Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?


Sierko2

Rekomendowane odpowiedzi

"Karta 4GB działa w Larku spokojnie "działa tylko jest widziana jako karta 2GB(tzn.1.86GB po sformatowaniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze zapytać o jedną rzecz. Po czym wiadomo, że nawigacja Lark 35.7 jest podłączona do zasilania samochodowego? Czy powinna się wtedy świecić jakaś dioda? Bo nie wiem czy u mnie w A4 sprawnie działa zapalniczka, czy w ogóle działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze zapytać o jedną rzecz. Po czym wiadomo, że nawigacja Lark 35.7 jest podłączona do zasilania samochodowego? Czy powinna się wtedy świecić jakaś dioda? Bo nie wiem czy u mnie w A4 sprawnie działa zapalniczka, czy w ogóle działa.

Z tego co pamiętam to na zasilaczu zapala się czerwona kontrolka. W nawigacji nic się nie zmienia (nie pokazuje "animacji", że bateria jest ładowana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się tak upieracie na lark-a??

Przecież to jakaś firma typu biedronka, żabka.

Nie lepiej dołożyć i kupić coś co jest markowe, np Mio.

Porównując Lark i Mio to mio ma szybszy procesor więc szybciej i sprawniej chodzi.

Różnica w cenie nie jest zbyt duża. Nie potrafię Was zrozumieć ale ok.

PS Na marginesie wyszła AM 6.0.[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 13:50_________________________________________________A jeszcze mam kilka pytań czy ma ktoś kartę 4GB w lark-u??

Też byłem tego zdania ale ważne żeby kolega był zadowolony :naughty:

A co do AM 6.0 to jest beta i na razie testują ją użytkownicy wprowadzając różne poprawki :)

Nowe ceny i wcale już taka nie jest droga Ori Automapa :gwizdanie:

http://www.automapa.pl/?PEI=10866&article_id=206520

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Karta 4GB działa w Larku spokojnie "działa tylko jest widziana jako karta 2GB(tzn.1.86GB po sformatowaniu).

No to działa czy nie??

No to znaczy że nie ma gniazda SDHC, a MIO ma :)[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 09:00_________________________________________________Do 8GB w Mio można włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły tak jak napisałem wcześniej Lark 43.0 odczytuje karty SDHC, mam u siebie 4GB i jest widoczna jako 4GB. Więc 8GB pewnie też będzie śmigała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem kartę sd 4 gb. Chcę teraz nagrać na nią AM. Ściagnąłem z jakiegoś forum (nie pamiętam jakiego) takie coś: "Kompletna wersja instalacyjna AutoMapy 5.5.3". Czy mógłby ktoś napisać mi krok po kroku jak ją zgrać na kartę i co zrobić żeby działała na mojej nawi (Lark 35.7)?

Dzięki :)[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 11:55_________________________________________________A czy ktoś może mi jeszcze podesłać link skąd mogę ściągnąć AM 5.5.3 bo tą co mam to nie wiem czy jest dobra.

Dzięki :)[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 12:57_________________________________________________Podziękowanie dla darkopolo za pomoc z instalacją i uruchomieniem AM. Super człowiek. Pomógł mi krok po kroku.

Jeszcze raz dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie LARK 43.2? Da się na to wgrać z Waszą pomocą nową AutoMapę?

http://allegro.pl/item843886092_lark_43_2_odblokowany_nastepca_lark_43_1_bilgor.html

A może Mio Moov 500 PL??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam lark 50.1 i z automapą śmiga bardzo dobrze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście, że iGO chodzi znacznie szybciej niż AutoMapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem Was zapytać o jedną rzecz. Kupiłem nawigację Lark 35.7. Podczas montażu pękł mi uchwyt mocujący do szyby :wallbash: Muszę teraz kupić coś w zastępstwie.

Co myślicie o tych uchwytach:

http://www.allegro.pl/item852737968_uniwersalny_samochodowy_uchwyt_pda_gps_tel_s2108.html

http://www.allegro.pl/item851693218_uniwersalny_samochodowy_uchwyt_pda_gps_tel_inne.html

Proszę o podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie znalazłem oryginalnego. I już zakupiłem taki :>

http://allegro.pl/item852414440_uchwyt_extreme_typ_b_pda_mda_iphone_gps_gsm_omnia.html

Pozdro :)[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 10:56_________________________________________________Witam ponownie. Mam mały problem z moim Larkiem, mianowicie co 1-2 min gubi zasięg. Mam wgraną Auto Mapę. Na początku wszystko było ok. A od jakiegoś czasu gubi mi zasięg. Czy może mi ktoś pomóc?

Czy to wina nawigacji , wgranej mapy czy ustawień?

Pomóżcie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ori automapę 6.6.0 i nie gubi zasięgu

Larkiem

poczytaj o tym na www, one lubią gubić zasięg, jest sporo porad, jednym działają wtedy inni szukają dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam MIO P560 jest z blutu i wifi ale tez jest taka sama obudowa i bez wifi i blutu jak wyżej 360 :)

Ma WIN 6 także nie trzeba odblokowywać . Auto mapa chodzi pięknie. GPS znajduje szybko - nie ma awarii.

Wgrywasz co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...