Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?


krzysiek23

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki brak autostrad, czy tak czy inaczej, nikt nie dylałby 500km na spota żeby wypić kawe. Ale widze że sporo nas jest z okolic Oslo/Drammen, dlatego wydaje mi się że nie trudno było by zorganizować coś pomiędzy. Dylam tu z ekipami na lokalne spoty, które czasem są o 150km oddalone i nie widze problemu. Ale fajnie było by np. wlecieć na taki spocik w rządku A4 :wink:

Nie mówie tu o cotygodniowym spocie, ale raz na miesiąc myśle że można sie pofatygować kawałek.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki brak autostrad, czy tak czy inaczej, nikt nie dylałby 500km na spota żeby wypić kawe. Ale widze że sporo nas jest z okolic Oslo/Drammen, dlatego wydaje mi się że nie trudno było by zorganizować coś pomiędzy. Dylam tu z ekipami na lokalne spoty, które czasem są o 150km oddalone i nie widze problemu. Ale fajnie było by np. wlecieć na taki spocik w rządku A4 :wink:

Nie mówie tu o cotygodniowym spocie, ale raz na miesiąc myśle że można sie pofatygować kawałek.:naughty:

no wlasnie nie kazdy jest taki jak ty czy ja,dla mnie 150km przejechac niejest problemem bo jezdzilem dalej.....ale niektorzy nie maja ochoty tyle dymac i najlepiej jakby spot bym pod ich domem na st.benz.lub jakims parkingu....niewiem jak beda zainteresowani to mozemy cos ogarnac jak znajde chwile podzuce pomysl na pw wszystkim z okolic czy maja checi i zeby tu zajrzeli wtedy zobaczymy jaki odzew bedzie i czy znajda sie chetni

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

panowie to wpisywac sie kto bylby chetny na spota kogo znajde powysylam na pw zeby tu zajrzeli i sie dopisali...zobaczymy jaki bedzie odzew wtedy wybierzemy date i miejsce

1.krzysiek23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie znalazle 4 strony z uzytkownikami po hasle norwegia/oslo i z tych 4 stron moze 7-10 osob jest aktywnych w 2013 r...reszta po zarejestrowaniu nie zaglada tu takze niema nasz tu chyba az tak duzo aktywnych:kwasny::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie tak sobie myslalem ze moze bysmy cos w dlugi weekend w maju zorganizowali???ja sie pisze razem z bratem z Rogaland:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.krzysiek23

2.tomcrack27

3.TyBucu

Z takiego wyszukiwania to raczej nici po miejscowociach bo jest tu dużo ludzi na forum bez "zameldowania" w NO, więc można tylko liczyć na to że zajrzą w ten wątek.

Co do majówki można by zorganizować coś wiekszego, 2 dniowy wypad na ryby np. :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, jaki się ruch zrobił.

Zarzucić temat o rybach i ile sie nagle wędkarzy odezwało:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znajdziemy jakąś fajną miejscówke tak żeby było wszystkim wygodnie, namioty do gabażnika i jazda.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hytta niezly pomysl tylko najpierw trzeba zebrac ekipe i ustalic gdzie tego spota mamy zrobic i wtedy szukac jakiejs hyty albo cos:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) mieszkam niedaleko Oslo więc też jestem chętny na spota :) o którym długim weekendzie majowym myślicie? o polskim? na początku maja? czy o norweskim w połowie maja? :P na razie jestem na urlopie w PL ale w niedzielę jestem z powrotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...