Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?


Sierko2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Larka 35.5 z AM na karcie SD. Navi malutka, ale można się przyzwyczaić do wyświetlacza. Obudowa strasznie CHINA, ale jaka cena taka jakość. Zakłóceń na CB nie zauważyłem.

Czyli masz jedna z pierwszych wersji. Następne miały ładowarki które emitowały zakłócenia na CB.

Dziwne, mam larka 35.7 i nie ma żadnych zakłóceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Larka 35.5 z AM na karcie SD. Navi malutka, ale można się przyzwyczaić do wyświetlacza. Obudowa strasznie CHINA, ale jaka cena taka jakość. Zakłóceń na CB nie zauważyłem.

Czyli masz jedna z pierwszych wersji. Następne miały ładowarki które emitowały zakłócenia na CB.

Dziwne, mam larka 35.7 i nie ma żadnych zakłóceń.

Tak jak pisałem. Wszystko zależy od serii. Oczywiście nie nawigacja, ale ładowarka emituje zakłócenia. Jeżeli korzysta się z rozgałęźnika gniazda zapalniczki to może pojawiać się problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie o Garmin Nuvi 255. Warto? Czy może ktoś napisać coś więcej o tej nawigacji?

Dzięki :)

Odpuść sobie garmina. lipne mapy, menu itd. tom-tom i nic innego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie o Garmin Nuvi 255. Warto? Czy może ktoś napisać coś więcej o tej nawigacji?

Dzięki :)

Oj ale mieszasz :naughty::decayed:

To jest nawigacja już z innej półki cenowej a jeśli chodzi o Polskę to średnia, w wersji gdzie jest dołączona GP Mapa (konkurencja Automapy na Polskę) to jeszcze można pojeździć bez problemu ale ta nawigacja ma dużo minusów:

- Jedna darmowa aktualizacja a później płatne od 50 do 100 Euro

- Brak możliwości wgrania automapy i innych map pomimo że ma wyjście na karty SD ale nie jest na windowsie tylko na symbianie z którego również korzystają Tomtom'y, jak pisałem kilka postów wcześniej Automapa korzysta z tych samych danych adresowych co Garmin (navteq) mowa oczywiście o mapach europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba jestem zdecydowany. Na 99% mój wybór padnie na Mio 200. Jeszcze w sobotę wyruszę do sklepu żeby ją sobie dokładnie obejrzeć. A może trafi się jakaś promocja. A jak nie to poszukam na allegro :>

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w wyborze.

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba jestem zdecydowany. Na 99% mój wybór padnie na Mio 200. Jeszcze w sobotę wyruszę do sklepu żeby ją sobie dokładnie obejrzeć. A może trafi się jakaś promocja. A jak nie to poszukam na allegro :>

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w wyborze.

Pozdrawiam :>

Zadowolenia i szerokości :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mio 200pl to fajna nawi, ale zwróć uwagę jak stosunkowo niewiele dopłacając możesz mieć ekran 4,7". Ja tak zrobiłem - i nie wyobrażam jak można korzystać z nawi 3,5"... przemyśl to..

W Euro AGD możesz wziąć na raty - jeśli spłacisz w 6 lub mniej rat to nie ma żadnych kosztów.

Może na święta będą jakieś promocje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że wielkość wyświetlacza też jest sprawą jakiś osobistych preferencji. Np. dla mnie w ogóle nawigacja na środku szyby zbyt absorbuje uwagę. Z tego powodu montuję w lewym dolnym rogu. A jeszcze jak bym miał większy wyświetlacz to bym na nim skupiał uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożyć 100 i kupić Mio m 400.

Odpada :!: :!: :!:

Bo:

To samo co Mio 300

Zablokowana i brak możliwości rozszerzenia nawigacji o inne mapy.

[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 00:08_________________________________________________

Tyle, że wielkość wyświetlacza też jest sprawą jakiś osobistych preferencji. Np. dla mnie w ogóle nawigacja na środku szyby zbyt absorbuje uwagę. Z tego powodu montuję w lewym dolnym rogu. A jeszcze jak bym miał większy wyświetlacz to bym na nim skupiał uwagę.

Zawsze można dokupić specjalny montaż na tapicerkę (tak mają niektóre modele Garmin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Zastanawiam się jeszcze nad NavRoad-em 360. Sprzęcik jest fajny, ładny. Nawet w teście w Komputer Świat zajął 1 miejsce. Ale trochę mnie odstrasza to, że nie może złapać satelit, długo się łączy i przelicza trasę.

Czy to faktycznie tylko kwestia ustawienia nawigacji? [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 09:48_________________________________________________A i jeszcze ma podobno słabą baterie :([br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 09:50_________________________________________________I ma jeszcze słabszy procesor niż Mio 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Zastanawiam się jeszcze nad NavRoad-em 360. Sprzęcik jest fajny, ładny. Nawet w teście w Komputer Świat zajął 1 miejsce. Ale trochę mnie odstrasza to, że nie może złapać satelit, długo się łączy i przelicza trasę.

Czy to faktycznie tylko kwestia ustawienia nawigacji? [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 09:48_________________________________________________A i jeszcze ma podobno słabą baterie :([br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 09:50_________________________________________________I ma jeszcze słabszy procesor niż Mio 200.

Zmieniasz tylko parametry w ustawieniach automapy: Ustawienia --> GPS --> zmieniasz wartości COM na inne i nawigacja działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj obejrzeć te nawigacje. Muszę powiedzieć, że Mio 200 najmniej mi sie podoba i ten wyświetlacz mimo, że ma 3.5'' to wygląda taki malutki.

I chyba będę brał pod uwagę

1. NavRoad 360

2. Lark 35.7

Która lepsza?

Co możecie mi powiedzieć o tych sprzętach? Jak wygląda serwis u tych producentów?

Pomóżcie wybrać bo jestem strasznie zakręcony i skołowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie wypowiadam chce zobaczyć co inni napiszą i wyrażą swoje opinie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem o larku 35.7. Za tę cenę, śmiało mogę polecić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...