Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Porada dot. felg i opon do B5


witux

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym o poradę dot. kupna opon i felg.

Mam A4/B5/1995r, auto jest na sportowym zawiasie obniżone 30/55.

Jakie waszym zdaniem kupić felgi ? Czy 16" + opony 55/R16 czy 17" + opony 45/R17.

Szprycha czy 5-ramienne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze fajny zawias, u mnie jest 60/40 i mam założone felgi takie tak w avatarku, oponky 235/40 17". Co d twoich pytań to wzr musisz wybrać sam, a rozmiar bardziej wolę 17 niż 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz juz niezla glebe dlatego osobiscie polecam 16-tki no chyba ze nie przeszkadza ci częstsza wymiana wahaczykow....

Tak więc zrobiłem, zakupiłem AQUILA 16" i świetnie się prezentują, komfort jazdy jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam bylo brac 17 do takiego zawiasu fajnie sie prezentuja a teraz masz pospolite 16 " :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogles wziac 17' ...16stki pewnie sie troszke gubia przy tej glebie , no coz Twoj wybor , czekamy na fotostory :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogles wziac 17' ...16stki pewnie sie troszke gubia przy tej glebie ,

No i Szewczenko& wykrakał :grin:

Witux, zdjęcia potwierdzają, że 16tki przy tej glebie wyglądają niezbyt (to oczywiście moje zdanie).

Poza tym musisz podnieść tyłek albo posadzić przód, bo samochód wygląda jakby miał poł tony ziemniaków w kufrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze wyglada niezle tylko z tym tylem to faktycznie... co ty tam trupy wozisz? :polew:

Taki już jest, mam tam koło zapasowe, i skrzynie basową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ? Po dwie gumy na sprężyny ?

musisz zmienić springi :wink: bo zazwyczaj jest tak że przód idzie bardziej na glebe czyli np 60/40 albo po równo :tongue: a Ty masz to jakoś odwrotnie i przez to dziwacznie wygląda :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ? Po dwie gumy na sprężyny ?

musisz zmienić springi

Właśnie bo podkładki nic nie dadzą a twoje sprężyny musiały wiele przejść jak tył tak siedzi. Przy okazji pomyśl o amorkach tylnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zmienić springi bo zazwyczaj jest tak że przód idzie bardziej na glebe czyli np 60/40 albo po równo a Ty masz to jakoś odwrotnie i przez to dziwacznie wygląda

Panowie to wygląda praktycznie tak samo jak przy ori sporcie, d*pa niżej niż przód :angry: , przynajmniej ja też tak mam (mam 1BE) no i szczerze mówiąc średnio to wygląda :embarrassed:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...