Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Porada dot. felg i opon do B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym o poradę dot. kupna opon i felg.

Mam A4/B5/1995r, auto jest na sportowym zawiasie obniżone 30/55.

Jakie waszym zdaniem kupić felgi ? Czy 16" + opony 55/R16 czy 17" + opony 45/R17.

Szprycha czy 5-ramienne ?

Opublikowano

Po pierwsze fajny zawias, u mnie jest 60/40 i mam założone felgi takie tak w avatarku, oponky 235/40 17". Co d twoich pytań to wzr musisz wybrać sam, a rozmiar bardziej wolę 17 niż 16

Opublikowano

Wkładaj 17", jest to najlepszy kompromis między komfortem a wygladem. Co do wzoru to zależy co Ci sie podoba. Osobiście nie podobaja mi sie felgi ze "szprychami".

Opublikowano

no masz juz niezla glebe dlatego osobiscie polecam 16-tki no chyba ze nie przeszkadza ci częstsza wymiana wahaczykow....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no masz juz niezla glebe dlatego osobiscie polecam 16-tki no chyba ze nie przeszkadza ci częstsza wymiana wahaczykow....

Tak więc zrobiłem, zakupiłem AQUILA 16" i świetnie się prezentują, komfort jazdy jest super :)

Opublikowano

17" i będzie pięknie :cool:

ps. uzupełnij profil

Opublikowano

E tam bylo brac 17 do takiego zawiasu fajnie sie prezentuja a teraz masz pospolite 16 " :tongue:

Opublikowano

mogles wziac 17' ...16stki pewnie sie troszke gubia przy tej glebie , no coz Twoj wybor , czekamy na fotostory :evil:

Opublikowano

mogles wziac 17' ...16stki pewnie sie troszke gubia przy tej glebie ,

No i Szewczenko& wykrakał :grin:

Witux, zdjęcia potwierdzają, że 16tki przy tej glebie wyglądają niezbyt (to oczywiście moje zdanie).

Poza tym musisz podnieść tyłek albo posadzić przód, bo samochód wygląda jakby miał poł tony ziemniaków w kufrze.

Opublikowano
  • Autor

Czyli co ? Po dwie gumy na sprężyny ?

Opublikowano

ja uwazam ze wyglada niezle tylko z tym tylem to faktycznie... co ty tam trupy wozisz? :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja uwazam ze wyglada niezle tylko z tym tylem to faktycznie... co ty tam trupy wozisz? :polew:

Taki już jest, mam tam koło zapasowe, i skrzynie basową.

Opublikowano

Taki już jest, mam tam koło zapasowe, i skrzynie basową.

ja tez i d*pa mi nie siedzi... :wink:

Opublikowano

Czyli co ? Po dwie gumy na sprężyny ?

W żadnym wypadku to nic nie daje

Opublikowano

Czyli co ? Po dwie gumy na sprężyny ?

musisz zmienić springi :wink: bo zazwyczaj jest tak że przód idzie bardziej na glebe czyli np 60/40 albo po równo :tongue: a Ty masz to jakoś odwrotnie i przez to dziwacznie wygląda :bicz:

Opublikowano

podnies tyl deczko do gory przodu nie ruszaj :smiley:

Opublikowano

Czyli co ? Po dwie gumy na sprężyny ?

musisz zmienić springi

Właśnie bo podkładki nic nie dadzą a twoje sprężyny musiały wiele przejść jak tył tak siedzi. Przy okazji pomyśl o amorkach tylnych

Opublikowano
musisz zmienić springi bo zazwyczaj jest tak że przód idzie bardziej na glebe czyli np 60/40 albo po równo a Ty masz to jakoś odwrotnie i przez to dziwacznie wygląda

Panowie to wygląda praktycznie tak samo jak przy ori sporcie, d*pa niżej niż przód :angry: , przynajmniej ja też tak mam (mam 1BE) no i szczerze mówiąc średnio to wygląda :embarrassed:

Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.