Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

No mi zostały do podłączenia tylko krańcówki drzwi pasażera i tylnych, ale to zrobię przy okazji rozbierania całego wnętrza:wink:

Poziom płynu sprysków olałem, nie jestem pewien ale chyba trzeba do tego zmienić zbiorniczek - a to już bez sensu:kwasny:

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

aaaa no i zapomniałbym:doh:

Max wielkie dzięki za pomoc, flachę podrzucę przy najbliższej okazji:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi zostały do podłączenia tylko krańcówki drzwi pasażera i tylnych, ale to zrobię przy okazji rozbierania całego wnętrza:wink:

Poziom płynu sprysków olałem, nie jestem pewien ale chyba trzeba do tego zmienić zbiorniczek - a to już bez sensu:kwasny:

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

aaaa no i zapomniałbym:doh:

Max wielkie dzięki za pomoc, flachę podrzucę przy najbliższej okazji:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::drunk:

nie trza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co trza wujek?:naughty:
dziurka w boku zbiorniczka i taki czujnik plaski okragly z dwoma bolczykami wyglada jak korek/zakretka czarny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może się i to ogarnie:wink:

dzięki za info

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

Czym robiłeś tą korektę licznika ja mam też porysowany u siebie:eusathink:

Ultimate Compound - używam do wszystkiego, zęby też świetnie myje:decayed:

A serio to jakiś niezbyt agresywny środek ścierny powinien dać radę, później finish miękkim padem i cleanerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jak chcesz to mam zbiornik poliftowy z czujnikiem, leży w garażu możemy się wymienić fifty fifty - ja czujnika nie bedę używac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jak chcesz to mam zbiornik poliftowy z czujnikiem, leży w garażu możemy się wymienić fifty fifty - ja czujnika nie bedę używac.

Podjadę kiedyś przy okazji to pogadamy:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaił jak Ci się sprawuje ta polerka ? Czytałem dobre opinie na ten temat na KA i nie wiem czy kupować K2 czy dołożyć do Lare :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaił jak Ci się sprawuje ta polerka ? Czytałem dobre opinie na ten temat na KA i nie wiem czy kupować K2 czy dołożyć do Lare :eusathink:

Ragga Detailer:decayed: Lepiej dołóż, rozmawiałem niedawno z Minetoo z DC i bardzo sobie chwalił, sporo aut robi i podobno zero problemów:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam detailer.. ogruzować muszę lakier bo zniszczyłem sobie bezdotykową szczotką Karchera :facepalm::doh:

Idę zamówię K2.. jak będzie lipa to opylę i kupię Lare :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam detailer.. ogruzować muszę lakier bo zniszczyłem sobie bezdotykową szczotką Karchera :facepalm::doh:

Idę zamówię K2.. jak będzie lipa to opylę i kupię Lare :decayed:

To co się pytasz jak robisz swoje :grin:

Powodzenia w walce z lakierem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błysk neuronów :grin:

Walczyć to ja będę..tylko muszę maskę do lakiernika oddać co clar złazi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaił jak Ci się sprawuje ta polerka ? Czytałem dobre opinie na ten temat na KA i nie wiem czy kupować K2 czy dołożyć do Lare :eusathink:

Zadowolony jestem, daje radę ten sprzęt:thumbup1:

Nie mam co prawda porównania z innymi, ale Lare ma wszystko czego potrzeba tj. płynny start, stabilizację obrotów - jeszcze nie udało mi się jej przydławić, mimo że pracowałem z naprawdę sporymi padami (chyba 185mm), no i jej największy plus - jest lekka:kox:

Mocno po doopie dostała przy polerce felg, później zrobiłem jeszcze ze 2,5 auta i kilka pierdół i wciąż pracuje jak nowa. Może trochę za bardzo się grzeje przy dłuższej pracy, ale ogólnie nie ma źle. Z czystym sumieniem mogę polecić. Opłacało się ją wziąć jak wchodzili na rynek, wtedy stały po niecałe 400pln:wink:

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

ogruzować muszę lakier bo zniszczyłem sobie bezdotykową szczotką Karchera :facepalm::doh:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie..teraz Lare ma w cenniku 3 polerki od 500 - 600 zł..a to chyba za dużo jak na amatorską zabawę :wink:

Kupię K2.. jak będzie za ciężka dla mojego rozjebanego barku to podjadę do Lare :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...