Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów


loco87

Rekomendowane odpowiedzi

No i kto by się tym tak bardzo przejmował. Ciekawe czy Ty wszystko co robisz w życiu robisz zawsze zgodnie z prawem i przepisami które teoretycznie obowiązują...????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kto by się tym tak bardzo przejmował. Ciekawe czy Ty wszystko co robisz w życiu robisz zawsze zgodnie z prawem i przepisami które teoretycznie obowiązują...????

ragga? zawsze - to jest wzór cnót! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga? zawsze - to jest wzór cnót!

:polew: :polew: :polew: sorry ale nie moglem sie powstrzymac...

Bartek-nie przejmuj sie 4300 sa dobre,bo nie rzucaja sie w oczy-nawet bez spryskow,mozesz mowic w razie kontroli,ze takie auto juz kupiles,a sie nie znasz,wez do bagaznika wrzuc komplet zwyklych zarowek,na wszelki wypadek i jezdzij i sie ciesz... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga? zawsze - to jest wzór cnót!

:polew: :polew: :polew: sorry ale nie moglem sie powstrzymac...

Bartek-nie przejmuj sie 4300 sa dobre,bo nie rzucaja sie w oczy-nawet bez spryskow,mozesz mowic w razie kontroli,ze takie auto juz kupiles,a sie nie znasz,wez do bagaznika wrzuc komplet zwyklych zarowek,na wszelki wypadek i jezdzij i sie ciesz... :wink4:

dokladnie. 4300 daja nawiecej swiatla, a w oczy nie rzucaja sie wcale. 6000K z daleka bija w oczy niebieskim światelkiem z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6000K z daleka bija w oczy niebieskim światelkiem z allegro

:mysli: moje 6000 swieca na bialo,ale fakt-8000K zaczyna przechodzic w niebieski,a wyzej juz nawet fiolet i zielen,te na pewno beda sie rzucac w oczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też właśnie zrobiłem. Jak już pisałem kupiłem 4300 i czekam na przesyłke która mam nadzieje dojdzie dzisiaj a najpóźniej w poniedziałek. Potem zakłądam i opowiem oraz pokaże jak wyszło. dzięki Panowie za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem z allegro 6000K i swieciło poswiatą na niebiesko

wiec zakupiłem ori valeo D2S 4300K i jest zdecydowanie lepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kto by się tym tak bardzo przejmował. Ciekawe czy Ty wszystko co robisz w życiu robisz zawsze zgodnie z prawem i przepisami które teoretycznie obowiązują...????

ragga? zawsze - to jest wzór cnót! :decayed:

:acute::thankyou2::ok2::nose:

Czy zenek z allegro czy home made z ori przetwornic i żarników 4300K to i tak wszystko jest nielegalne w świetle pojebanego prawa.

Więc lepiej kupic se zestaw z allegro :wink4:

Ja przerabiałem :

8000K- niebieskie jak sam skurczysyn :wink4: ..ale widocznośc dośc dobra

6000K - poświata niebieska..ale już wpadająca w biel - jak dla mnie dobre paździochy :good:

5200K- Kolkov ma..białe - chyba najbardziej optymalne :kox:

4300 - U Tosika wyglądały żółto jak siury :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła dzisiaj do mnie przesyłka z moimi HID-ami więc jak tylko wróciłem z pracy zabrałem się do roboty. Oprócz montowania zestawu dobrałem się również do tej mojej nieszczęsnej prawej lampy która świeciła strasznie na lewo i okazało się że faktycznie była beznadziejnie wyregulowana. Nie wiem tylko jak mi to do tej pory nie przeszkadzało. No ale wracając do HID-ów, zainstalowałem wszystko jak trzeba i zrobiłem próbę generalną a że już nocka to warunki do testowania najlepsze a do tego u nas na wsi nie wszystkie ścieżki oświetlone.Tak więc wyjechałem,zapaliłem światełka i co... i jestem pod za***istym wrażeniem. Bez porównania do zwykłych żarówek.Co do jakości zestawu to się okaże w praktyce jak długo będzie służył. Mam jednak skromną nadzieję że trochu wytrzyma. Pozdrawiam wszystkich[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 00:39_________________________________________________A oto fotki tego co wyszło:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/94b0cdb70f48a2bc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7d344b931817ef9.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f5c821a6eca0504.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/843f42e24adddb9f.html

Myśle że jest OK, a Wy???? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :good: Nie wiedziałem, że jest aż taka różnica.

I nie ma tego wieśniackiego niebieskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacja. że powtórze za kolegą - nie ma niebieskiej wiochy, a jest więcej bialego światła :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacja. że powtórze za kolegą - nie ma niebieskiej wiochy, a jest więcej bialego światła :good:

Nie jest źle..ale nie bedzie 5 punktów do lansu :decayed::tongue4:

Wszystkie d*py i tak polecą na 5200 - 6000 K :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: u mnie w podpisie masz,jak to wyglada z mgielnymi :wink4:

Szau macicy :good:

Często z nich korzystasz ? Masz porównanie z seryjnymi żarówkami ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szau macicy :good:

Często z nich korzystasz ? Masz porównanie z seryjnymi żarówkami ? :naughty:

korzystam z nich tak czesto,jak tylko sie da :wink4: dobrze doswietla droge tu masz fotke zwyklych zarowek,tylko efekt troche inny,bo jeszcze bylo jasno :wink4:

994cfdd2834a6c3amed.jpg

tu jest jeszcze jedno w nocy

a13e4e7ae93992a0med.jpg

daja rade :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice :):):):):):):):):)Tyle że ja nie mam przeciwmgielnych :confused4: A co do "Wszystkich d*p" to nie robie tego pod podrywy jednorazówek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na fotkach wyzej widac przewage xenonu, swiatlo z B7 zupelnie zginelo na tym xenonie z B6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na fotkach wyzej widac przewage xenonu, swiatlo z B7 zupelnie zginelo na tym xenonie z B6 :D

wtedy ,na spocie B7 stala na postojowych-ale i tak nie ma duzej roznicy-6000k daja rade :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a te hidy za 200 zl zakłócają cb radio ?

negdy nie wiesz na co trafisz przy HIDach. na ogol zakłócają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...