Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Mała wydumka zamiast katalizatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z braku zajęcia wyklepałem z nierdzewnej blachy takie cuś:

1YnN89.jpg

1Yp0sA.jpg

koszty znikome

mam więcej fotek ale nie chcą mi wejśc na forum

Opublikowano
  • Autor

no na allegro ostatnio podobne się pojawiły...

http://allegro.pl/item793993783_katalizator_zamienik_audi_a4_19tdi_100_130hp_2001r.html

tylko że to Twoje to chyba jakieś niezniszczalne bardziej :wink4:

ale to jest do diesla :>

Opublikowano

no na allegro ostatnio podobne się pojawiły...

http://allegro.pl/item793993783_katalizator_zamienik_audi_a4_19tdi_100_130hp_2001r.html

tylko że to Twoje to chyba jakieś niezniszczalne bardziej :wink4:

ale to jest do diesla :>

a panowie widział może ktoś coś takiego do bęzyniaka bo mi plecionka pomału sie sypie i zaczyna pierdzieć przez nią :kwasny:

Opublikowano

Pogadaj z tym gościem to może zrobi do benzyniaka!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

z braku zajęcia wyklepałem z nierdzewnej blachy takie cuś:

1YnN89.jpg

1Yp0sA.jpg

koszty znikome

mam więcej fotek ale nie chcą mi wejśc na forum

a ile byś chciał za zrobienie takiego cudeńka ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

z braku zajęcia wyklepałem z nierdzewnej blachy takie cuś:

1YnN89.jpg

1Yp0sA.jpg

koszty znikome

mam więcej fotek ale nie chcą mi wejśc na forum

a ile byś chciał za zrobienie takiego cudeńka ? :naughty:

do Nowego Roku raczej nie zrobie, nie mam wolnego czasu :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

a jak juz, to najchętniej z Twoim materiałem

Opublikowano

dobra, podaj co konkretnie Ci potrzeba wymiary długość ,szerokość itd. może coś mi się uda załatwić..

Z czasem to aż mi się tak nie pali.. po Nowym Roku też będzie Ok :) no i oczywiście cene?

Opublikowano
  • Autor

z tego wszystkiego to materiał jest najdrozszy

robocizna jakies 100-120zł + KW

pomierze jutro wszystko dokładnie i podam Ci co potrzebuje

przyznam sie ze to co jest na zdjeciu zostało zrobione z odpadów

Opublikowano

właśnie ,ciekawe ile teraz koszty materiału.. ? :mysli: żeby się zaraz nie okazało,że całkowita cena wyjdzie mi tyle co nowy katalizator :decayed::wallbash:

ta Twoja robótka na fotach wygląda solidnie :good::good:

aha no i mówimy o AEB ??

Opublikowano
  • Autor

dzieki za pochwałę :polew: :polew:

ta wydumka jest do kazdego 1.8T z jedna sondą

podejrzewam ze nie przekroczy kwoty 300zł z wysyłka

w 100% jest zrobiona z nierdzewki, grubośc scianki rury 2,5mm

trochę za duzo ale nie miałem nic innego pod reką

chyba ze chcesz to mam wyprutego kata od AEB w super stanie

Opublikowano

hehe luzik :> :) generalnie chodzi o ten niby przyrost 5 - 10 kuniuf :rolleyes: z kata nawet i nowego się tego chyba nie uzyska :mysli: a taka rurka tak fachowo wyspawana :naughty: gotowa do P&P jak najbardziej mi przypasi.Auto złuży mi teraz na codzienny jedyny transport do pracy także wspawywanie całkowicie odpada.. Jeszcze jakbys miał te materiały gdzieś na miejscu u siebie to już w ogóle bajka :naughty::kox: ale póki co to szukam u siebie :)

napisałeś ,że średnica ścianki rury to 2,5 cala a to nie jest śrenica rury :mysli: ? po prostu nie wiem czy dobrze kumam bo trochu za gruba wydaje mi się ta ścianka rury :kox: ?

Opublikowano
  • Autor

zle mnie zrozumiałeś, mam zdrowy katalizator razem z mocowaniami, nie ma tylko wkładu

swój wyciągasz, wykrecasz sondę i wszystko montujesz P&P

obudowa katalizatora tez jest z nierdzewki, zero korozji

na przeglądzie nikt sie nie przyp...... no chyba ze podłącza analizator spalin

a co do wydumki to ma ona chyba 3'' a grubośc scianki rury ma 2.5mm

Opublikowano

A ja dzisiaj tez takie cos zrobilem i koszty wyniosly 40 za rurke i 30 za spawanie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: na flanszach z kata oczywiscie. ale nie wyszlo takie ladne bo pierwszy raz robilem :confused4: ale spelnia swoja role :kox:

Opublikowano
  • Autor

A ja dzisiaj tez takie cos zrobilem i koszty wyniosly 40 za rurke i 30 za spawanie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: na flanszach z kata oczywiscie. ale nie wyszlo takie ladne bo pierwszy raz robilem :confused4: ale spelnia swoja role :kox:

dawaj fotę :> :>

Opublikowano

wstydze sie bo najpierw robilismy migomatem ale padl silniczek podajacy drut i przerzucilismy sie na zwykla spawarke z elektroda do kwasowki i spawy wyszly takie nie bardzo, nawet ich nie oszlifowalem na perelke. jak bedzie cacy to pokarze dopiero :naughty: ale dziala i to sie liczy :naughty:

Opublikowano

A ja dzisiaj tez takie cos zrobilem i koszty wyniosly 40 za rurke i 30 za spawanie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: na flanszach z kata oczywiscie. ale nie wyszlo takie ladne bo pierwszy raz robilem :confused4: ale spelnia swoja role :kox:

dawaj fotę :> :>

właśnie..! poka poka :> :decayed:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 08:57_________________________________________________

zle mnie zrozumiałeś, mam zdrowy katalizator razem z mocowaniami, nie ma tylko wkładu

swój wyciągasz, wykrecasz sondę i wszystko montujesz P&P

obudowa katalizatora tez jest z nierdzewki, zero korozji

na przeglądzie nikt sie nie przyp...... no chyba ze podłącza analizator spalin

a co do wydumki to ma ona chyba 3'' a grubośc scianki rury ma 2.5mm

Ale ponoć najlepsza jest zwykła rura (nierdzewka) zamiast kata :) / z przeglądem sobie jakoś poradze... :tongue4::)

Opublikowano
  • Autor

http://moto.allegro.pl/item835146647_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_passat_1_8_20v.html

no jest do benzynki cena lajtowa ciekawe jak wytrzymalosc :)

ze dwa lata wytrzyma[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 11:42_________________________________________________

wstydze sie bo najpierw robilismy migomatem ale padl silniczek podajacy drut i przerzucilismy sie na zwykla spawarke z elektroda do kwasowki i spawy wyszly takie nie bardzo, nawet ich nie oszlifowalem na perelke. jak bedzie cacy to pokarze dopiero :naughty: ale dziala i to sie liczy :naughty:

nie ma sie czego wstydzić, do spawania elektrodą potrzeba nie lada wprawy i lat praktyki

spawanie nierdzewki mig-iem też nie jest łatwe, elementy gwałtownie sie nagrzewają

i trzeba spawac to wszystko partiami no i co wązne w osłonie Argonu, CO2 też może byc od biedy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.