Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

swietny stan :good:

na fotkach owszem :) zobaczymy co przyniesie kurier, tak czy inaczej za tą kasę grzech było nie brać :kox:

za ile wyrwałęś? też się bede musiał rozglądnąć za jakimś kółkiem na zimę :decayed:, zawieszka już dogadana, także gwint od następnej zimy bedzie sobie leżakował w ciepłej piwnicy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

za ile wyrwałęś? też się bede musiał rozglądnąć za jakimś kółkiem na zimę :decayed:, zawieszka już dogadana, także gwint od następnej zimy bedzie sobie leżakował w ciepłej piwnicy :decayed:

300zł +60 wysyłka :decayed:

Opublikowano

za ile wyrwałęś? też się bede musiał rozglądnąć za jakimś kółkiem na zimę :decayed:, zawieszka już dogadana, także gwint od następnej zimy bedzie sobie leżakował w ciepłej piwnicy :decayed:

300zł +60 wysyłka :decayed:

pieknie

jakbys nie wzial to bym Ci jebnal w sagan :decayed:

Opublikowano

za ile wyrwałęś? też się bede musiał rozglądnąć za jakimś kółkiem na zimę :decayed:, zawieszka już dogadana, także gwint od następnej zimy bedzie sobie leżakował w ciepłej piwnicy :decayed:

300zł +60 wysyłka :decayed:

ofsiet, toż to za darmo :kox:, teraz tylko dobra guma na nie i pakiet zimowy z głowy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

pieknie

jakbys nie wzial to bym Ci jebnal w sagan :decayed:

:drinks:

ofsiet, toż to za darmo :kox:, teraz tylko dobra guma na nie i pakiet zimowy z głowy :naughty:

otóż to :wink4:

Opublikowano

Dla mnie ta felga jest paskudna. :gwizdanie: Wolałbym stalówki. Chociaż cena bardzo dobra :good:

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie ta felga jest paskudna. :gwizdanie: Wolałbym stalówki. Chociaż cena bardzo dobra :good:

aaaa tam, nie gadaj :tongue4: dobre mocne alu na zimę, nie będzie tragedii :naughty:

Opublikowano

Dla mnie ta felga jest paskudna. :gwizdanie: Wolałbym stalówki. Chociaż cena bardzo dobra :good:

aaaa tam, nie gadaj :tongue4: dobre mocne alu na zimę, nie będzie tragedii :naughty:

Tobie się podobają i jest git :good:
Opublikowano

Dla mnie ta felga jest paskudna. :gwizdanie: Wolałbym stalówki. Chociaż cena bardzo dobra :good:

aaaa tam, nie gadaj :tongue4: dobre mocne alu na zimę, nie będzie tragedii :naughty:

dobre są, sam miałem na ten wzór chrapke, co pełna felga to pełna felga na zime :good:

Opublikowano

Michaś jak padło ? odebrane już ?

Opublikowano
  • Autor

dobre są, sam miałem na ten wzór chrapke, co pełna felga to pełna felga na zime :good:

o to to to :good: widziałem ostatnio granatową B5 na tym kole i powiem Wam, że całkiem przyjemnie wyglądała :naughty:

felgi już w garażu, stan bdb :kox:

Michaś jak padło ? odebrane już ?

co Ty, byłem wczoraj u Rafała, przewidywany odbiór w poniedziałek :)

Opublikowano

Wez napraw te drogi w tym j**anym sosnowcu bo jezdzic na glebei sie nie da :decayed:

Nie chcesz chyba powiedzieć że w mysłowicach są lepsze :blink:
Opublikowano

Akurat koło giełdy zaczyna się cała tragedia :decayed: I potem nie jest lepiej :gwizdanie:

Opublikowano

No obrzeżna to totalna porażka. Nie róbmy Michałowi OT :tongue4:

Zrób przymiarkę felg bo jest ciekaw jak będą wyglądać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wez napraw te drogi w tym j**anym sosnowcu bo jezdzic na glebei sie nie da :decayed:

i mi to mówisz? :decayed: jest przeyebane, ale co zrobić, w mysłowicach nie lepiej :wink4:

BTW mamy zaległą sesję, gadałem z Tomkiem trzeba zrobić jakiś mini spot i strzelić kilka fotek :naughty: ale to dopiero na setupie letnim

Opublikowano

no jakby ktos chcial tu na sesyjke w kilka aut sie wybrac to ja z michalem jestesmy chetni

ps. odebrałeś paździocha ?

Opublikowano
  • Autor

ps. odebrałeś paździocha ?

czekam na telefon, mam nadzieję że dzisiaj wieczorem będzie do odbioru:)

Opublikowano
  • Autor

diwajsy zakładałem, sprzęgło i takie tam :wink4:

Opublikowano

diwajsy zakładałem, sprzęgło i takie tam :wink4:

gdzie oddawałeś auto na sprzęgło, bo kumpel musi w swoim B6 wymienić :)

Opublikowano

diwajsy zakładałem, sprzęgło i takie tam :wink4:

gdzie oddawałeś auto na sprzęgło, bo kumpel musi w swoim B6 wymienić :)

Electronics Car Audio, Katowice ul.Dębowa. Czyli do Rafała :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.