Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

miałem ten model na jednej osi w zeszłym sezonie, całkiem przyjemne:wink:

może trochę głośniejsze niż moje poprzednie opony, ale to pewnie dlatego że nie są już pierwszej młodości

Opublikowano
  • Autor

korzystając z wolnej soboty pobawiłem się trochę polerką:kox:

Ofiara to zderzak z b5 w kolorze parówkowym, stan lakieru: dramat. Generalnie chciałem sprawdzić na co można sobie pozwolić na lakierach audi, zanim zabiorę się za swojego paździerza:wink:

Stan przed polerowaniem, lakier potraktowany tylko glinką:

dscn0080fh.jpg

dscn0083e.jpg

dscn0084db.jpg

Tutaj po przetarciu papierem 1500 na mokro w najbardziej przytyranych miejscach:

dscn0086o.jpg

dscn0090u.jpg

A tutaj efekt końcowy po kilku przejazdach UC+cutting pad i Ultimate Polish + finiszowy pad:naughty:

Powoli zaczynam łapać o co w tym chodzi:decayed:

dscn0091q.jpg

dscn0093h.jpg

dscn0101j.jpg

Chociaż są rzeczy których nie da się ogarnąć bez lakierowania...

dscn0097gf.jpg

Opublikowano

Wow, niezłe cuda można tą polerką zdziałać :shock3: nie spodziewałem się....

Opublikowano
  • Autor

aparat nie ogarnia, na żywo różnica jest zdecydowanie bardziej widoczna:kox:

Opublikowano
aparat nie ogarnia, na żywo różnica jest zdecydowanie bardziej widoczna:kox:

no domyślam się... :kox: jutro niedzielka, to bierz się za swojego i dawaj foty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie ma szans, czekam na paczkę z showcarshine:wink:

zresztą pełna korekta auta, razem z glinkowaniem i woskowaniem to minimum 2dni:naughty:

Opublikowano

z tą niedzielą to trzeba uważać...

Opublikowano

łoł jestem w szoku ,ładnie dałeś rade ...

Opublikowano

Ogarniasz :decayed:

Pady flexi ?

Opublikowano
  • Autor

pady sygnowane przez LARE, kupiłem razem z polerką:wink:

ale zamówiłem już u Mariusza mniejsze (80mm) z flexi:kox:

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

z tą niedzielą to trzeba uważać...

czemu?:eusathink:

Opublikowano

jest takie powiedzenie: "niedzielna praca w g.... się obraca" :wink:

Opublikowano
  • Autor

ja tam w przesądy nie wierzę:wink:

Opublikowano
ja tam w przesądy nie wierzę:wink:

Lare daje rade:) moj audik przeszedl kuracje przed bukowina:P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

coś się tam dzieje:naughty:

dscn0138n.jpg

dscn0133x.jpg

dscn0148xj.jpg

Bez udziwnień i kolorowanek jednak:wink:

Czarny metalic z drobnym ziarnem bodajże z palety seata. Historia o tyle ciekawa że facet, u którego kupuję lakiery przygotował mi klar z utwardzaczem (dokładnie taki jakiego używa się do pistoletu) i nabił go w spray - od chwili odbioru zaczęła się walka z czasem:decayed:

Dało radę i tym sposobem wnęki są pryśnięte grubą warstwą porządnego bezbarwnego:kox:

Opublikowano

:kox:

kiedy to trafi na auto

następny mod to obklejenie auta na czarny połysk:grin:

Opublikowano
  • Autor
:kox:

kiedy to trafi na auto

na przegląd chce jeszcze jechać na setupie zimowym, czyli letni będzie po 15 kwietnia:wink:

ale jakoś specjalnie mi się nie śpieszy, jeszcze trzeba zrobić finalną polerkę i wyrezać dekielki, wyczyścić gwint i przestawić twardość, pewnie jeszcze kilka pierdół się znajdzie:wink:

Opublikowano
  • Autor

zapomniałbym że niedawno wpadło jeszcze kilka siuwaksów:kox:

dscn0103px.jpg

część nie dla mnie

Opublikowano

2 puchy Colli, tak bedziesz srebrną smalcował:grin:

bardzo dobra decyzja z tymi czarnymi środkami kół:wink:

Opublikowano
  • Autor

jedna pucha moja, druga dla kumpla:decayed: święta krzyżują mi plany związane ze smalcowaniem:kwasny:

ale co się odwlecze i tak dalej... :naughty:

Opublikowano
jedna pucha moja, druga dla kumpla:decayed: święta krzyżują mi plany związane ze smalcowaniem:kwasny:

ale co się odwlecze i tak dalej... :naughty:

mnie pogoda wkulwia:facepalm:, miałem setup letni wrzucić a tu ni Uja:decayed:, w przyszłym tygodniu myślę z tym powalczyć:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.