Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Konto studenckie w którym banku najlepiej i najtaniej ????


Art_A4

Rekomendowane odpowiedzi

ING konto Direct - zero opłat, bez kosztów za bankomaty euronet, To samo z przelewami etc.

Pod warunkiem, że będziesz to załatwiał przez internet, a nie w placówce.

Bo wtedy przy załatwianiu w banku na takim koncie sa opłaty.

Ja w Banku nie byłem od 3 lat.

Jak muszę wplacić kasę to we wpłatomacie, wypłacam w bankomatach, wszystkie zmiany na koncie, łącznie z kartami, wnioskami itd. załatwiam przez internet...

Nie płacę za to konto złotówki, do tego możesz mieć podkonta: oszczędnścowe, walutowe etc..

No i mam kartę ze zdjęciem z jednego ze Spotów Warszawskich :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tam można założyć konto studenckie, ale w inteligo jest naprawdę ok i nie ma wysokich opłat.

Wejdź i poczytaj www.inteligo.pl[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 13:07_________________________________________________Prowadzi je PKO BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony polecam eKonto w mbanku - proste i dobre rozwiązanie, aczkolwiek wypłaty z obcych bankomatów- 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tam można założyć konto studenckie, ale w inteligo jest naprawdę ok i nie ma wysokich opłat.

Wejdź i poczytaj www.inteligo.pl[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 13:07_________________________________________________Prowadzi je PKO BP

ja mam konto studenckie w PKO BP miesiecznie place 1zł dostepnosc bankomatow, placowek ogromna do tego wszytskie przelewy mozna dokonywac w internecie. do tego kredyty studenckie ktore udziela tylko PKO BP Polecam :good:

wczesniej mialem konto w inteligo i tam miesiacznie placilem 11zł :thumbdown: nie wiem moze teraz cos sie zmianilo ale jesli Intelgio a PKO BP to ten sam bank to lepiej zalozyc jest w PKO bo Inteligo to wszytskie transakcje realizuje sie tylko w internecie natomiat w banku juz nic z tym kontem nie zrobisz.

Dlatego polecam PKO BP :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto w PKO BP wychodzi taniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej mialem konto w inteligo i tam miesiacznie placilem 11zł :thumbdown:

Jeżeli miałeś włączony serwis SMS (czyli powiadomienie o każdej tranzakcji na telefon), średnie saldo rachunku poniżej 100zł i kartę do konta VISA Electron z zsercem to się wszystko zgadza.

5zł płaciłeś za SMSy

5zł za prowadzenie konta przy task niskim średnim saldzie

1zł oddawałeś charytatywnie na budowę polskiego sztucznego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto w PKO BP wychodzi taniej :wink4:

teoretycznie tak, ale wszystko załatwiasz przez internet lub telefon bez wychodzenia z domu. Mam tam konto i jest naprawdę ok. Zabezpieczenie konta masz kartą kodów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej mialem konto w inteligo i tam miesiacznie placilem 11zł :thumbdown:

Jeżeli miałeś włączony serwis SMS (czyli powiadomienie o każdej tranzakcji na telefon), średnie saldo rachunku poniżej 100zł i kartę do konta VISA Electron z zsercem to się wszystko zgadza.

5zł płaciłeś za SMSy

5zł za prowadzenie konta przy task niskim średnim saldzie

1zł oddawałeś charytatywnie na budowę polskiego sztucznego serca.

racja :wink4: teraz w PKO BP mam to samo tylko ze bez SMSow i place tylko 1zl

Konto w PKO BP wychodzi taniej :wink4:

teoretycznie tak, ale wszystko załatwiasz przez internet lub telefon bez wychodzenia z domu. Mam tam konto i jest naprawdę ok. Zabezpieczenie konta masz kartą kodów.

w PKO BP tez wszytsko zalatwisz przez internet :wink4: kiedys bylo tak ze tylko w inteligo mozna bylo robic przelewy w internecie a w PKO BP wszytsko trzeba bylo robic w banku. Teraz PKO BP oferuje to samo co inteligo a nawet wiecej. Np w Inteligo nie zrobisz przelewu na zagraniczne konto w Euro a w PKO BP jest to mozliwe. Inteligo bylo dobrze jakies 2 lata temu gdzie w zwyklym PKO BP nie bylo mozliwosci robienia przelewow w internecie. Teraz to sie zmienilo i wedlug mnie lepiej miec konto w PKO BP bo daje wiecej niz same inteligo. Choc nie powiem w Inteligo podobala mi sie usluga SMS nawet za te 5zl :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ekonto w mbanku od 5 lat i jest zero oplat :good:

wszystko przez internet, jedyny minus to wplatomaty bo malo ich jest i muszisz sie zorientowac gdzie masz najblizej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony polecam eKonto w mbanku - proste i dobre rozwiązanie, aczkolwiek wypłaty z obcych bankomatów- 5 zł.

Moja dziewczyna ma ekonto w tym banku i również jest bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Inteligo nie zrobisz przelewu na zagraniczne konto w Euro a w PKO BP jest to mozliwe.

Ale skoro kolega chce konto studenckie to chyba mu na tym specjalnie niebędzie zależało... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...