Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?


krzysiek23

Rekomendowane odpowiedzi

bylo to przywiesc tutaj i pomontowac :gwizdanie:

haha gabarytowo ciezki temat,za przywoz tutaj dalbym tyle co za te siedziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie zima chyba odpuszcza takze ustalamy jakis termin i zbieramy grono :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich troszke tu nie zagladalem ale zima i natlok pracy blablabla. Niestety ja juz chyba odpadne bo za trzy dni jade do polski sprzedac swoja niunie z bulem serca coprawda ale coz jak kupie w norge jakas audilke to napewno sie pokaze bo w tej chwili moim nabytkiem to na zlot a4 nie wypada. Pozdro dla wsszystkich :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich troszke tu nie zagladalem ale zima i natlok pracy blablabla. Niestety ja juz chyba odpadne bo za trzy dni jade do polski sprzedac swoja niunie z bulem serca coprawda ale coz jak kupie w norge jakas audilke to napewno sie pokaze bo w tej chwili moim nabytkiem to na zlot a4 nie wypada. Pozdro dla wsszystkich :wink4:

tutaj nie chodzi o samo auto tylko o osoby,masz ochote to wpadniesz,nie koniecznie musi byc to audi

jakies propozycje na termin/???/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany zaczynamy z tymi spotami termin jaki proponuje to 18 kwietnia niedziela bo pewnie nie ktorzy (ja)jada do PL na swieta,widze ze pojawilo sie kilka nowych osob z okolic oslo i drammen wiec bede indywidualnie wysylal zaproszenia do kazdego.miejsce i godzina do ustalenia pomysle gdzie moglo by byc najlepiej,mile widziane tez propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

ja jednak się nie pojawię bo mam awarie po zmianie opon zimowych na letnie wyszło dwa łożyska z tyłu do wymiany i jestem umówiony z mechanikiem na wymianę na niedziele i nie dam rady :thumbdown: pozd. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie bedzie tego ogarnial w niedziele to wpadaj,jak nie wiele halasuja to da sie jechac.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...