Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

S4 TDI 1Z :kox:

no znaczek ma, w tańcu się nie pier*ole :decayed:

WTF???

w gierce se takim popinam :naughty::kox:

poluję jeszcze na rs4 :gwizdanie:

Opublikowano

S4 TDI 1Z :kox:

no znaczek ma, w tańcu się nie pier*ole :decayed:

WTF???

w gierce se takim popinam :naughty::kox:

poluję jeszcze na rs4 :gwizdanie:

A co to? The Sims? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

taaaa nowy dodatek :decayed:

505hp nogaro blue na glebie :naughty:

Opublikowano

Michał, w końcu normalny kolor fury :naughty:

PS. Co to za gra ?

Opublikowano

to próbka cyba

Opublikowano
  • Autor

Michał, w końcu normalny kolor fury :naughty:

PS. Co to za gra ?

Gran Turismo 5 :naughty:

próbka ze sklepu showcarshine.pl

nie wiem czy je jeszcze mają :wink4:

Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 16:32_________________________________________________pierwsze nieśmiałe przymiarki :naughty:

chyba mam plan na przyszły sezon :przebiegly:

bra1e.jpg

bra2w.jpg

Opublikowano

ramke grilla w srebny kolor i będzie gitara chyba że lubisz czerń :kox:

Opublikowano

oo moja Bra :D

pomysl nad siatką, ale jej nie rezaj narazie :D

Opublikowano
  • Autor

oo moja Bra :D

pomysl nad siatką, ale jej nie rezaj narazie :D

pomysł już mam :przebiegly: biorę ją od Ciebie za flachę :decayed:

Opublikowano

kolego michale mam pytanie, zeby zrobić symetryczne przeciwmglowe (dodać drugie) co trzeba zrobić? zamienić zarowke od postojowki na dwuwłóknową, coś jeszcze? reszte z tą diodą i łączeniem do bi-stopu kumam :hi:

Opublikowano

oo moja Bra :D

pomysl nad siatką, ale jej nie rezaj narazie :D

pomysł już mam :przebiegly: biorę ją od Ciebie za flachę :decayed:

Tommy wie, ale jakbyś ją od niego łyknął to pamietaj o tym, ze musisz mi jej kiedys pożyczyć :decayed:, zeby Ragga miał wzór do uszycia nowej BRA :kox:

Opublikowano

oo moja Bra :D

pomysl nad siatką, ale jej nie rezaj narazie :D

pomysł już mam :przebiegly: biorę ją od Ciebie za flachę :decayed:

Tommy wie, ale jakbyś ją od niego łyknął to pamietaj o tym, ze musisz mi jej kiedys pożyczyć :decayed:, zeby Ragga miał wzór do uszycia nowej BRA :kox:

hahaha nie łyknie :D nie dam

chyba że za fele :D

Opublikowano

chyba mam plan na przyszły sezon :przebiegly:

bra1e.jpg

bra2w.jpg

Stanik ? :decayed:

CO jak co ...abo Ty ją założyłeś od niechcenia..albo ktoś dał rowka przy projektowania otworka na grill :naughty:

Opublikowano

ragga to drugie niestety, dlatego tą siatke chce wywalić

Opublikowano

chyba mam plan na przyszły sezon :przebiegly:

bra1e.jpg

bra2w.jpg

Stanik ? :decayed:

CO jak co ...abo Ty ją założyłeś od niechcenia..albo ktoś dał rowka przy projektowania otworka na grill :naughty:

Ragga nie wiem jak to zrobisz, ale bedziesz musiał mi uszyć ją bez tej siatki na grill :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

kolego michale mam pytanie, zeby zrobić symetryczne przeciwmglowe (dodać drugie) co trzeba zrobić? zamienić zarowke od postojowki na dwuwłóknową, coś jeszcze? reszte z tą diodą i łączeniem do bi-stopu kumam :hi:

w poliftowym sedanie żeby zrobić symetryczne przeciwmgielne trzeba wykręcić lampę od strony pasażera i powiększyć nieco otwór na żarówkę (oryginalnie nie jest okrągły, tylko spłaszczony i żarówka nie wchodzi)

52157583.jpg

jak już to zrobisz, bierzesz zwykłą żarówkę jednowłóknową, lutujesz do stopki kabel, przeciągasz tak jak na foto i drugi koniec lutujesz do zaznaczonej ścieżki (obojętnie w którym miejscu)

jak to porozbierasz to zakumasz dlaczego tak :wink4:

i tyle, instalacja w aucie już jest, podpinasz i bangla

85839056.jpg[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 22:57_________________________________________________

chyba mam plan na przyszły sezon :przebiegly:

bra1e.jpg

bra2w.jpg

Stanik ? :decayed:

CO jak co ...abo Ty ją założyłeś od niechcenia..albo ktoś dał rowka przy projektowania otworka na grill :naughty:

e e e bez takich mi tu, stanik naciągnięty jak barania torba :cool1:

projektanci audi dali ciała...

Opublikowano

rozumiem, czyli w prawej lampie po prost nie ma zarowki na przeciwmglowym i polaczenia ze sciezka?

Opublikowano
  • Autor

rozumiem, ale to wtedy bedzie ta zarowka dzialala jako stop, jak wlacze tylne przeciwmglowe to swiecic sie bedzie tylko jedna tak?

nie, po tym będziesz miał symetryczne przeciwmgielne (czyli z obu stron) :wink4:

bez związku ze stopem

Opublikowano

rozumiem wyedytowalem poprzedni post, a zeby miec stop dodatkowy po obu stronach musze zmienic te zarowki na 2 wloknowe tak? i polaczyc je dodatkowym włóknem diodą ze sciezka stopu?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.