Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Turbo Timer APEXI - jak podłączyć


edi_nt

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak rozwiążecie problem to chętnie się dowiem bo też mnie czeka montaż tego ustrojstwa a mam nie oryginalny alarm :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż stary post, ale wstawiam dla potomności:

Problem z niemożliwością zamknięcia drzwi z pilota po zamontowaniu TT APEXI:

W skrzynce bezpieczników (z tyłu), kabelek podłączony do bezpiecznika numer 6 (Central Locking), kolor niebiesko-czarny, ucinamy i podłączamy do zacisku pod kierownicą, najlepiej tego oznaczonego 75x. I działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozwiazał ktos problem z ori alarmem i TT :mysli: zachowując fabryczny alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozwiazał ktos problem z ori alarmem i TT :mysli: zachowując fabryczny alarm

przeczytaj post wyżej nad Twoim, tyle że do tego nie do końca tak jak zrobił kolega skalarx. Musisz połączyć te przewody o których pisał tyle że bez ucinania i z pozostawieniem bezpiecznika (mi jak zrobiłem bez bezpiecznika to nie działały szyby). Ja to zrobiłem wszystko wyciągając bezpiecznik, przedłużyłem gniazdo do którego mogę go ponownie włożyć (po prostu dorobiłem prawie takie same gniazdo tylko że na przedłużaczu długości 5cm), a równocześnie do jednego z przedłużonych kabelków (ten który wychodził z gniazda od kabelka kolor niebiesko-czarny) podłączyłem przewód pociągnięty od zacisku 75x.[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 08:49:37_________________________________________________albo po prostu wepnij się do kabelka z tyłu bezpieczników ale bez ucinania (tyle że jest tam milion kebelków i ciężko Ci tam będzie cokolwiek zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś namiary gdzie kupić czarny TT z czerwonym wyświetlaczem w dobrej kasie?

dobra kasa dla Ciebie to ile ? jak za drogo w pl to z de mogę pomóc kupić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś namiary gdzie kupić czarny TT z czerwonym wyświetlaczem w dobrej kasie?

dobra kasa dla Ciebie to ile ? jak za drogo w pl to z de mogę pomóc kupić ;)

jak tak, jak polskie sklepy chcą 500PLN to duuuuża przesada. Okazyjnie można kupić taki timer za 250 - 300 góra. Urzywki chodzą za 150PLN.[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 16:27_________________________________________________

Panowie rozwiazał ktos problem z ori alarmem i TT :mysli: zachowując fabryczny alarm

przeczytaj post wyżej nad Twoim, tyle że do tego nie do końca tak jak zrobił kolega skalarx. Musisz połączyć te przewody o których pisał tyle że bez ucinania i z pozostawieniem bezpiecznika (mi jak zrobiłem bez bezpiecznika to nie działały szyby). Ja to zrobiłem wszystko wyciągając bezpiecznik, przedłużyłem gniazdo do którego mogę go ponownie włożyć (po prostu dorobiłem prawie takie same gniazdo tylko że na przedłużaczu długości 5cm), a równocześnie do jednego z przedłużonych kabelków (ten który wychodził z gniazda od kabelka kolor niebiesko-czarny) podłączyłem przewód pociągnięty od zacisku 75x.[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 08:49:37_________________________________________________albo po prostu wepnij się do kabelka z tyłu bezpieczników ale bez ucinania (tyle że jest tam milion kebelków i ciężko Ci tam będzie cokolwiek zrobić.

Ty masz S4 ja wtedy miałem jeszcze A4, ale po ucięciu wszystko działało łącznie z szybami. Różnica w instslacji samochodu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak, jak polskie sklepy chcą 500PLN to duuuuża przesada. Okazyjnie można kupić taki timer za 250 - 300 góra. Używki chodzą za 150PLN.

ten za 500zł to chyba jakiś super wypaśny ....

ja dałem za swój apexi 55e czyli wtedy wychodziło lekko ponad 200zł, teraz jak patrzę to jest za 59e + przesyłka po Niemczech 5,90e

są też inne za 24e; 35e; 40e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak, jak polskie sklepy chcą 500PLN to duuuuża przesada. Okazyjnie można kupić taki timer za 250 - 300 góra. Używki chodzą za 150PLN.

ten za 500zł to chyba jakiś super wypaśny ....

ja dałem za swój apexi 55e czyli wtedy wychodziło lekko ponad 200zł, teraz jak patrzę to jest za 59e + przesyłka po Niemczech 5,90e

są też inne za 24e; 35e; 40e

:polew: super wypaśny??

http://www.topendpower.pl/p/pl/apx-405-a011/apexi+auto+turbo+timer.html

ja potrzebuje taki który wylicza czas na podstawie danych z lambdy, czyli właśnie taki jak wyżej. Ale nie za taką cenę :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak, jak polskie sklepy chcą 500PLN to duuuuża przesada. Okazyjnie można kupić taki timer za 250 - 300 góra. Używki chodzą za 150PLN.

ten za 500zł to chyba jakiś super wypaśny ....

ja dałem za swój apexi 55e czyli wtedy wychodziło lekko ponad 200zł, teraz jak patrzę to jest za 59e + przesyłka po Niemczech 5,90e

są też inne za 24e; 35e; 40e

:polew: super wypaśny??

http://www.topendpower.pl/p/pl/apx-405-a011/apexi+auto+turbo+timer.html

ja potrzebuje taki który wylicza czas na podstawie danych z lambdy, czyli właśnie taki jak wyżej. Ale nie za taką cenę :slina:

jaka cena :shocked: za co ?? :wallbash: chyba ze on sam jeździ jeszcze...

ja mam dokładnie taki, czarny z czerwonym podświetlaniem

http://cgi.ebay.de/Turbo-Timer-Audi-A3-S3-RS4-RS6-TT-S4-S6-1-8T-2-7T-/400115499488?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5d28be01e0

z tego co widzę to ten za 40e do lambdy podłączysz, no a apexi to już wiesz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy mieli lub mają taki TT Apexi. Gdzie sobie go daliście? Ja planowałem w popielniczce bo i tak nie używam ale wtedy musiałbym ją wyjąc a że mam klimatronik i RNS-E to musiałbym je też wyciągać a chcę tego uniknąć.

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy mieli lub mają taki TT Apexi. Gdzie sobie go daliście? Ja planowałem w popielniczce bo i tak nie używam ale wtedy musiałbym ją wyjąc a że mam klimatronik i RNS-E to musiałbym je też wyciągać a chcę tego uniknąć.

Jakieś propozycje?

35164099.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym coś dyskretniejszego. To tylko kombi na gnój :D więc dobrze gdyby nie rzucało się tak w oczy. Idealnie byłoby właśnie w popielniczce gdzie nie byłoby go widać. Dużo jest zabawy z wyciąganiem klimatronika i RNS-E?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przymierzam się do montażu takiego urządząka tylko nie wiem gdzie w przed lifcie 95 rok podpiąć sygnał prędkości obrotów z licznika??? może się ktoś orientuje??:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...