Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przepływomierz do a4 2,5TDI


Staszek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktoś skąd mam wziąć przepływomierz do a4 2,5TDI B5 ???

z ASO ....

p.s napisz cos jasniej bo tresc pytania nie jes do konca zrozumiala ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś skąd mam wziąć przepływomierz do a4 2,5TDI B5 ???

tylko ASO kupiłem dwa z allegro i oba chodziły przez miesiąc.

A ja w czwartek jadę na trzecią wymianę w ASO. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie są typowe objawy uszkodzonego przepływomierza ?? bo ja mam tak że nieraz jest moc a nieraz jej brak, czy to może byc spowodowane uszkodzeniem przepływki ?? można go jakoś sprawdzić ?? np, jakis przewód podłączając do masz itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, ale tam nie doczytałem się jakie są typowe objawy uszkodzenia przepływomierza, czy auto faluje na obrotach, czy ma większą/mniejszą moc itd, bo ja NIERAZ mam mało mocy, zdaża się tak często w upałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam nie doczytałem się jakie są typowe objawy uszkodzenia przepływomierza,

może w innych tematach znajdziesz ? poszukaj trochę...poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lmm Bosch [AKN do 2000 i AFB] należy bezwględnie kupować w ASO. z racji, iż modele końcówką X [tutaj EX] są regenerowane, to wytrzymują średnio ok. 3-4 miesięcy. po tym czasie zaczynają źle mierzyć masę powietrza [grupa 010 poz. 1], co prowadzi w efekcie do obcięcia dawki [grupa 008, poz. 4].

sklepy pokroju IC są samobójstwem - reklamacja lmm graniczy z cudem [kto zrobi diagnostykę?].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lmm Bosch [AKN do 2000 i AFB] należy bezwględnie kupować w ASO. z racji, iż modele końcówką X [tutaj EX] są regenerowane, to wytrzymują średnio ok. 3-4 miesięcy. po tym czasie zaczynają źle mierzyć masę powietrza [grupa 010 poz. 1], co prowadzi w efekcie do obcięcia dawki [grupa 008, poz. 4].

sklepy pokroju IC są samobójstwem - reklamacja lmm graniczy z cudem [kto zrobi diagnostykę?].

z IC też reklamowalem na początku, zglosiłem reklamację i po 2 tyg poprostu otrzymałem zwrot kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o kupowaniu w sklepach-serwisach Boscha, jak kiedyś u nich pytałem o mój (1.9 AHU), to był znacząco tańszy niż w ASO. A jeszcze to : http://212.110.107.100/febi/webartikel4.api?p_proc=artliste&p_session=648382&p_modus=ARTBEZ&p_scroll=D# , wprawdzie do 2.5 nie oferują, ale ciekawe jak się sprawują te do 1.9, w sumie inne części febi robi przyzwoite, tylko ta nazwa "dmuchomierz" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...