Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip do 2.6 z '95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem nowy i przed chwila przegladajac artukuly trafiem na ten.Dobilo mnie to co tu jest napisane bo myslalem ze bede mogl z mojegomotoru 2.6 wyluskac jeszcze kilkanascie dobrych kucy a tu widze lipa.Szkodami tego silnika bo jest w dobrym stanie niedawno caly rozrzad wymienilem a aptrzac na chip tuning to za 1500 zl podniesc moc o 6 kucy to ja daje sobie na luz z takim interesem.kazy inny silnik od a4 bedzie tam pasowal jakbym chcial wymienic?I mam jeszcze jedno pytanie?Czy ma ktos z Was lucznii w swojej a4 w milach? :shock: boja wlasnie takie mam.prosze o rady i podpowiedzi. :smile:

[ Dodano: 19-12-2006, 13:16 ]

chodzilo mi o licznik w milac :razz:

Opublikowano
Czy ma ktos z Was lucznii w swojej a4 w milach? :shock: boja wlasnie takie mam.prosze o rady i podpowiedzi. :smile:

[ Dodano: 19-12-2006, 13:16 ]

chodzilo mi o licznik w milac

ale to jest temat o chipie w silniku 2.6 :razz:

mile da się zmienić na kilometry.

Zrobić to można na pewno VAGiem.

Ooo, proszę :

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3704&highlight=zmiana+mil

:twisted:

Opublikowano
Dokładnie.Ten silnik nie nadaje się do przeróbek

a dzis slyszalem ze jak sie chce to sie da...i to calkiem fajnie, za rozsadne pieniadze :D ...oceniac bedziemy jak juz bedzie zrobiony programik

Opublikowano
Dokładnie.Ten silnik nie nadaje się do przeróbek

a dzis slyszalem ze jak sie chce to sie da...i to calkiem fajnie, za rozsadne pieniadze :D ...oceniac bedziemy jak juz bedzie zrobiony programik

uchyl chociaz rabka tajemnicy :)

Opublikowano

hihi...w swoim czasie pewnie bedzie uchylona...nie mozna zapeszac, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Opublikowano

no wiesz.. Ktos mowil kiedys ze chlopaki z akp robili turbo w 2,6ABC.. tylko to drogie bylo... ale mocy doszlo troche :D

Murzynku daj znac jak sie dowiesz cos wiecej na temat tego programiku ;)

Opublikowano

Ja tez bylbym zainteresowany tym programem :diabel: .Tak wogole to jaki bylby koszt wstawienie turbiny do 2.6?

Opublikowano
.Tak wogole to jaki bylby koszt wstawienie turbiny do 2.6?

Tam jest mało miejsca na turbo.A koszt wstawienia i zestrojenia tego wszystkiego to ładnych kilka tysięcy by wyszło :one:

Opublikowano

aha to w takim razie jak wygram w totka to sie zastanowie hehe :one: a ze malo miejsca to fakt nie ma nawet gdzie reki wlozyc!

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

A czy 2.8 v6 30 można latwo podnieść w nim moc ? czy istnieje taka możliwość ? czy to tez taka lipa jak 2.6 ?

Opublikowano

Kompresor jesli masz odpowiednie fundusze.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.