Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec to Ty kupiles spoiler na klape za 300zl :gwizdanie: sam sie na niego czailem ale teraz mam inne wydatki

Opublikowano
  • Autor

Tak to ja. :decayed: Montaż w grudniu.

Następnym razem się nie czaj tylko bierz, bo jak widzisz okazje szybko idą :cool1:

Opublikowano

jak będziesz zmieniał lampy na bi-xenon to chętnie przygarne amerykanski xenon :evil:

Opublikowano
  • Autor

jak będziesz zmieniał lampy na bi-xenon to chętnie przygarne amerykanski xenon :evil:

Akurat w grudniu będą na sprzedaż. Jak coś to na PW.

Jakby ktoś był zainteresowany to klapa tył USA też będzie na sprzedaż. Kolor Denim Blue Pearl Effect, kod lakieru - LZ5W.

Opublikowano

fajnie David , ze trafiles ta upragniona dokladke na tyl :good:

zobaczysz teraz bedzie piekny tyleczek :blink::wink4:

Opublikowano

A wiec to Ty kupiles spoiler na klape za 300zl :gwizdanie: sam sie na niego czailem ale teraz mam inne wydatki

spojler ori S4 ??? za 300zł ?

Opublikowano
  • Autor

A wiec to Ty kupiles spoiler na klape za 300zl :gwizdanie: sam sie na niego czailem ale teraz mam inne wydatki

spojler ori S4 ??? za 300zł ?

Tak, już z przesyłką. :)

Opublikowano

no tak czulem ze ktos z forum kupil ten spoiler szkoda ze nie pojawil sie po nowym roku to bym bral

badboy bylo w ciekawych aukcjach allegro nie widziales? chyba ze 3-4 dni byla aukcja :gwizdanie:

Remik no kupilem dokladke za 80 zl + 50zl wysylka, dokladka po kolizji ale moj lakiernik juz dziala i na swieta bede zakladal :kox:

Opublikowano

no tak czulem ze ktos z forum kupil ten spoiler szkoda ze nie pojawil sie po nowym roku to bym bral

badboy bylo w ciekawych aukcjach allegro nie widziales? chyba ze 3-4 dni byla aukcja :gwizdanie:

Remik no kupilem dokladke za 80 zl + 50zl wysylka, dokladka po kolizji ale moj lakiernik juz dziala i na swieta bede zakladal :kox:

gdybym widział to bym od razu brał :kwasny:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A tu po dzisiejszej wizycie u lakiernika. Samochód cały czas unieruchomiony przez niekompatybilność belek amerykańskich (przód+tył) z europejskimi zderzakami. :kwasny:

Wszystko już pomalowane i gotowe do założenia. Czekam tylko na belki.

d0170925ab674ff0med.jpg

d7cb5b94f421ac4cmed.jpg

Po nowym roku pakiet moc. Zdjęcia części wrzucę jak znajdę chwilę.

Opublikowano

A jakie zderzaki wrzucasz? widze ze lotka s4 juz zalozona :kox:

Opublikowano

zderzaki s-line - bedzie ladnie :)

zmieniasz lampy na xenon plus ? :wink4:

poza tym czekam na mody mechaniczne i strojenie... :evil:

Opublikowano

ja bym tyle za FMIC nie dał chinol na pewno będzie mniej wydajny ale za tą kasę można kupić coś innego :wink4:

Opublikowano

w opisie dales Magnaflow - jaki uklad robisz ???

mnie wlasnie dzisiaj przyszedl sportowy kat 200tka tez z Magnaflow :good:

Opublikowano
  • Autor

Magnaflow 16601 dedykowany do A4 1.8T quattro.

Zderzaki of course S-line. :evil:

Zdjęcia lepszej jakości wrzucę jak tylko odbiorę auto od lakiernika. Mam nadzieję że nastąpi to już dziś (30.12.2010).

Co do kata to narazie montuję rurkę, z czasem założę sportowego kata magnaflow.

Lampy zmieniam na Bixenon tak jak opisałem na 1 stronie.

Co do FMIC to pewnie będzie custom. Szczegóły niedługo. :wink4:

Opublikowano

WOW zacne plany :good:

masz gdzies ciekawa opcje cenowa Magnaflow ?

Opublikowano
  • Autor

WOW zacne plany :good:

masz gdzies ciekawa opcje cenowa Magnaflow ?

Udało mi się upolować na Allegro nówkę za 2019PLN z przesyłką. http://www.allegromat.pl/aukcja67719

Widziałem, że są jeszcze 2 zestawy za 2500PLN tyle, że do quattro, a Tobie potrzebny jest FWD. Napisz do nich, może znajdą coś dla Ciebie.

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 09:57_________________________________________________

Dziś wreszcie odebrałem auto. Kilka fotek na szybko. Reszta na stornie 1. :)

1136e8eab7606858med.jpg

d6ad75ad5f2a3ea5med.jpg

f9fa966d24acf10emed.jpg

f44a3ca0ba353802med.jpg

acf4fefb97ee34c8med.jpg

Mam nadzieję, że wam się podoba, bo mi bardzo! :decayed::kox:

Teraz czas na MOC !!! :naughty::kox::wink4:

3a80a16a6de403f2med.jpg

Opublikowano

jest MEGA :kox::shocked::slina:

Opublikowano

No i jest git! A nie chciałeś tej czarnej 'naklejki' na dokładce s line z tyłu? czarne felgi fajnie wyglądają :) Tylko te lampy parujące to jest straszna porażka audi no ale niestety każdej jednej...

Opublikowano
  • Autor

Ten pas z tyłu jest czarny, zobacz na zdjęciach na 1 stronie. :) Co do lamp to pierwszy raz mi się zdarzyło, że zaparowały, ale to pewnie przez to, że wyjechała z lakierni po myciu ciepłą wodą na mróz. Teraz stoi w garażu, zobaczę jak będzie rano.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.