Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e


Thom4s

Rekomendowane odpowiedzi

No nie zauważyłem na pierwszej stronie, super ten kolor jest, a teraz z tym body kitem to już w ogóle :hi: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Body ok...

ale suszarka :kox: jaki model kupiles ?

wydech Magnaflow trafiles w zajebis... cenie :shocked::good:

ciesze sie, ze robisz konkret wydech bo takich na forum za wiele nie ma :cool1:

ps. zaraz pisze do nich czy maja do FWD - dzieki za info :good:

No no prgratulowac :oklaski: Nowy Rok nowe plany :kox: i realizacja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło fajnie :decayed:, jaki masz numer lakieru nie czasem LZ5C, i czy kolor zgrał ci się idealnie z oryginalnym :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał chwile nagraj jak brzmi 1,8t na magnaflow zrurka zamiast kata, i jak to wszystko pasowało. ogolnie mody jak najbardziej mi sie podobają , i widac przede wszystkim jak kolor duzo daje!! poprostu bardzo klarownie pokazuje pakiet s- line co nie w kazdym kolorze tak widac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fura wypas......kolor zajefajny...wszystko mi sie podoba tylko nie te koła...są czarne i zlewają sie bardzo z oponami...jak dla mnie nie ma efektu...może bardziej by pasowało cos takiego jak ma Remik..czarne z polerowanym rantem...ale to tylko moje skromne zdanie..to tobie ma sie auto podobać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor to LZ5W Denim Blue Pearl Effect. Wyszło dobrze. Myślałem, że będzie widać różnicę, ale musi być odpowiednio odbite światło, i kąt, żeby zauważyć.

Suszarka to Garrett GTRS Eliminator z kolektorem wydechowym ATP. Dziś doszedł DP od bakusia.

Brzmienie wydechu nagram w przyszłym tygodniu jak go zamontuję. Ogólnie wszystko mi się obsunęło w czasie z terminami i będę musiał chyba urlop przedłużyć, żeby się wyrobić.

Kolor naprawdę mi się podoba. Kupiłem samochód jaki w sumie sam bym skonfigurował jakbym kupował nowy. Ostatnie 2 tygodnie jeździłem A3 manualem i dziś było za***iście wrócić do automata. :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 20:15_________________________________________________ Tutaj mały przykład: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ładniejsze końcówki wydechu. :decayed: Zaraz wrzucę fotę.

a mocy dodaje?? :kox:

Się okaże na hamowni. Wg producenta 8KM i 15 Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka wydechu. :)

7abe90af72646028med.jpg

ile mm ma końcówka ?

Chodzi Ci o średnicę wewnętrzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały leży w garażu. Jutro coś cyknę. :wink4: Średnica końcówki to 2.25". Ten wydech jest 2.5" przechodzący w 2.25".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...