Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bedą fpytke :kox: jak auto obkleisz na czarno :decayed:

Opublikowano
  • Autor

bedzie klapa z automatu podnoszona :gwizdanie:

robię rozeznanie :wink4:

ale fajnie byłoby mieć taki bajer

Opublikowano

Michał, na forum passka chłopaki rezali siłowniki klapy na automat :wink4:

Opublikowano

bedzie klapa z automatu podnoszona :gwizdanie:

robię rozeznanie :wink4:

ale fajnie byłoby mieć taki bajer

patent jest :gwizdanie: PW :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Michał, na forum passka chłopaki rezali siłowniki klapy na automat :wink4:

wiem, ale oni tam rezali jakieś dziwne sprężynki, a ja kombinuję trochę inaczej :wink4:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 21:22_________________________________________________

nie wiem, trzaby zapytać właściciela :decayed:

moje leżą w garażu i są srebrne :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

juz zaczynam ze sprzedalem ci monoblocki !!!! heheh nie masz jakies ladnej feli michal w fajnej cenie heheh za to ze za mala kaske masz takie sliczne monoblocki odemnie hihih :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

juz zaczynam ze sprzedalem ci monoblocki !!!! heheh nie masz jakies ladnej feli michal w fajnej cenie heheh za to ze za mala kaske masz takie sliczne monoblocki odemnie hihih :gwizdanie:

takie w idealnym stanie mogę Ci w fajnej kasie puścić :naughty: :naughty:

audia411.jpg

Opublikowano

juz zaczynam ze sprzedalem ci monoblocki !!!! heheh nie masz jakies ladnej feli michal w fajnej cenie heheh za to ze za mala kaske masz takie sliczne monoblocki odemnie hihih :gwizdanie:

takie w idealnym stanie mogę Ci w fajnej kasie puścić :naughty: :naughty:

audia411.jpg

Piekne :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: to chyba jest 19" ?? a profil opony z 30??

Opublikowano
  • Autor

215/35 R19 naciągnięte na 9,5J - no chyba widać na foto, nie? :cool1:

Opublikowano

215/35 R19 naciągnięte na 9,5J - no chyba widać na foto, nie? :cool1:

widzial bym je w kolorze i rant w poler :slina:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 17:26_________________________________________________nie interesuje Cie zamiana na moje Asa?? :slina:

Opublikowano
  • Autor

dorzucisz jaką dobrą butlę i zrobimy deal :good:

Opublikowano

Michale Ty jestes zorientowany w elektryce, jak wygląda sprawa zespolenia Halogenów z Drogowymi? Wiem że trzeba diode prostowniczą wlutować, ale może wiesz dokładnie jak to trzeba zrobić? Byłem w elektrycznym dzisiaj i opisałem co potrzebuję ale nie wiedzieli jak to wlutować żeby działało... :confused4:

Opublikowano

juz zaczynam ze sprzedalem ci monoblocki !!!! heheh nie masz jakies ladnej feli michal w fajnej cenie heheh za to ze za mala kaske masz takie sliczne monoblocki odemnie hihih :gwizdanie:

takie w idealnym stanie mogę Ci w fajnej kasie puścić :naughty: :naughty:

audia411.jpg

Piekne :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: to chyba jest 19" ?? a profil opony z 30??

mam identyczne ;p

Opublikowano
  • Autor

Michale Ty jestes zorientowany w elektryce, jak wygląda sprawa zespolenia Halogenów z Drogowymi? Wiem że trzeba diode prostowniczą wlutować, ale może wiesz dokładnie jak to trzeba zrobić? Byłem w elektrycznym dzisiaj i opisałem co potrzebuję ale nie wiedzieli jak to wlutować żeby działało... :confused4:

teoretycznie wystarczy wlutować diodę między plus długich a plus halogenów :mysli:

z tym, że nie wiem czy to do końca dobre rozwiązanie bo w b5 długie nie są włączane przez przekaźnik tylko bezpośrednio przez manetkę przy kierownicy - podłączając 4 żarówki zamiast 2, styki manetki pewnie upalą się dwa razy szybciej :gwizdanie:

Opublikowano

Michale Ty jestes zorientowany w elektryce, jak wygląda sprawa zespolenia Halogenów z Drogowymi? Wiem że trzeba diode prostowniczą wlutować, ale może wiesz dokładnie jak to trzeba zrobić? Byłem w elektrycznym dzisiaj i opisałem co potrzebuję ale nie wiedzieli jak to wlutować żeby działało... :confused4:

teoretycznie wystarczy wlutować diodę między plus długich a plus halogenów :mysli:

z tym, że nie wiem czy to do końca dobre rozwiązanie bo w b5 długie nie są włączane przez przekaźnik tylko bezpośrednio przez manetkę przy kierownicy - podłączając 4 żarówki zamiast 2, styki manetki pewnie upalą się dwa razy szybciej :gwizdanie:

pitolisz :decayed:

fajczy sie dioda raz na jakis czas :polew:

Opublikowano
  • Autor

teoretyzuję a nie pitole :decayed: :decayed:

Opublikowano

Michale Ty jestes zorientowany w elektryce, jak wygląda sprawa zespolenia Halogenów z Drogowymi? Wiem że trzeba diode prostowniczą wlutować, ale może wiesz dokładnie jak to trzeba zrobić? Byłem w elektrycznym dzisiaj i opisałem co potrzebuję ale nie wiedzieli jak to wlutować żeby działało... :confused4:

teoretycznie wystarczy wlutować diodę między plus długich a plus halogenów :mysli:

z tym, że nie wiem czy to do końca dobre rozwiązanie bo w b5 długie nie są włączane przez przekaźnik tylko bezpośrednio przez manetkę przy kierownicy - podłączając 4 żarówki zamiast 2, styki manetki pewnie upalą się dwa razy szybciej :gwizdanie:

Wiesz może jak wygląda taka dioda? Bo w elektrycznym sami nie wiedzieli o co chodzi i dawali mi żaróweczkę taką jak od alarmu...

Opublikowano

Michale Ty jestes zorientowany w elektryce, jak wygląda sprawa zespolenia Halogenów z Drogowymi? Wiem że trzeba diode prostowniczą wlutować, ale może wiesz dokładnie jak to trzeba zrobić? Byłem w elektrycznym dzisiaj i opisałem co potrzebuję ale nie wiedzieli jak to wlutować żeby działało... :confused4:

teoretycznie wystarczy wlutować diodę między plus długich a plus halogenów :mysli:

z tym, że nie wiem czy to do końca dobre rozwiązanie bo w b5 długie nie są włączane przez przekaźnik tylko bezpośrednio przez manetkę przy kierownicy - podłączając 4 żarówki zamiast 2, styki manetki pewnie upalą się dwa razy szybciej :gwizdanie:

Wiesz może jak wygląda taka dioda? Bo w elektrycznym sami nie wiedzieli o co chodzi i dawali mi żaróweczkę taką jak od alarmu...

panie dioda prostownicza, jak tloki nie wiedza to powiedz ze taka zeby sie plus nie cofal ;)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.