Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?


Sierko2

Rekomendowane odpowiedzi

I chyba tak będzie :>

Na 99,9 % padnie na Larka 35.7.

Jeśli się na nią zdecydujesz to napisz mi PW. Wyślę Ci przepis jak ją odblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od soboty jestem szczęśliwym posiadaczem nawigacji Lark 35.7 :>

Chciałem prosić was o pomoc w stawianiu pierwszych kroków z nawi. Może macie jakieś dobre rady i wskazówki dla początkującego? :) Czy jakieś zmiany w ustawieniach będą konieczne żeby nawi lepiej działała czy fabryczne wystarczą?

Podpowiedzcie jaką kartę pamięci najlepiej kupić, czy 4 gb będzie działać, a może wystarczy 2 gb? Chcę też ściągnąć Auto Mapę. Powiedzcie skąd ją wziąć i jaką wersję najlepiej dla tej nawigacji wybrać?

Z góry wielkie dzięki :)[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 11:00_________________________________________________

I chyba tak będzie :>

Na 99,9 % padnie na Larka 35.7.

Jeśli się na nią zdecydujesz to napisz mi PW. Wyślę Ci przepis jak ją odblokować.

A co to jest PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatna wiadomość :)

Podaj mi maila to Ci prześlę, sposób jak nawigację odblokować.

Karty jeszcze nie kupiłem więc nie pomogę. Automapa może być ściągnięta np. z torrentów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od soboty jestem szczęśliwym posiadaczem nawigacji Lark 35.7 :>

Chciałem prosić was o pomoc w stawianiu pierwszych kroków z nawi. Może macie jakieś dobre rady i wskazówki dla początkującego? :) Czy jakieś zmiany w ustawieniach będą konieczne żeby nawi lepiej działała czy fabryczne wystarczą?

Podpowiedzcie jaką kartę pamięci najlepiej kupić, czy 4 gb będzie działać, a może wystarczy 2 gb? Chcę też ściągnąć Auto Mapę. Powiedzcie skąd ją wziąć i jaką wersję najlepiej dla tej nawigacji wybrać?

Z góry wielkie dzięki :)[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 11:00_________________________________________________

I chyba tak będzie :>

Na 99,9 % padnie na Larka 35.7.

Jeśli się na nią zdecydujesz to napisz mi PW. Wyślę Ci przepis jak ją odblokować.

A co to jest PW?

Nie wiem jak ten model Larka, ale mój 35.5 dział tylko na kartach SD. 99% kart 4GB jest SDHC, których moja navi nie czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie pytanko, ile czasu ładuje się ta nawi przez kompa?

Chcę kupić ładowarkę sieciową do tej nawi, jaką kupić, jaki model czy cos takiego?

Za pomocą kabla USB u mnie koło 7 -8 h się ładowała. Powiedz po co CI ładowarka sieciowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam nie wiem. Masz racje. Przecież jeżdżę samochodem z nawigacją.

OK, przyznaje, głupie pytanie :kwasny:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 12:24_________________________________________________A którą wersję automapy ściągnąć? Czy wersja 5.5.3 jest dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam nie wiem. Masz racje. Przecież jeżdżę samochodem z nawigacją.

OK, przyznaje, głupie pytanie :kwasny:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 12:24_________________________________________________A którą wersję automapy ściągnąć? Czy wersja 5.5.3 jest dobra?

Ja mam osobiście te wersje i jestem zadowolony. Do wyposażenia auta dodatkowo polecam jeszcze atlas samochodowy w wersji klasycznej czyli papierowej. Navi ma te wadę, że potrafi wyłączyć myślenie kierowcy, który na ślepo będzie wykonywał jej polecenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kto powie mi jak trzeba zgrać AM na kartę SD i co zrobić żeby działała na nawi?

To zależy jaką masz AM. Czy gotowca do przegrania czy do instalacji. W opisie torrenta powinieneś znaleźć instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi poradzić jakiej firmy karte SD kupić? Chcę 4gb speed. Co polecicie?

Myślę, że nie ma wielkiego znaczenia. Byle była oryginalna i miała gwarancję.

np. Kingston, Sandisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się tak upieracie na lark-a??

Przecież to jakaś firma typu biedronka, żabka.

Nie lepiej dołożyć i kupić coś co jest markowe, np Mio.

Porównując Lark i Mio to mio ma szybszy procesor więc szybciej i sprawniej chodzi.

Różnica w cenie nie jest zbyt duża. Nie potrafię Was zrozumieć ale ok.

PS Na marginesie wyszła AM 6.0.[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 13:50_________________________________________________A jeszcze mam kilka pytań czy ma ktoś kartę 4GB w lark-u??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie miałem larka używałem mio (szwagra). Nie widziałem żadnej różnicy na korzyść mio, zauważyłem, że lark dużo szybciej wyszukiwał satelity.

_________________________________________________

Miły, używałeś larka w ogóle? Żeby mieć zdanie trzeba porównać obie nawigacje.

Poza tym każdą firmę, która nie ma jeszcze wyrobionej marki można nazywać "biedronkową".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym nie używał lark-a to bym się nie wypowiadał.

Wyszukiwanie satelit akurat nic do tego nie ma. Obydwie nawigacje mają ten sam odbiornik. Czy na Larku i mio były te same programy nawigacyjne?? Jeżeli tak to mio musiało chodzić na pół gwizdka (mio łapie sygnał po ok 1 sekundzie od uruchomienia AM, tylko trzeba wykorzystać całą moc jaką mio dysponuje, czyli:

w AM COM2 i szybkośc 57600)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta 4GB działa w Larku spokojnie :hi:

A ja miałem MIO A701-juz dość leciwy model palma i zmieniłem na Larka 43.0. To co zauwazyłem korzystając z Auto Mapy to minimalnie szybsze łapanie sygnału satelit przez Larka.

IMHO być moze Lark nie jest jakims super multimedialnym kombajnem, jednak za tą cenę mamy naprawdę dobre urządzenie nawigacyjne, oczywiście dobry program nawigacyjny to podstawa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...