Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?


krzysiek23

Rekomendowane odpowiedzi

inne terminy nie pasują więc zostaje mi tylko niedziela:([br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 17:39_________________________________________________i co pany robimy jakieś spotkanie . a może w ten Weekend ? bo w tedy mi nie pasowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przebywa ktos moze w okolicy Skien na poludnie od Oslo? chetnie bym sie spotkal z kims z klubu.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKIEN raczej chyba nie z tych osob co na spot przyjezdzaja sa z oslo i okolic choc moze ktos jest z tamtad,moze zaplanowalibysmy jakiegos grilla klubowego w jakis sloneczny dzionek w jakiejs fajnej miejscowce?jesli sa jacys chetni to pisac....np.zeby tobie pasowalo mozna by bylo zrobic to gdzies na srodku fajna miejscowka jest w TJOME tzw.KONIEC SWIATA......tylko mowie musza byc chetni bo nawet na spotach jest nas jak na lekarstwo.....pisac tutaj jak co

panowie po 2tyg.wreszcie mam zderzak i moge jezdzic, tamtem sprzedalem.....wiec na niedzielke jakis spocik??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dawaj Foto Zderzaka ...

zderzak mam stary ORI RS czeka w domu jeszcze nie pomalowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata dobre miejsce... a na spirali w drammen byliście? tam mozna spota zrobic... wjazd 30kr

tez dobra miejscowka,jeszcze tam nie bylem szczerze mowiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze jakis spot przy okazji zlotu VW Audi Club Norwegen na Rudskogen? 28-29 sierpien? info -> http://www.vwaudi-club.no/index.php?option=com_content&view=article&id=35&Itemid=26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze jakis spot przy okazji zlotu VW Audi Club Norwegen na Rudskogen? 28-29 sierpien? info -> http://www.vwaudi-club.no/index.php?option=com_content&view=article&id=35&Itemid=26

gdzie to dokladnie jest w norwegi czy szwecji,bo na mapach google pokazuje 5 miejsc pod RUDSKOGEN,a na tej stronie co podales nie moge znalezc adresu dokladnego ja bym sie pisal na taki zlot 8 sierpnia juz bede spowrotem w norge....nie wiem jak inni.....pany wpisywac sie kto by pojechal na cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dokladnie tutaj:

Kart.jpg

To zlot tylko dla VW i Audi. Nie wiem jaki jest koszt dla osob ktore nie sa w klubie VW-Audi Club Norwegen. Ale sprawdze wszystko :)

W sobote jazda po torze i zawody. W niedziele rozne pokazy, "wystawka" autek i konkursy, pozniej jeszcze jazda na torze.

Przed wjazda na tor kazde auto musi przejsc kontrole przeprowadzona przez organizatorow zlotu. Kierowca i ewentualnie 1 pasazer musze miec kask!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dobrze trafilem za 1 razem rudskogen motorsenter,ja na tor nie bede wjezdzal nie z moja seria,ale furki chetnie bym poogladal......jak bedziesz mial wiecej info to pisz,ja narazie moge powiedziec ze na 90proc.bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alo Rafal-L. Gdzie mieszkasz dokladnie? ja na Stord.

Bede teraz w weekend w Oslo, moze jakis spot? Ja i Turdzi bedziemy sie spotowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonil do mnie Makki , dzis nie da rady ale moze ju ( to jest w niedziele ) bys my sie wszyscy jakos zespotowali.

Z tego co wiem bardziej odpowiadaja mu wczesne pory bo wieczorem wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...