Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Naprawa kluczyka - scyzoryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanko, mam dosyć zużyty kluczyk tzn. nie otwiera się automatycznie tylka trzeba go palcem popychać , rozebrałem go na pół ale to mi nic nie dało a boję sie pójśc na całość żebym nic nie zepsuł, czy jest to do zrobienia?

Opublikowano

spoko zepsuć nic nie zepsujesz, a pewnie pękła sprężynka

Opublikowano

ewentualnie mogla "przeskoczyc"-pod znaczkiem "audi" masz srubke-odkrec i delikatnie podwaz,zeby sie nie rozlecialo,potem podnies grot i zobaczysz,co tam sie dzieje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 20:55_________________________________________________coś nie mogę znaleźć tej śrubki

Opublikowano

dzięki chłopaki[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 20:55_________________________________________________coś nie mogę znaleźć tej śrubki

odklej logo :cool1:
Opublikowano
  • Autor

znalazłem

zrobiłem

dzieki wielkie

Opublikowano

A możesz napisać jak go rozebrać na części, bo ja tylko się dobrałem do baterii(aby było ciekawiej, to jak wyjąłem baterie to teraz nie mogę nim otworzyć auta, chyba trza go jakoś zakodować?) i nie bardzo wiem co dalej, a w obu kluczykach coś mam nie tak. Jeden się otwiera, ale mogę i samym paluchem popchnąć i też zatrzask puści, natomiast drugiego tylko z palucha mogę otworzyć.

P.S. może w ASO by nie oskubali za bardzo za taką naprawe lub jest ktoś w Warszawy co by mi to zrobił, bo boję się że coś połamię.

Opublikowano

A możesz napisać jak go rozebrać na części, bo ja tylko się dobrałem do baterii(aby było ciekawiej, to jak wyjąłem baterie to teraz nie mogę nim otworzyć auta, chyba trza go jakoś zakodować?) i nie bardzo wiem co dalej, a w obu kluczykach coś mam nie tak. Jeden się otwiera, ale mogę i samym paluchem popchnąć i też zatrzask puści, natomiast drugiego tylko z palucha mogę otworzyć.

P.S. może w ASO by nie oskubali za bardzo za taką naprawe lub jest ktoś w Warszawy co by mi to zrobił, bo boję się że coś połamię.

podjedz na spota-ktos vagiem ci je zakoduje
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

cześć odświeżę post

odkręciłem ta śrubkę ale mimo to nawet nie drgnie ktoś spotkał sie z tym zeby były sklejone te dwie części z grotem?

Opublikowano

cześć odświeżę post

odkręciłem ta śrubkę ale mimo to nawet nie drgnie ktoś spotkał sie z tym zeby były sklejone te dwie części z grotem?

niewykluczone,ale sprobuj podwazyc delikatnie :wink4:
Opublikowano

co do kodowania kluczyka po wymianie baterii wystarczy wlozyc do stacyjki,przekrecic i nacisnac na "otwieranie",potrzymac z 30sek i wsio :wink4: Powinien dzialc bez problemu,bo ostatnio to przerabialem

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

U mnie kluczyk (pilot) się rozkodował, bo był nieużywany ok roku. Sprawdziłem baterię miernikiem i była ok. Wystarczyło, że do następnej jazdy użyłem kluczyka z niedziałającym pilotem. Po dojechaniu na miejsce samochód zamknąłem już niedziałającym wcześniej pilotem.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

U mnie mam trochę inny problem. Pewnego dnia się rozkodował (rozsynchronizował) kluczyk. Więc pierwsze co pomyślałem to że skończyła się bateria. Wymieniłem na nową. Szybki rzut oka do książki i synchronizacja po wymianie baterii. Zaczął działać.

Ale od pewnego czasu zauważyłem, że co jakiś czas traci synchronizację i muszę go ponownie synchronizować. Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Czego to może być wina?

Opublikowano

cześć odświeżę post

odkręciłem ta śrubkę ale mimo to nawet nie drgnie ktoś spotkał sie z tym zeby były sklejone te dwie części z grotem?

niewykluczone,ale sprobuj podwazyc delikatnie :wink4:

Witam mój też jest prawdopodobnie czymś sklejony,bo przy próbie podważenia go od strony grotu sie rozchodzi ale od strony immo nawet nie drgnie.

Więc być może była też seria klejonych :mysli:

Pozdrawiam. :hi:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

U mnie mam trochę inny problem. Pewnego dnia się rozkodował (rozsynchronizował) kluczyk. Więc pierwsze co pomyślałem to że skończyła się bateria. Wymieniłem na nową. Szybki rzut oka do książki i synchronizacja po wymianie baterii. Zaczął działać.

Ale od pewnego czasu zauważyłem, że co jakiś czas traci synchronizację i muszę go ponownie synchronizować. Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Czego to może być wina?

Mam ten sam problem i już mnie zaczyna krew zalewać ...Wożę ze sobą dwa kluczyki...żeby drugim w razie W otwierać... Ale dziś ani jeden ani drugi nie zaskoczyły ... Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

Opublikowano

U mnie mam trochę inny problem. Pewnego dnia się rozkodował (rozsynchronizował) kluczyk. Więc pierwsze co pomyślałem to że skończyła się bateria. Wymieniłem na nową. Szybki rzut oka do książki i synchronizacja po wymianie baterii. Zaczął działać.

Ale od pewnego czasu zauważyłem, że co jakiś czas traci synchronizację i muszę go ponownie synchronizować. Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Czego to może być wina?

Mam ten sam problem i już mnie zaczyna krew zalewać ...Wożę ze sobą dwa kluczyki...żeby drugim w razie W otwierać... Ale dziś ani jeden ani drugi nie zaskoczyły ... Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

sprawdz czy nie ma jakis błędów na vag-u
Opublikowano

co do kodowania kluczyka po wymianie baterii wystarczy wlozyc do stacyjki,przekrecic i nacisnac na "otwieranie",potrzymac z 30sek i wsio :wink4: Powinien dzialc bez problemu,bo ostatnio to przerabialem

Witam, czy tak samo wyglada kodowanie w b7 bo tak jak wyzej bateryjke wymienialem i nie dziala kluczyk.
Opublikowano

co do kodowania kluczyka po wymianie baterii wystarczy wlozyc do stacyjki,przekrecic i nacisnac na "otwieranie",potrzymac z 30sek i wsio :wink4: Powinien dzialc bez problemu,bo ostatnio to przerabialem

Witam, czy tak samo wyglada kodowanie w b7 bo tak jak wyzej bateryjke wymienialem i nie dziala kluczyk.

Teoretycznie przekręć kluczyk w stacyjce, potem wyciągnij i powinno działać ... tyle, że u mnie często się rozsynchronizowuje....

Opublikowano

U mnie, po wymianie baterii, też nie działał pilot. Wystarczyło, że przejechałem się z tym kluczykiem w stacyjce i zaczął działać

Opublikowano

A tak to wygląda

B7_Key_Fob010_1.jpg

B7_Key_Fob002.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.