Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e


Thom4s

Rekomendowane odpowiedzi

hm... pewnie liczyles na wiecej, co? :gwizdanie:

wpadaj na kreske jutro :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to auto zapier#ala. Passat 2.8 startował w drodze powrotnej i nie miał szans. Jeszcze nie miał CB, dałem się wyprzedzić i go policja złapała :polew:

Nie ukrywam, że mogło być więcej, Witek mówił, że jak zmienię przepływkę to spokojnie 20KM dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rewelacja :) chciałbym to auto w końcu zobaczyć - do kiedy jesteś w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko :good: ponad 250ps to juz jedzie ciekawe na jak dlugo Ci wystarczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski mam 440cc. Moc narazie jest do jazdy codziennej, ale 280-290KM jest realne po zmianach kosmetycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak ładny wynik :good: Śliczna maszyna, nic więcej jej nie trzeba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak szybko wstaje

img042.jpg

No i wydech idzie do przeróbki, tzn tłumiki bo jest trochę za głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny wykres, teraz to to się odpycha :) Gratuluję :)

No jedzie, jak inny samochód. Jutro wrzuce zdjęcia FMIC'a. Paweł odwalił kawał dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci icka robił? Właśnie chcę u siebie też wrzucić razem z BRD turbiną ale nie wiem, podejrzewam, że na to co ja chcę to chyba chinol nawet wystarczy to 200 koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo , ja zastanawiam sie nad dalszymi planami u siebie, ale na k04 max , dalej to juz jak kasa pozwoli, Moze swap ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, za żadne skarby nie bierz chinola. Dam Ci namiary na gościa, robi FMIC na wymiar z za***iście wydajnych rdzeni. PIXI, kokos i Cantona tez u niego robili.

Udy tak szczerze, to przy GTRS ta K04-15 to strata kasy. Nawet Rogal mówił, że to gówniana turbina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z perspektywy czasu mody 1.8 t są strata czasu, zobaczysz jak ci sie znudzi szybko, za mała pojemność, myślę teraz tylko jak wyciągnac max z k04 , wydech itp i potem inwestuje w budę heble zawieche, itp żebyś mnie źle nie zrozumiał to gratuluje wyniku i nie jestem zazdrosny :) życzę 300 km :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, za żadne skarby nie bierz chinola. Dam Ci namiary na gościa, robi FMIC na wymiar z za***iście wydajnych rdzeni. PIXI, kokos i Cantona tez u niego robili.

Udy tak szczerze, to przy GTRS ta K04-15 to strata kasy. Nawet Rogal mówił, że to gówniana turbina.

Szykuje zestaw który potem sobie sam mogę założyć? Bo raczej do Polski się nie wybieram autem w tym roku więc założyłbym go tutaj... Daj namiary na priv jak możesz i napisz ile milionów taka przyjemność :) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje zestaw który potem sobie sam mogę założyć? Bo raczej do Polski się nie wybieram autem w tym roku więc założyłbym go tutaj... Daj namiary na priv jak możesz i napisz ile milionów taka przyjemność :) Pozdr

Oni mieli już gotowe coolery, widziałem na półce, więc mogą ci przesłać jakbyś chciał.

Poszło PW.[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 00:33_________________________________________________Poniżej wklejam parę fotek coolera już na samochodzie. Wszystko wygląda jak seria, również silnik i o to chodziło. :wink4:

5ccda82cc1581144med.jpg

04796d6cbd8b0340med.jpg

019b8b34688671bemed.jpg

62585d4ed0de232emed.jpg

Paweł ma mi jeszcze wysłać foty z montażu, więc jak tylko dostane to wkleję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...