Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Problem z centralką


szczotka8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że o pompkach centralnego było już mówione ale nie znalazłem sensownej odpowiedzi na ten problem co mnie napotkał mianowicie pompka centralnego niby chodzi słychać jak coś syczy, problem w tym że z pilota otwierają mi się tylko drzwi od kierowcy reszta ani drgnie a jak wkładam kluczyk od pasażera to się otwierają od kierowcy też a drzwi z tyłu ani drgnął.Co może być.Gdzie szukać przyczyny????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że o pompkach centralnego było już mówione ale nie znalazłem sensownej odpowiedzi na ten problem co mnie napotkał mianowicie pompka centralnego niby chodzi słychać jak coś syczy, problem w tym że z pilota otwierają mi się tylko drzwi od kierowcy reszta ani drgnie a jak wkładam kluczyk od pasażera to się otwierają od kierowcy też a drzwi z tyłu ani drgnął.Co może być.Gdzie szukać przyczyny????

Przyczyn może byś klika..

ja bym zaczął od zamknięcia samochody pozostawiając otwarty bagażnik i zdjął bym wąż z pompki i dmuchał w niego i zobaczył czy otworzą się wszystkie drzwi, jak się otworzą to sprawdzał bym mikro styki w zamkach, a jak się nie otworzą to sprawdzał bym tłoczki w drzwiach które się nie otwierają.

a powiedz czy jak ręcznie otworzysz wszystkie drzwi i zamkniesz auto z pilota lub kluczyka to czy zamyka wszystkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy otworze wszystkie drzwi ręcznie i chcę zamknąć wszystkie z pilota! otwierają się tylko od kierowcy, zaś otwierając kluczykiem od kierowcy i psażera otwierają się te w których jest kluczyk :/ i co Ty na to???[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 13:57_________________________________________________Ponawiam problem i proszę o jakieś rady ;) Dobrałem się do pompki i jest taki problem że.... wychodzą dwa wężyki jeden to chyba odpowiada za drzwi kierowcy a drugi za pozostałe i ten drugi właśnie nie dmucha :/ jak na razie przełożyłem wężyki i chodzi mi tylko centralka z kluczyka a z pilota centralka tylko na 3 drzwi i klapę.Co może być uszkodzone w pompce???? Trzeba wymienić całą pompkę??? Styknął się ktoś z takim problemem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w warsztacie był watek jak naprawić pompke...jak znajdziesz pompkę za rozsądne pieniadze to zakup drugą...a najlepiej podjedz na spota i sie z kims podmień pompkami na chwilę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! ja mam podobny problem a mianowicie auto potrafi mi sie samo zamknac ale z otwarciem jest problem bo z pilota reaguje ale nie otwiera, jak prubuje z kluczyka to musze szybko drzwi otworzyc bo reszta drzwi jest zamknieta.jednak jak postoi chwile(noc)wszystko wraca do normy. Gdzie szukac rozwiazania tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...