Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?


krzysiek23

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj cicho kolego, ale jak wroce z polski to mozesz sie podpiac ze mna na norweskie spoty tunerow na ryen.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa, że ma na sprzedaż zestaw dwóch tarcz ZIMMERMANN SPORT A4 2.0T B7, S4 B6/B7 tarcze 300x22 mm na tył, wiercone :slina:

fajne :hi:

WP_20130901_011.jpg

no bez pytań, jakies propozycję ? :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki termin? u mnie najbardziej pasowałoby w którąś sobotę :)

+1

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Jakby ktoś był zainteresowany spotem, to prosze:

https://www.facebook.com/events/717071541638983/?source=1

Jako że forumowo się nic nie da ustalić to będzie mały mieszany spot.

:naughty:

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

Dla anty fejsbukowców:

Dnia 11 stycznia 2014 odbedzie sie pierwszy zlot Nocnej jazdy bez celu Oslo ! Miejsce oraz dokladna godzina spotkania zostanie jeszcze ustalona i przedyskutowana z pozostalymi uczestnikami w celu dopasowania spotkania pod wiekszosc uczestnikow. Jedno jest pewne, odbedzie sie to w godzinach wieczornych w dniu 11 stycznia ! Wszystkie sugestie dotyczace miejsca i godziny spotkania podawajcie pod wydarzeniem. Pozdrawiamy i Zyczymy Szczesliwego Nowego Roku !

PS. Pokazmy, ze tutaj tez jestesmy w stanie cos zorganizowac !

---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

Staneło na 11.01.04 godzina 18:00 Parking ikea furuset sektor A jakby był ktoś zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że za bramkami :thumbdown: jeśli i tak wybieramy sie do Oslo, mam na mysli tą na Alnabru ale mimo wszystko ja sie chętnie pojawie, jeśli jakas zmiana planów to proszę o info

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

tylko oby wszyscy furki wypucowali do fotek:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zdania ,ze skoro spot Oslo i pózniej przejażdżka po Oslo ,to lepiej byłoby się spotkać w Oslo .. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, staraem się im to wytłumaczyć ale już niby było wszystko ustalone itp...

Trudno, nie codziennie jest spot w oslo więc można te 27kr przeboleć... :kwasny:

---------- Post dopisany 10-01-2014 at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 22:16 ----------

MiGsiu, się nic nie chwalisz że w TS za kółkiem robisz :decayed:

Będe miał do ciebie pare pytań, ale to na spocie :wink:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

MarcinOslo, nie pitol tylko wpadaj, jak będzie ujowo, to przynajmniej zrobimi mini spot klubowy na 3 auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie namierzyłeś! :shock3:

---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

WP_20140110_001.jpg

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

chłopaki do pracy przyjechali :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/events/216113708580768/

drugi spocik w tym roku już 1/2/2014 i spotykamy się tym razem w Baerum :banan:

tyle się chyba jeszcze tu nie działo:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, bardzo dobrze, wkońcu zobacze tego twojego białego wariata :decayed:

---------- Post dopisany 01-02-2014 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 15:47 ----------

Kto bedzie dzis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam, gdzie ruszyliście z Asker? Chłopaki podeślijcie mi numery telefonów na PW bo pozniej znów naszła mnie chęć na jazdy, a nawet nie miałem do nikogo kontaktu, tak być nie może!, oj chyba dzis wieczorkiem znów wrócę na kilka przejazdów na miejscóweczkę :banan:

Audi A4 B7 1.8T Quattro - YouTube

WP_20140201_016.jpg

WP_20140201_010.jpg

Podeslijcie jakieś foteczki w lepszej jakości

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

przelotem zerknąłem dziś na parking i tragedia, aż mi ręce opadły :facepalm: odśnieżone do gołego asfaltu bez wstydu, trzeba powiedzieć że pogoda dopisała:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...