Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pedenatem nie jestem :decayed:

Opublikowano
pedenatem nie jestem :decayed:

no i tu tkwi rozwiązanie sporu:naughty:

Opublikowano

ale porónując srebrny nr z zielonym lub czarnym jest całkiem inna bajka dbania o wygląd auta

Opublikowano
ale porónując srebrny nr z zielonym lub czarnym jest całkiem inna bajka dbania o wygląd auta

wiadomo że na ciemnym widać kurz po 1h:decayed:

Opublikowano
  • Autor

niemniej jednak wolałbym coś ciemniejszego, przynajmniej byłoby widać te 12h pracy:decayed:

Opublikowano

Zadbany lakier to od razu kilka lat mniej:kox:

Nawet srebrny:thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Zadbany lakier to od razu kilka lat mniej:kox:

Nawet srebrny:thumbup1:

sam bym tego lepiej nie ujął:thumbup1:

doszła druga warstwa wosku, a później zaczęło padać - kropelkiiiiiiiiiii:kox::kox::kox:

niby z niskiej półki bo to tylko COLI 476, ale i tak jest całkiem przyzwoicie

20120512077.jpg

dzisiaj przyszły nowe siuwaxy - żeby utrzymać szoł&szajn jak najdłużej:wink:

20120514081.jpg

no i ostatnio srebrna dostała nowe filtry, oleje i inne pierdoły eksploatacyjne...

a tutaj pod kroplówką:decayed:

jakby co to polecam serwis http://www.kokar.pl/ - profi podejście i znośne ceny

20120514079.jpg?t=1336998335

Opublikowano

kropelki lubię to:naughty:

Opublikowano

Po Colli zawsze fajne kropelki są, czasami lepszy niż po woskach za setki zł...:wink:

Opublikowano

Michał a wygrzałeś ten wosk po aplikacji czy tak odrazu w deszcz:naughty:

Opublikowano

Robiłem dzisiaj malutką korektę na drzwiach w srebrnym "peżocie" - masakra, zero efektu :facepalm:

Lakier bez rys, ale totalnie bez szału, jednak nie ma to jak ciemny kolor :decayed: to tak na dobicie :grin:

Opublikowano
  • Autor
Michał a wygrzałeś ten wosk po aplikacji czy tak odrazu w deszcz:naughty:

pierwsza warstwa, owszem wygrzana na słońcu:decayed:

druga - aplikacja wieczorem, noc w garażu i rano deszcz więc nie było warunków...

po myciu przelecę go jeszcze QD Auto Finesse, wtedy będzie bogato:kox:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Robiłem dzisiaj malutką korektę na drzwiach w srebrnym "peżocie" - masakra, zero efektu :facepalm:

Lakier bez rys, ale totalnie bez szału, jednak nie ma to jak ciemny kolor :decayed: to tak na dobicie :grin:

zawsze mogę na Ciebie liczyć:decayed::decayed:

Opublikowano

lakierek malina :kox:

Opublikowano

Michał zmienił byś cos a nie tylko myjesz:facepalm:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

:ssij::tongue4:

zabierz się kiedy za lakier, a zobaczysz ile szarak zyska na wyglądzie:wink:

Opublikowano
:ssij::tongue4:

zabierz się kiedy za lakier, a zobaczysz ile szarak zyska na wyglądzie:wink:

polerka mechaniczna raz na rok starczy:decayed:

Opublikowano
  • Autor

z pierdół to skończyłem felgi - dekielki i cygańskie nakładki na śruby on board:banan:

20120515082.jpg

20120515083.jpg

Opublikowano

Nakładki te srebrne z norauto ?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Nakładki te srebrne z norauto ?:decayed:

mówiłem, odpust pełną gębą:decayed::decayed::decayed::decayed:

będzie chwila to może prysne je w czarny połysk:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.