Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] goodyear vs pirelli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

zastanawiam sie co lepiej .. ..

GY UG7+ czy Pirelli .. .. opona 195/65/15 .. .. oczywiscie na zime .. .

mam dobre doswiadczenie z GY .. .. chce wydac cos kolo 220 zl za oponke .. nowkę oczywiscie .. ..

moze lepiej wogole cos innego .. :hi:

Opublikowano

Ja bym wybrała Pirelli. :gwizdanie:

Opublikowano

a co do pirelli to nie mam w ogóle przekonania..

Miałeś kiedyś Pirelli, zwłaszcza na zimę?
Opublikowano

W tej chwili mam założone pirellki carving winter 195/65/15 u siebie(jeździłem już na nich poprzednią zimę). Są przyjemnie miękkie po przesiadce z letnich BFgoodrich profiler2 różnica kolosalna, poza tym są trochę głośne ale ogólnie oponki pierwsza klasa zwłaszcza na śnieg i błoto pośniegowe. Polecam.

Opublikowano

Ja mam drugi sezon GY UG 7+. Bardzo sobie chwalę te oponki. Komfort na najwyżzym poziomie. :good:

Opublikowano
  • Autor

wybór między a między .. .. ::

co lepiej .. : :

Goodyear - http://www.oponix.pl/product/GOODYEAR+195%2F65R15+Ultra+Grip+7%2B+91T_5398316.html

Pirelli - http://www.oponix.pl/product/PIRELLI+195%2F65R15+W190+SNOWSPORT+91T++_5382445.html

bardziej skłonny jestem co go GY .. .. jeździłem na podobnych .. .. i naprawdę dla mnie rewelka .. ..

Cena na allegro za 215 GY .. ..

co radzicie .. .

Opublikowano

Miałem Pirelli...i wywaliłem je po jednej zimie...dużo lepsze dla mnie są Dunlopy, Goodyeary...kwestia gustu :kwasny:

Opublikowano

Miałem Pirelli...i wywaliłem je po jednej zimie...dużo lepsze dla mnie są Dunlopy, Goodyeary...kwestia gustu :kwasny:

A ja mam Pirelli i sobie baardzo chwalę. Do tego rewelacyjna ścieralność, to już będzie 4. sezon i po trzech mam 5-6mm bieżnika. A jeżdzę dużo około 15tkm na sezon.
Opublikowano

Yelo napisałem że to kwestia gustu...dla mnie Pirelli sa dobre na zime ...ale po mieście...pzdr :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

obie firmy z górnej półki

Opublikowano
  • Autor

siemanko

juz smigam na zimowkach .. ..

mimo wszystko wybralem GoodYear UG7+ .. .. nowki sztuki produkcja 2009 .. ..

naprawde warto .. 215 to nie jest duzo za opone na zime .. .. a naprawde uwierzcie mi ze warto

inny komfort jazdy .. mieciutki dobrze sie prowadza .. ..

wiadomo zimy u nas jeszcze nie ma .. przyjanemniej Wrocław

natomiast jesli chodzi o odprowadzanie wody to jak najbardziej spokojnie daje sobie rade z naprawde sporymi kałużami

pozdrawiam i zachęcam .. ..

Opublikowano

przejeździłem 2 sezony na UG 7+ i uważam że to chyba najlepsza opona na zimę

obecnie mam dunlopy 3D i sa zaj...ście głośne na suchym asfalcie

jak w zimowych warunkach jescze nie wiem ale podobno daję rade

Opublikowano

jak w zimowych warunkach jescze nie wiem ale podobno daję rade

w B6 mam UG7+ i jest rewela :wink4: zdecydowanie najlepsza opona zimowa na której dane było mi jeździć :)

na suchym fajny komfort, na sniegu trzyma super. i z tylu zadyma jak sie jedzie po ubitym sniegu - tak sie ta opona sama czyści. super sprawa :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.