Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie zauważyłem na pierwszej stronie, super ten kolor jest, a teraz z tym body kitem to już w ogóle :hi: pozdr

Opublikowano

Body ok...

ale suszarka :kox: jaki model kupiles ?

wydech Magnaflow trafiles w zajebis... cenie :shocked::good:

ciesze sie, ze robisz konkret wydech bo takich na forum za wiele nie ma :cool1:

ps. zaraz pisze do nich czy maja do FWD - dzieki za info :good:

No no prgratulowac :oklaski: Nowy Rok nowe plany :kox: i realizacja :good:

Opublikowano

Wyszło fajnie :decayed:, jaki masz numer lakieru nie czasem LZ5C, i czy kolor zgrał ci się idealnie z oryginalnym :?:

Opublikowano

Jakbyś miał chwile nagraj jak brzmi 1,8t na magnaflow zrurka zamiast kata, i jak to wszystko pasowało. ogolnie mody jak najbardziej mi sie podobają , i widac przede wszystkim jak kolor duzo daje!! poprostu bardzo klarownie pokazuje pakiet s- line co nie w kazdym kolorze tak widac...

Opublikowano

no fura wypas......kolor zajefajny...wszystko mi sie podoba tylko nie te koła...są czarne i zlewają sie bardzo z oponami...jak dla mnie nie ma efektu...może bardziej by pasowało cos takiego jak ma Remik..czarne z polerowanym rantem...ale to tylko moje skromne zdanie..to tobie ma sie auto podobać :good:

Opublikowano

To tylko zimówki więc dont worry

Opublikowano
  • Autor

Kolor to LZ5W Denim Blue Pearl Effect. Wyszło dobrze. Myślałem, że będzie widać różnicę, ale musi być odpowiednio odbite światło, i kąt, żeby zauważyć.

Suszarka to Garrett GTRS Eliminator z kolektorem wydechowym ATP. Dziś doszedł DP od bakusia.

Brzmienie wydechu nagram w przyszłym tygodniu jak go zamontuję. Ogólnie wszystko mi się obsunęło w czasie z terminami i będę musiał chyba urlop przedłużyć, żeby się wyrobić.

Kolor naprawdę mi się podoba. Kupiłem samochód jaki w sumie sam bym skonfigurował jakbym kupował nowy. Ostatnie 2 tygodnie jeździłem A3 manualem i dziś było za***iście wrócić do automata. :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 20:15_________________________________________________ Tutaj mały przykład: :kox:

Opublikowano

pięknie brzmi... :hi:

Opublikowano
  • Autor

pięknie brzmi... :hi:

Noo jak V6. :naughty:

Remik ty potrzebujesz 16600.

Opublikowano

pięknie brzmi... :hi:

Noo jak V6. :naughty:

Remik ty potrzebujesz 16600.

wiem :wink4:

tutaj jeszcze Magna pod twoje Quattro

Opublikowano
  • Autor

Ja mam ładniejsze końcówki wydechu. :decayed: Zaraz wrzucę fotę.

a mocy dodaje?? :kox:

Się okaże na hamowni. Wg producenta 8KM i 15 Nm.

Opublikowano

no powiem ci ze zaczełem grzebac za tym wydechem , jest rasowy;))

Opublikowano
  • Autor

Końcówka wydechu. :)

7abe90af72646028med.jpg

Opublikowano

Końcówka wydechu. :)

7abe90af72646028med.jpg

ile mm ma końcówka ?

Opublikowano
  • Autor

Końcówka wydechu. :)

7abe90af72646028med.jpg

ile mm ma końcówka ?

Chodzi Ci o średnicę wewnętrzną?

Opublikowano

Końcówka wydechu. :)

7abe90af72646028med.jpg

koncowka jest :good: ale cuknij caly :kox:

Opublikowano
  • Autor

Cały leży w garażu. Jutro coś cyknę. :wink4: Średnica końcówki to 2.25". Ten wydech jest 2.5" przechodzący w 2.25".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.