Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DieselGold na Statoil


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Opał + mixol = lepszy wynik na hamowni :cool1: Sprawdzone :decayed:

Przerzucam się na opał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś pierwszy raz spotkałem się na statoilu przy pistolecie była wywieszka FORMUŁA ZIMOWA, wcześniej było tylko diesel gold, czy to chwyt marketingowy czy dodali coś?

...ja tam nie zauwazylem zadnej roznicy... :wink4:

460f55f7ba8518bf.jpg

:polew::wink4:

fajne białe laczki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolony z tego paliwka, auto przestało w nocy pod domem dziś przy -15 odpaliło jak by nie było mrozu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne białe laczki

jak chcesz-dam Ci linka na PW,gdzie kupuje buty-wysylkowo,z mozliwoscia zwrotu :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już drugi bak przejechałem na tym paliwie i też jestem zadowolony. Auto lepiej odpala z rana na mrozie i po odpaleniu nie czuć drgań silnika. Wcześniej minimalne drgania na zimnym silniku były wyczuwalne. Szkoda tylko że tak z ceną szleja 28.12 tankowałem za 3,70zł za 1 L a teraz już chcą 4,12zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na mieszance pół na pół z BIO i nic się nie dzieje już od 1,5 roku wcześniej dwa pasaty 1Z. Autko ma dobre osiągi w mocy różnicy żadnej. Kilka razy tankowałem zwykłe ON na Orlenie czy Statoilu to autko więcej nawet zaczęło palić. Paliwo mam prosto z rafinerii jest tańsze już tam mieszane jeździ na nim każde auto w firmie od Fiata po mercedesa i nic się nie dzieje. Ja nie zmienię na pewno na inne -25 i pali od strzała.[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 08:26_________________________________________________A zapomniałem dodać że A4 i Pasat na pompo-wtryskach też na nim śmiga i jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...