Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

psikasz (dosyć grubą warstwę) i czekasz, robi się taki jakby żel i zaczyna 'krwawić', rzecz jasna nie tak jak na filmach YT...

ten środek usuwa zanieczyszczenia pochodzenia metalicznego, czyli głównie pył z klocków, smoły nie rusza niestety :gwizdanie: jak dla mnie coś tam działa (było widać na fotkach), ale bez rewelacji - dlatego brałem tester, dzięki temu wiem że nie kupię normalnego opakowania.[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 21:22_________________________________________________aaa no i nie rozcieńcza się tego, to gotowy środek :wink4:

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź :)

W sumie już sobie znalazłem co i jak. Nie wiem tylko jednej rzeczy. Jak już zacznie krwawić to wtedy zmywasz? Czy czekasz jeszcze kilka min? I zmywasz normalnie wodą czy pomagasz sobie czymś w rodzaju pędzelka lub MF?

Sorry że Cię tak męczę ale miałeś doświadczenie z tym środkiem to wiesz co i jak :hi:

Opublikowano
  • Autor

spłucz obficie wodą pod ciśnieniem i powinno wystarczyć :good:

Opublikowano

Thank you! :good:

Opublikowano

Ja zawsze pędzlem poprawiam i potem pod ciśnieniem spłucze ten syf...

Opublikowano

felga mono pasuje za.ebiście :slina:

Opublikowano

michal - koło rewelka, jak dla mnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

felga mono pasuje za.ebiście :slina:

michal - koło rewelka, jak dla mnie :naughty:

no to mamy identyczne zdanie o kółkach :good:

mały mod sprzed chwili: symetryczne przeciwmgielne i poprawiony stop :kox:

światła mijania zostały tradycyjne:

mijania.jpg

przeciwmgielne pojawiło się w lampie pasażera:

przeciwmgielne.jpg

a teraz najlepsze :)

przeciwmgielne zapalają się po naciśnięciu pedału hamulca:

heble.jpg

Zrobione przy pomocy amerykanów, z jedną małą różnicą. Mianowicie wg tego tutoriala przy zastosowaniu mostka ze zwykłego kabelka wszystko było cacy do momentu odpalenia przeciwmgielnych - wraz z nimi zapalał sie stop (a tego nie chcemy). Dlatego zamiast kabelka wlutowałem diodę, która to przewodzi prąd tylko w jedną stronę i eliminuje problem :)

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?2125953

Opublikowano

Dlatego zamiast kabelka wlutowałem diodę, która to przewodzi prąd tylko w jedną stronę i eliminuje problem :)

mamy Cfaniaka :polew::good:

moje ulubione B5 na forum :wink4:

Opublikowano
  • Autor

moje ulubione B5 na forum :wink4:

moje też :decayed:

Opublikowano

moje ulubione B5 na forum :wink4:

moje też :decayed:

też ja lubię :kox:

Opublikowano

felga mono pasuje za.ebiście :slina:

michal - koło rewelka, jak dla mnie :naughty:

no to mamy identyczne zdanie o kółkach :good:

mały mod sprzed chwili: symetryczne przeciwmgielne i poprawiony stop :kox:

światła mijania zostały tradycyjne:

mijania.jpg

przeciwmgielne pojawiło się w lampie pasażera:

przeciwmgielne.jpg

a teraz najlepsze :)

przeciwmgielne zapalają się po naciśnięciu pedału hamulca:

heble.jpg

Zrobione przy pomocy amerykanów, z jedną małą różnicą. Mianowicie wg tego tutoriala przy zastosowaniu mostka ze zwykłego kabelka wszystko było cacy do momentu odpalenia przeciwmgielnych - wraz z nimi zapalał sie stop (a tego nie chcemy). Dlatego zamiast kabelka wlutowałem diodę, która to przewodzi prąd tylko w jedną stronę i eliminuje problem :)

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?2125953

dodaj ze diode prostownicza, zeby ktos do elektronika nie zaszedl i nie zapytal o diode led ;)
Opublikowano
  • Autor

dodaj ze diode prostownicza, zeby ktos do elektronika nie zaszedl i nie zapytal o diode led ;)

no jasne że prostownicza i to nawet spora :decayed:

(nie czepiać się, na foto wlutowana do testów, później poprawiłem i zaizolowałem)

20110915135.jpg

Opublikowano

hmm dobry patent :) moze tez tak zrobie u siebie

Ty po elektroniku i takie luty !! :polew:

Opublikowano

hmm dobry patent :) moze tez tak zrobie u siebie

Ty po elektroniku i takie luty !! :polew:

jak nie ma czym smarknąć to z gowna bata nie ukreci

Opublikowano

to teraz bedziesz sie bawił tylnymi przeciwmgielnymi tak jak ja :naughty::kox:

Opublikowano

Fajny mod z tymi stopami, podoba się mnie.... nawet bardzo podoba.

Mnie się marzą 4 pozycje z tyłu ale brak koncepcji na wykonanie moda...

Opublikowano
  • Autor

Ty po elektroniku i takie luty !! :polew:

fakju :decayed:

to teraz bedziesz sie bawił tylnymi przeciwmgielnymi tak jak ja :naughty::kox:

wystarczy że przy hamowaniu będzie mnie widać z kosmosu :kox:

Fajny mod z tymi stopami, podoba się mnie.... nawet bardzo podoba.

Mnie się marzą 4 pozycje z tyłu ale brak koncepcji na wykonanie moda...

idzie to ogarnąć, w przeciwmgielne trzeba by włożyć dwuwłóknowe. przylutować po kabelku i podłączyć do zwykłych pozycyjnych :wink4:

a tymczasem mój nowy nabytek :decayed: :decayed:

eigernordwandtorkrtki2.jpg

Opublikowano

Ty po elektroniku i takie luty !! :polew:

fakju :decayed:

to teraz bedziesz sie bawił tylnymi przeciwmgielnymi tak jak ja :naughty::kox:

wystarczy że przy hamowaniu będzie mnie widać z kosmosu :kox:

Fajny mod z tymi stopami, podoba się mnie.... nawet bardzo podoba.

Mnie się marzą 4 pozycje z tyłu ale brak koncepcji na wykonanie moda...

idzie to ogarnąć, w przeciwmgielne trzeba by włożyć dwuwłóknowe. przylutować po kabelku i podłączyć do zwykłych pozycyjnych :wink4:

a tymczasem mój nowy nabytek :decayed: :decayed:

eigernordwandtorkrtki2.jpg

S4 TDI 1Z :kox:

Opublikowano

Ty po elektroniku i takie luty !! :polew:

fakju :decayed:

to teraz bedziesz sie bawił tylnymi przeciwmgielnymi tak jak ja :naughty::kox:

wystarczy że przy hamowaniu będzie mnie widać z kosmosu :kox:

Fajny mod z tymi stopami, podoba się mnie.... nawet bardzo podoba.

Mnie się marzą 4 pozycje z tyłu ale brak koncepcji na wykonanie moda...

idzie to ogarnąć, w przeciwmgielne trzeba by włożyć dwuwłóknowe. przylutować po kabelku i podłączyć do zwykłych pozycyjnych :wink4:

a tymczasem mój nowy nabytek :decayed: :decayed:

eigernordwandtorkrtki2.jpg

WTF???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.