Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja A4 1.9 TDI Audi przekazane tacie... :]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wittam jestem tu nowy ( kiedyś się zalogowałem a teraz sam mam A4 )

Posiadałem audi 80 B3 którą sprzedałęm jakiś czas temu

3ccaf298133a269amed.jpg

( http://www.audi80.pl/audi...str1-vt9046.htm )

trudno było się rozstać ale czas było kupić coś nowszego ... wiec szukałem nastepcy i szczesliwie trafiło na kolejne audi tym razem A4 B5 1.9 TDI ....

A wiec tak posiada:

-1.9 TDI

-Klimatronik

-Podgrzewane siedzenia

-komputek

-elektryczne lusterka

-elektryczne szyby x4

-elektryczny szyberdach

-2 poduszki powietrzen

-ABS

-Wspomaganie kierownicy

-alufelgi 16"

-Centralny zamek + alarm (sterownie przy kluczyku)

-regulacja kierownicy

-Halogny

-elektryczne ustawianie wysokości świateł

-roleta tylnej szyby

-Podłokietnik

-Uchwyty na kubeczki :beer1:

-Kierownica S-line

-Tempomatr

Plany :

-Zdjecie naklejek motorów z tylnej klapy ( Zrobione )

-Zmiana może grila na orginalny

-Zamontowanie CB (Zrobione )

-Naklejka klubowa (Zrobione)

-Lapy tył polift.....(Zrobione)

-Osłona silnika....(Zrobione)

No to chyba na tyle :mrgreen:

Zdjecia robione telefonem po niedizlei musze kupic baterie do aparatu

bf9a9b82e2cc11cfmed.jpg

67bab467a6279e4bmed.jpg

e012f33be72f56a6med.jpg

34972dc1c32e9a84med.jpg

e486bc6242b7a6d3med.jpg

45ca8176c9d575f5med.jpg

784eb0ad14295d20med.jpg

07bc14e0d5b47b8fmed.jpg

7060603ec9e6f8d2med.jpg

839f903b156604d2med.jpg

7b0d4b047a9620acmed.jpg

10.11.2009

Zdjęcia z zamontowanym CB

0db3a15c228af637med.jpg

bd9f7a3067bb9791med.jpg

Zdarte motorki z dupska :bicz3: :piroman:

cc9685fe51e89889med.jpg

No i pierwsze śniegowe zaskoczenie... :dance:

c93d6adb1938d3b1med.jpg

17.03.2010

Naklejka Klubowa na miejscu

6d6afc97ce897ea2med.jpg

77e39c4dcc3f0702med.jpg

Zakupione

83e2fa1b82881f50med.jpeg

73c899ba5c4a82b9med.jpeg

19.03.2010 Osłona silnika zamontowana

08b44e4a78cecc2cmed.jpg

jutro kolejne zmiany...

:decayed:

20.03.2010 Nowe Lampy

447dd34438f86972med.jpg

1045ad86c3c89338med.jpg

71aa16c0ea46276bmed.jpg

I takie o....

be44fb91e363d624med.jpg

Opublikowano

Miła audiczka, gratulacje Odczujesz ogromną roznicę komfortu w porównaniu między B3 a A4. Mimo ze b3 to super autka jednak czas zrobił już z nimi swoje. Życzę bezawaryjnego użytkowania :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje bardzo....

Mam mały problem chciałem sie przywitać w dziale Newbie ale nie moge znaleść odnośnika do napisania nowego tematu... :confused4:może ktoś mnie nakierowac... ??

Opublikowano

No fajna fajna, jeśli zabierzesz sie za nia tak jak za b3 to napewno bedzie jeszcze lepiej;) Zmień sobie lampy na poliftowe i ja osobiście ściągnąłbym spojler :P aaaa no i oczywiscie gril:D

Jakieś koła tez by sie przydały, co?

Opublikowano

kolejny szczęśliwy posiadacz :) na mnie też przyjdzie pora :) co do autka to jak przedmówcy, spoiler bym wywalił, lampki poliftowe i będzie o wiele lepiej

Opublikowano

ja to tam tylko zauważyłem ciekawy breloczek :)

Opublikowano

Zwykła z wyglądu ale fajnie wyposażona, plus za FIS, grzane stołki, kiere i silnik, minus za grill wymieniaj tak jak planujesz najlepiej ori po II lifcie, lampki tył zmień przynajmniej na po I lifcie, białe kierunki do tego i już będzie :good: no i za spoiler też minus ;)

Opublikowano

Mi się nie podobają naklejki na tylnej klapie i grill.

Poza tym dobra baza do modów :good:

Opublikowano

Klima + szyber - rzadkie połączenie, którego mi bardzo brakuje ;)

Ogólnie bardzo fajne wyposażenie, zapewne 1. właściciel bardzo dbał o auto.

Powodzenia w modzeniu :good:

Opublikowano

ojj ta kierownica :> przydała by sie :tongue4:, gril koniecznie zmień ten nie pasuje , fana furka powodzonka w modach :wink4:

Opublikowano

Wittam..

A wiec tak posiada:

a tempomaciku tam nie ma przypadkiem :naughty:

fajny wypas pare modow zrobisz i bedzie malinka, jak tam FIS swieci ladnie rowno?

pzdr

Opublikowano
  • Autor

spoiler bym wywalił, lampki poliftowe i będzie o wiele lepiej

Może coś na na nowy rok się pokombinuje z lampami z tyłu a spojler jakoś mi sie podoba.. :wink4:

ja to tam tylko zauważyłem ciekawy breloczek :)

Tak to moja druga miłość jest w bryloczku :naughty:

Mi się nie podobają naklejki na tylnej klapie i grill.

Poza tym dobra baza do modów :good:

Już tego nie ma... :tongue4:

zapewne 1. właściciel bardzo dbał o auto.

Troche sie dowiedziałem o byłym właścicielu dużo czasu spędza za granicą a autem jeździł tylko jak był na miejscu i wszyscy mówią że nigdy byle czym nie jeździł...

Opublikowano

Fajnie się prezentuje, zerwij tylko te motorki z tyłu bo psują efekt. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja ..

następne zmiany planowane na nastepny rok...może cos wymyśle ... :naughty:

Opublikowano

Zdejmij jeszcze grill i parapet :)

Opublikowano

Zdejmij jeszcze grill i parapet :)

Czy powrót do serii :naughty:

Opublikowano

no to teraz jeszcze fajana felga i bedzie gitara :D

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Coś się ruszyło w temacie :naughty:

Opublikowano

spojler taki jak mój :kox: specjalnie mi się nie widzi, ale pewnie masz przykręcony - tak jak ja i masz dziure w klapie, którą idzie kabel do 3. stopu :naughty: fajny wypas :good: porządna wersja - klima + szyberdach i jeszcze ori roleta tylnej szyby :good:

skąd autko pochodzi? może z włoch? ma elektrycznie składane lusterka? :wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Audi w posiadaniu mojego ojca więc mogę napisać tylko że już wygląda nieco inaczej niż na zdjęciach wiadomo tatko robi po swojemu... :wink4:

Ja przesiadłem się na A6 2.5 TDI ..... :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.