznesem panowie.

Mam...ale wierz mi nie jest lekko :wink4:

Mam i ja... ale co z tego? jeżeli chcesz coś osiągnąć, wznieść się ponad ten syf to i tak trzeba zapierd...lać

Jak masz wlasny biznes to doba nie starcza.

Myslisz ze jak założysz działalność to nic nie będziesz musiał robić?

Wtedy dopiero poczujesz co to znaczy za***rdalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nawet nie mówię o tym bo to logiczne... ale prócz tego że prowadzę działalność w PL to jeszcze dorzucam sobie dochód w "ojro" w NL... owszem starczyło by mi to na normalne życie w Polsce ale samymi rachunkami i wyżywieniem czy lekkimi przyjemnościami człowiek nie żyje... chciało by się zbudować chate czy na RSke przesiąść... dlatego uważam że nawet jak ktoś ma własny biznes to marnotrawstwem jest nie robić prócz tego nic... i doceniam ludzi którzy posiadają firmy a do tego tyrają w fabrykach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i doceniam ludzi którzy posiadają firmy a do tego tyrają w fabrykach :wink4

No właśnie ja miałem taką opcje.. w pracy zarobiłbym na rachunki i inne pierdoły..a zarobki z działalności zostały by na czysto..niestety moje poszukiwania pracy okazały mało owocne.

Bardzo nie wybrzydzam bo wiadomo w Lubelskim jest kicha z pracą..ale jebac za 3 zł za godzinę to też tragedia :wallbash:

Mój brat ma 4 zł z groszem za godzinę..miał mały wypadek w pracy i o odszkodowaniu może tylko pomarzyc..albo odszkodowanie, albo dalsza praca :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 złote za godzine ? ! ? ! ? ! ... :shocked:

Tak.. 4 zł z groszami po podwyżkach.

Nowi pracownicy mają po 3 zł / h.

Praca w fabryce okien/drzwi.. co chwila jakiś chłopak jedzie na oddział z pokiereszowanymi łapami..i wszystko za taką marnotę i zero satysfakcji :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie wybrzydzam bo wiadomo w Lubelskim jest kicha z pracą..ale jebac za 3 zł za godzinę to też tragedia :wallbash:

Mój brat ma 4 zł z groszem za godzinę..miał mały wypadek w pracy i o odszkodowaniu może tylko pomarzyc..albo odszkodowanie, albo dalsza praca :blink:

Oj przesadzasz :thumbdown: Wiem że szukasz pracy "czystej" czy coś w tym stylu, ale ja pracowałem w wakacje na budowie, a dokładniej remont obiektu i miałem 8 zeta za godzinę a było to uznane za praktyki, dlatego więcej nam nie dał. Ale wiem, że potrzebują ludzi (co prawda nie konkretnie na tej budowie co byłem), wystarczy pójść zapytać, na jedną czy drugą budowę i na drugi dzień pracujesz. W Lublinie niestety tyle co w stolicy na budowie się nie zarobi, ale spokojnie 13-14 zeta na godzinę można osiągnąć, jeśli się coś potrafi, a jak się dopiero uczysz - opierasz się o betoniarkę to 10 z godziny możesz mieć :decayed: Ale oczywiście pracujesz 10 godzin dziennie, a soboty różnie zazwyczaj 6 godzin :tongue4: Chcesz mieć płatne z metra musisz coś umieć :cool1:

Poza tym gdybyś miał legitkę studencką to może mógłbym Ci podpowiedzieć gdzie możesz się dowiadywać o pracę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge... Jak ludzie godzą się pracować za takie PIENIĄDZE?! I jak nie wstyd pracodawcom proponować takie PIENIĄDZE?! ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. 4 zł z groszami po podwyżkach.

Nowi pracownicy mają po 3 zł / h.

Teraz to już przeginasz całkowicie, nawet w Polmosie płacą 7,50-8 za godzinę i szukają pracowników :tongue4: Ale fizycznych, a nie testerów :tongue4: ostatnio masa ludzi tam idzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pier**le... :blink:

a ja narzekam że mi szef 8E za godzine narazie nie chce dać mimo że to mam dla siebie do kieszeni :wallbash:

z drugiej strony jestem zdania że jak jest dużo to ma być więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. 4 zł z groszami po podwyżkach.

Nowi pracownicy mają po 3 zł / h.

Teraz to już przeginasz całkowicie, nawet w Polmosie płacą 7,50-8 za godzinę i szukają pracowników :tongue4: Ale fizycznych, a nie testerów :tongue4: ostatnio masa ludzi tam idzie :wink4:

Rafał..akurat moich 3 kolegów szuka pracy i to nawet nie " czystej " i uwierz mi , że jest im bardzo ciężko cokolwiek znaleźc !

3-4 zł za godzinę przesadzam ? Jedź do Polskone i zapytaj się ile zarabiają :hi:

Znajomy robi w Roto w Lubartowie...900 - 1200 zł/ miesięcznie MAX !

I jak podajesz kwoty to dodaj czy brutto czy netto :decayed:

Praca na budowie mnie nie interesuje w zupełności. Nie szukam kokosów, ale pracy na swoim poziomie doświadczenia w określonej branży.

Co do samej budowy..kolega z szkolnych czasów dorabiał sobie.. miał wziąc tygodniówkę..koleś się wypiął i nie zapłacił :evil:

Na budowie miałeś ubezpieczenie? Umowę ? Czy cokolwiek co potwierdzi Twoją torzsamośc jak przygniecie Cię żuraw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pier***e... :blink:

a ja narzekam że mi szef 8E za godzine narazie nie chce dać mimo że to mam dla siebie do kieszeni :wallbash:

z drugiej strony jestem zdania że jak jest dużo to ma być więcej...

A czym się zajmujesz? Plantacja jakaś bo widziałem na jednym z Twoich zdjęc skrzynie na owoce :)[br]Dopisany: Październik 31, 2009, 10:26:36 _________________________________________________

W MC'donaldzie wiecej placa

Na porządnej akcji promocyjnej w Wawie można zarobic 2000 zł miesięcznie bez zbędnego przemęczania się :wink4:

Pracując w agencji reklamowej wiem jakie były stawki na poszczególne rejony polski .. pracownicy mieli 9 - 12 zl/ n netto... w Lublinie..Białymstoku 5-8 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie pracuję przy kwiatach... taka duża hala + szklarnie gdzie robione od najmniejszych listków po wielkie kilkuletnie roślinki... jestem tu w sumie magazynierem takim robiącym wszystko począwszy na wózku widłowym poprzez obsługę jakiejś maszynki, cięcie a kończąc na wsiadaniu w służbówkę i gnanie do belgii po sadzonki...

praca nie wymagająca psychicznie natomiast fizycznie trzeba się czasem narobić... pracuje sporo bo wykręcam ponad 60godzin tygodniowo ale każdego piątku szefowa z pieniążkami w zębach i czuję że robię :wink4:

wcześniej pracowałem spory kawałek czasu jako spedytor międzynarodowy - tam co z tego że dostałem do reki telefon służbowy, laptopa czy samochód jak byłem pod nimi praktycznie całodobowo + do tego stres jak c**j (kto zna się na logistyce wie jak to jest) i za śmieszne pieniądze w porównaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...