Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

drogi po których jeżdżę wyrezały mi nowego moda :wallbash: :wallbash:

20111020166.jpg

20111020167.jpg

:naughty::kox: klepnij młotkiem i po sprawie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:naughty::kox: klepnij młotkiem i po sprawie :decayed:

nie ruszam, lakier cały więc nie ma co kombinować skoro za kilka km będzie to samo :decayed:

Opublikowano

:naughty::kox: klepnij młotkiem i po sprawie :decayed:

nie ruszam, lakier cały więc nie ma co kombinować skoro za kilka km będzie to samo :decayed:

trza wyciąć guza, bedzie gleba jak w airride :decayed:

Opublikowano

drogi po których jeżdżę wyrezały mi nowego moda :wallbash: :wallbash:

20111020166.jpg

20111020167.jpg

Mam to samo :polew:

Opublikowano

Spoko też to mam :decayed: Jak ktoś tak nie ma na glebie to znaczy że jeździ kozą :kox:

Opublikowano

Mam i ja :decayed: :>

Opublikowano

Phi. Przy -35 już takie coś miałem :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

właśnie że Ci co to mają to na cipkowatej glebie jeżdżą... :decayed: przy dobrej glebie jak wahacz dotyka tej blachy non stop bądź przy jej wycięciu wystaje ponad to nie ma miejsca na rozpędzenie się i zrobienie w konsekwencji takiego guza :no: ja nic takiego nie mam :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Phi. Przy -35 już takie coś miałem :gwizdanie:

zdolniacha :decayed:

właśnie że Ci co to mają to na cipkowatej glebie jeżdżą... :decayed: przy dobrej glebie jak wahacz dotyka tej blachy non stop bądź przy jej wycięciu wystaje ponad to nie ma miejsca na rozpędzenie się i zrobienie w konsekwencji takiego guza :no: ja nic takiego nie mam :tongue4:

w moim przypadku ustawię gwint na trochę sztywniejszy i problem powinien zniknąć :wink4: :gwizdanie:

ale to już nie w tym sezonie, niedługo będzie 1ba rulezzz :decayed:

Opublikowano

drogi po których jeżdżę wyrezały mi nowego moda :wallbash: :wallbash:

20111020166.jpg

20111020167.jpg

ty gdzie ty masz ten brake lights mod na ktorej stronie :(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

taaaa koorfa, w robocie jestem :kwasny:

będę po 14 chyba

Dopisany: 22 Październik 2011, 09:14_________________________________________________

coś tam porezałem przez weekend :gwizdanie:

-dorobiłem instalację PDC (dzięki f16 :notworthy:), wszystko pięknie bangla tylko jeszcze muszę założyć jakiś lepszy głośniczek

dscn0898r.jpg

-wymieniłem też dolne zawiasy drzwi przednich, bo już miały spory luz :kwasny:

(Arek :notworthy:)

dscn0904z.jpg

dscn0905w.jpg

-no i założyłem setup zimowy, czyli 1BA i biedrony

płakać mi się chce jak teraz patrzę na tą kozę ;(

Opublikowano

koza mee mee :polew: :polew: :polew:

Było juz kupić jakieś spręzynki -30 :naughty:

Opublikowano

taaaa koorfa, w robocie jestem :kwasny:

będę po 14 chyba[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 09:14_________________________________________________coś tam porezałem przez weekend :gwizdanie:

-dorobiłem instalację PDC (dzięki f16 :notworthy:), wszystko pięknie bangla tylko jeszcze muszę założyć jakiś lepszy głośniczek

dscn0898r.jpg

-wymieniłem też dolne zawiasy drzwi przednich, bo już miały spory luz :kwasny:

(Arek :notworthy:)

dscn0904z.jpg

dscn0905w.jpg

-no i założyłem setup zimowy, czyli 1BA i biedrony

płakać mi się chce jak teraz patrzę na tą kozę ;(

fajne masz te fotele :good::)

płakał to byś jakbyś co chwile na trasie lód zgarniał pod auto ;(

Opublikowano
  • Autor

koza mee mee :polew: :polew: :polew:

Było juz kupić jakieś spręzynki -30 :naughty:

na przyszłą zime na pewno jakieś wpadną :wink4:

bo teraz od błotnika do ziemi przód 68cm, tył prawie 70cm :blink:

fajne masz te fotele :good::)

płakał to byś jakbyś co chwile na trasie lód zgarniał pod auto ;(

wygoda to jedyne co przemawia za setupem 16"+1ba :rolleyes:

Opublikowano

Michał a co wyszło z tymi dywanikami :?: od kierowcy nie pasuje :?: mocno :?:

Opublikowano
  • Autor

Michał a co wyszło z tymi dywanikami :?: od kierowcy nie pasuje :?: mocno :?:

pstryknę jutro jakieś foto, ale nie chcę Ci już doopy zawracać bo to ja się walnąłem w numerach :wallbash:

Opublikowano

Rozsądek wzioł górę :naughty: Ja narazie jestem twardy na zime 17" + gwint ale sie go podkreci cos tam :)

Opublikowano

Rozsądek wzioł górę :naughty:Ja narazie jestem twardy na zime 17" + gwint ale sie go podkreci cos tam :)

Ja tak samo :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.