Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tego bym nie zniósł. :cool: Musi być tak jak powinno być. Od a do Z... :cool: To moja dewiza rezania. :wink4:

Mówi się że "jest jak u Andrzeja" (srb38vx) :polew:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 195,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tego bym nie zniósł. :cool: Musi być tak jak powinno być. Od a do Z... :cool: To moja dewiza rezania. :wink4:

:thumbup:

I to mi sie podoba. Też tak mam, dzisiaj wkładałem do swojej lustra w takiej opcji jak twoje, z tym że nie obudowy z S4 i nawet poskładałem wszystko jak fabryka - wiązki, spinki, taśma mechata etc.

Opublikowano
Tego bym nie zniósł. :cool: Musi być tak jak powinno być. Od a do Z... :cool: To moja dewiza rezania. :wink4:

:thumbup:

I to mi sie podoba. Też tak mam, dzisiaj wkładałem do swojej lustra w takiej opcji jak twoje, z tym że nie obudowy z S4 i nawet poskładałem wszystko jak fabryka - wiązki, spinki, taśma mechata etc.

Kiedyś się z nas śmiali a teraz każdy tak chce :wink:

Opublikowano
  • Autor

Co racja to racja... :cool::good:

Opublikowano

akjam tylko jedno zdjęcie luster? kurna wziołbym lustra ale moja mnie zajeb...

Opublikowano
  • Autor

Ciemno już się robiło a fotka z parkingu podziemnego taka sobie. :angry: Może jutro coś zrobię. :wink4: Pomyśl nad lustrami a swojej nic nie mów od razu. :polew:

Opublikowano
Tego bym nie zniósł. :cool: Musi być tak jak powinno być. Od a do Z... :cool: To moja dewiza rezania. :wink4:

Mówi się że "jest jak u Andrzeja" (srb38vx) :polew:

:grin::grin: stanowcze NIE fuszerce :wink:

Opublikowano
  • Autor
:good::cool1:
Opublikowano

Ładnie wyrezana A4. Świetny środek. Zazdroszczę. :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem dzisiaj jeszcze parę fotek autka z lustrami.

:wink4:

c1bd9825d52412a0med.jpg b88913664085bd98med.jpg

7d7f5ab82c227e83med.jpg

Opublikowano

ale masz sniegu :decayed: jak zwykle baja :kox:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

ej gdzie te foty :grin:

Opublikowano
  • Autor

No już są. Cosik mi się poebao. :wink4:

Nawet samolota mi się udało ustrzelić. :naughty:

Opublikowano

A zakatarzona ta Twoja niunia :grin: na noc do cieplutkiego garażu i kocykiem okryć :kox:

Opublikowano

fajne autko :) niczego jej nie brakuję :) jedyne co bym zrobił to wymienił postojówki zbliżone barwą do bixa :)

Opublikowano

nie chcesz sie zamienic grillem ? :P

Opublikowano

akjam jest za***iście :decayed: :decayed: gratki :kox: :kox:

no to teraz mozemy wyskoczyc gdzies na dwa auta :naughty::naughty:

Opublikowano

Widzę,że do listy modów dopisałeś ledy na dupeczkę A6C6 :naughty: będzie piknie :kox:

Opublikowano
  • Autor
nie chcesz sie zamienic grillem ? :P
Mysłałem kiedyś o black ale raczej do mnie nie będzie pasował. :wink4:
akjam jest za***iście :decayed: :decayed: gratki :kox: :kox:

no to teraz mozemy wyskoczyc gdzies na dwa auta :naughty::naughty:

Kupiłeś coś nowego? :naughty::wink4: A tak serio to dzięki za miłe słowo i uznanie. :hi::decayed:
Widzę,że do listy modów dopisałeś ledy na dupeczkę A6C6 :naughty: będzie piknie :kox:
Ten modzik na liście jest od początku jak się tylko to pojawiło a lampy czekają na montaż. :whistling:
Opublikowano

czy możesz powiedzieć, przy jakim przebiegu strzelił dwumas?? Wymiana sprzęgła i dwumasu tak jakby nie występuje w spisie okresowych czynności serwisowych, jak np. wymiana rozrządu. U mnie stuknęło właśnie 200 000 km, więc zaczynam się zastanawiać, czy nie pora aby na to, coby nie uszkodzić obudowy skrzyni, jeśli dwumas rozpadnie się tak jak u Ciebie. W Mojej Corolli E11 wymieniałem sprzęgło przy 165 000 km, ale tam było wyraźnie czuć, że jest zużyte i się ślizga oraz, że pedał zaczynał chwytać coraz niżej. A w Audi nic takiego się nie dzieje. ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.